Perez je na ledě.

40:21

Dominik Němeček (SLA) je potrestán za podražení, hrát se bude ve čtyřech.

40:01

Slávisté ve druhé třetině navýšili své vedení a nad Hvězdou vedou již o šest branek.

40:00

39:56

Na trestnou lavici míří Šimon Perez (HVP).

39:05

Jágr potřeboval vystřídat, a tak puk jen poslal do rohu útočného pásma, tam si ho vzal DOMINIK MORAVEC, vybruslil si do střelecké pozice a vypálil přesně pod horní tyčku! Asistence: Vojtěch Jágr.

37:49

Jágrova střela nebyla razantní, a tak měl Hrstka lehkou práci.

36:37

Tentokrát Bartoníček dorážel volný kotouč, Hrstka znovu uspěl.

36:12

Před brankářem byl zcela sám Bartoníček, Hrstka ale rukou kotouč vytěsnil nad branku!

35:27

Dlouhou přihrávku zpracoval na útočné modré FRANTIŠEK KONOPÁSEK, který poté z levé strany vypálil přesně a o vzdálenější tyč se kotouč odrazil do sítě! Asistence: Marek Marek.

34:58

Kaňka mezi dvěma obránci našel Kubánka, který byl v mezikruží zcela sám, svoji střelu ale poslal příliš vysoko.

32:55

Sešívaní využívají druhou početní výhodu, trefil se znovu MAXIM KUBÁNEK! Asistence: Jakub Kaňka.

32:02

Jan Skorčík (HVP) je vyloučen za držení hole.

31:58

V posledních minutách se hraje převážně ve středním pásmu, ani jeden z brankářů nemá moc práce.

29:33

Do zakončení se dostal Racek, domácí klec ale o kousek minul.

27:19

Z pravého kruhu pálil ke vzdálenější tyči Jágr, Hrstka si poradil.

26:17

Kubánek zpětnou přihrávkou našel Němečka, která měl před sebou odkrytou klec, slávistický obránce ale trefil jen clonícího hráče!

25:21

Moravec se srazil s hlavním rozhodčím, oba jsou ale v pořádku.

23:27

Kaňka se poměrně lehce zbavil obránce, jeho následná střela mířila ale jen do lapačky Hrstky.

22:53

Slavia je usazena v útočném pásmu, hosté hrozí jen z občasných protiútoků.

21:24

20:31

V oslabení to zkoušel z otočky Limanovský, mířil ale nepřesně.

20:01

V první třetině byli jasně lepší domácí, kteří se také ujali vedení. To ještě v průběhu periody navýšili na tříbrankový rozdíl. Druhá perioda začne přibližně v 13:56.

20:00

19:59

Kaňka se natlačil před branku, na Hrstku ale nenašel recept.

19:32

Domácí se ihned osvobodili.

19:24

Maxim Kubánek (SLA) podrazil protihráče, za což musí na trestnou lavici.

19:10

Čop se vrátil na ledovou plochu.

18:40

Druhá přesilovka se sešívaným vůbec nedaří.

17:10

Marek Čop (HVP) usedne na trestnou za podražení.

17:06

Střelu Topola od modré čára tečoval mimo dosah Hrstky MAXIM KUBÁNEK! Asistence: Jakub Topol a Tomáš Labuzík.

16:52

Jíří Šrámek (HVP) je potrestán za sekání.

15:56

Labuzík ještě hledal lépe postaveného spoluhráče, jeho přihrávka ale nebyla přesná a Hrstka následně raději přerušil hru.

15:27

Konopásek bekhendem našel Jágra, ten tváří v tvář Hrstkovi neuspěl.

14:10

Hosté úplně zapomněli na JIŘÍHO BARTONÍČKA, který zůstal nikým nehlídaný na hranici brankoviště! Útočník Slavie pak jen přehodil beton Hrstky a slavil se spoluhráči navýšení vedení!

13:51

Labuzík se sice natlačil před obránce, Hrstka však zůstal u tyče a nenechal tam žádný volný prostor.

13:15

Kaňka hledal volného Konopáska, puk ale mezi obránci neprošel.

11:56

11:51

Skorčík pálil od modré, k teči se ještě dostal Čermák, Milec si ale poradil.

11:17

Nahození Jágra skončilo v rohu.

10:59

Rozehrávky hostů skončila na zakázaném uvolnění.

10:34

K odraženému kotouči se dostala Veselá, mířila však jen do připraveného Milce.

09:56

Maxim Kubánek (SLA) si odsedí trest, Hvězda tak bude mít další přesilovku.

09:43

Labuzíkovu ránu z otočky vytěsnil Hrstka helmou do ochranné sítě.

09:02

Sešívaní se ujímají vedení, když se zblízka prosadil JAN URYCH! Asistence: František Konopásek a Jan Matějka.

07:28

Kubánek byl dvakrát úplně sám na brankovišti, na Hrstku ale ani jednou nevyzrál!

07:14

Sešívaní jsou v plném počtu.

06:57

Šrámek z mezikruží pálil těsně vedle.

05:54

Jurda se zbavil hned dvou protihráčů, puk mu ale poté přeskočil hokejku, a tak se do zakončení vůbec nedostal.

05:14

Hosté si zahrají početní výhodu. Na trestnou je poslán Jakub Kaňka (SLA).

05:06

Z pravé strany pálil Limanovský, Hrstka jistě zasáhl.

03:54

Ihned po buly to zkoušel Labuzík, puk ale skončil ve výstroji Hrstky.

03:35

Domácí byli vykázáni z útočné třetiny kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

02:54

Krejžíkovu střelu z levé strany vyrazil Milec k Perezovi, který sice pálil z první, Milec ale stihl zasáhnout betonem!

01:59

Hosté se poprvé na delší čas dostali z vlastního obranného pásma.

01:16

Pokus Urycha dokázal zastavit Hrstka.

00:47

Slávisté se ihned usadili v útočném pásmu, ke střele se ale nedostali.

00:01

Hráči již jsou na ledě na krátkém rozbruslení, zápas za okamžik začne.

HC Slavia Praha: Milec (Kmec) – Matějka, Kučera, Němeček, Konopásek, Bartoníček, Limanovský, Marek, Jágr, Topol, Urych, Labuzík, Moravec, Čapka, Kubánek, Kaňka

HC Hvězda Praha: hrstka (Egorov) – Čop, Skorčík, Jurda, Racek, Kalný, Perez, Šrámek, Adamec, Čermák, Hanžl, Krejžík, Zima, Veselá.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

7:0

Branky a nahrávky: 10. Urych (Konopásek, Matějka), 15. Bartoníček, 18. Kubánek (Topol, Labuzík), 33. Kubánek (Kaňka), 36. Konopásek (Marek), 40. Moravec (Jágr), 52. Moravec (Čapka)

HC Hvězda Praha: Hrstka (Egorov) – Čop, Skorčík, Jurda, Racek, Kalný, Perez, Šrámek, Adamec, Čermák, Hanžl, Krejžík, Zima, Veselá