Kvalifikace ME

Gruzie – Skotsko

1:0

konec (1:0)

04.09.2015, 18:00 • Boris Paichadzis Erovnuli Stadioni, Tbilisi • Skupina D • Daniel Kinc

Tipsport: 4.05 3.17 2.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (20:12:30)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:6.
Dnešní utkání je u konce! Ve druhém poločase jsme již branku neviděli, a tak o překvapivé výhře domácích rozhodla jediná branka, o kterou se postaral ve 38. minutě Valeri Kazajšvili, jenž se trefil krásně k tyči. Hosté měli ve druhém poločase mnoho možnost na vyrovnání, nicméně všechny skončily nevyužity. Skotové si tak výrazně zkomplikovali cestu na EURO 2016, protože je v posledních dvou utkání čekají Němci a Poláci. Pokud se budou chtít Skotové do Francie podívat, budou muset bezpodmínečně bodovat i v utkáních následujících!

90+5

90+5

I ten však domácí Gruzínci ubránili, a jsou tak blízko překvapivému vítězství!

90+4

Po dalším zblokovaném centru následuje rohový kop pro Skotsko.

90+3

Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Mčedlidze, kterého nahrazuje Vacadze.

90+2

Dalíš velká šance hostí na vyrovnání! Maloney si našel prostor ve vápně, kde se dostal k hlavičce. Tu však ke smůle hostujícímu celku namířil jen těsně vedle pravé tyče. Obrovská šance hostí na vyrovnání.

90+1

Griffiths pronikl do vápna, kde však proti jeho centr výtečně zasáhl Kverkvelia, jenž jej odrazil na rohový kop.

90+1

Ani tento rohový kop se hostům nepovedl, domácí obrana odvrátila míč až k brankáři Marshallovi.

90

Budou se nastavovat 4 minuty!

90

Ten se hostům příliš nevyvedl, ovšem po dalším zablokovaném centru v pokračující akci se celá situace bude opakovat.

89

Následuje rohový kop pro Skoty.

89

Hostující záložník poslal míč skvěle směrem před zeď, která však na poslední chvíli míč rychle přizvedla, a ten tak zamířil těsně nad břevno!

88

K míči se ve výborné pozici staví Shaun Maloney.

87

Nyní však dobrá příležitost por hosty. Morrison se ocitl na zemi po souboji s Kašiou, a hostů se tak naskýtá možnost v podobě volného přímého kopu.

86

Už několik minut sledujeme dobývaní obranné poloviny Gruzie, která však zatím působí v klidu. Hosté si neví příliš rady.

85

Exekuci si vzal na starost Kazaišvili, jehož prudký centr dokázal odvrátit Martin, nicméně domácí tým zůstane u míče.

84

Mčedlidze skvěle zapracoval na útočné polovině a po zásahu jednoho z hostů vybojoval rohový kop.