4:0

konec (2:0, 1:0, 1:0)

05.09.2015, 12:00 • KV Arena • 1. kolo • Vladimír Koča (@vkoca)

59:30

Rulík se u mantinelu s Čapkem domluvil, oba odhodili rukavice, sundali si helmy a pustili se do sebe. Litvínovský hráč neměl sebemenší šanci, Rulík jej nepustil k jediné ráně a vítězství v bitce řádně oslavil. Oba byli sudím Kostourkem oceněni za 5+OK.

55:16

Za Frčkovou brankou se do sebe pustili Štěpka s Michálkem a oba odcházejí na 2+2 minuty za hrubost.

54:55

Vyloučení pro střelce poslední branky. Weinhold odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

52:33

Za sekání vyloučen Dominik Čapek (LIT).

48:50

Frček nadvakrát zastavil střelu z blízkosti. Při té druhé mu ale pomohl Michálek, který rozhodil střelce faulem a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

45:30

Beránek upaloval sám na bránu, puk si dal dále od hokejky, a tak jej Spěšný mohl přikrýt. I tak byl ale domácí hráč přidržen, za což jde Dominik Brzek (LIT) na dvě minuty na trestnou lavici.

36:22

A další vyloučení pro karlovarského hráče. Vodička dostal dvě minuty za krosček a hosté mají 1:05 přesilovky 5 na 3.

35:25

Dvě sekundy před vypršením trestů Davídka a Vostárka přibyde na domácí trestnou ještě Martin Weinhold (KVA) za vysokou hůl.

33:27

Milan Davídek (KVA) dohrál akci, když bylo po odpískání, což se nelíbilo Davidu Vostárkovi (LIT), jenž se po střelci karlovarské Energie ohnal. Davídek si ale situaci líbit nenechal a po obránci Litvínova seknul. Pro energetika tedy dvě minuty za sekání, Vostárek dostal dvě minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.

27:02

Za hákování odchází na dvě minuty na trestnou lavici Michael Čejka (KVA).

21:33

Dudek trefil sudího Kostourka do nohy. Brankaři Spěšnému se tento zásah do hry nelíbil, neodpustil si nějaké to peprnější slůvko a jsou z toho dvě minuty pro Litvínov. Za Spěšného odpyká trest Dominik Čapek.

18:37

Ujfaluši (LIT) zahákoval před brankovištěm a dostává zasloužené dvě minuty.

14:38

Jan Bárdoš (LIT) navíc oslabuje svůj tým. Dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

10:34

Na jedné straně pěkná akce, Energie byla blízko ke skórování, chyběly centimetry, aby Weinhold dal do prázdné. Pak ale Litvínovští nahodili na Frčka, ten přidržel puk a Weinhold dohrál souboj s jedním z hostích po odpískání. Dvouminutový trest je na místě.

02:11

Tomáš Nguyen (KVA) dostal dvouminutový trest za hákování.

4:0

Branky a nahrávky: 15. Osmík (Svoboda, Nguyen), 15. Vrána (Beránek), 23. Davídek (Rulík), 54. Weinhold (Michálek, Vrána)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař) – Michálek (C), Rulík, Dudek, Weinhold, Beer, Vodička – Beránek, Osmík, Vrána – Čejka, Janata, Davídek – Nguyen, Procházka, Svoboda – Hendrych, Babka, Tamáš.

HC Litvínov: Spěšný (Kovařík) – Březák, Vostárek, Franc, Brejžek, Brzek, Jonák – Sklenička, Štěpka, Kučera – Ujfaluši, Šimeček, Reichel – Stříbrný, Bárdoš, Čapek – Jícha, Najman, Chmelař.

Rozhodčí: Kostourek – Hynek, Kokrment