Regionální pohár

Banes Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava

2:3

konec (1:1, 1:1, 0:1)

03.09.2015, 17:30 • Budvar Aréna, České Budějovice • Imrich Hrabovský (@imrwere)

Tipsport: 1.65 4.8 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí si nyní přebrali trofej, která jim v tomto turnaji právem patří, já se s vámi tímto loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:44:01)
V dnešním utkání domácí ČEZ Motor České budějovice na svého soupeře nestačil a prohrál nejtěsnějším možným rozdílem. Právě HC Dukla Jihlava byla jediným soupeřem, kdo jej v Regionálním poháru dokázala porazit. Ve třetí třetině potrestal Gábu, jenž se špatně ke střele postavil, David Gríger, na což už ze strany domácích odpověď nepřišla.

59:52

České Budějovice se snaží, ale Jihlava betonuje a výsledek si hlídá.

56:52

Jihlava nahodila puk do rohu kliziště, kam si sjížděl Gába. Odražený kotouč se od mantinelu však odrazil před branku, ale tam nebyl nikdo z hostí.

56:16

Dukla opět tlačí a Motor se musí bránit.

55:45

Vhazování po Gábově pravici.

55:14

Jihočeši se stále snaží o vyrovnání. Opět neúspěšně.

54:55

Ve vyložené šanci Guman netrefil odkrytou klec.

54:39

Hra se opět přesunula do středního pásma.

54:05

Harkbus předával puk z pozabranky mezi kruhy, přihrávka byla ale pomalá a Gába dobře viděl, o co se snaží.

53:11

Jihlava se vymanila z tlaku Budějovic.

52:57

Motor se snaží o vyrovnání a vyvíjí si tlak. Jihlava vyhazuje za cenu zakázaného uvolnění.
Dnešní utkání sleduje 1800 diváků.

51:45

Dukla právě vstřelila branku!
Gábovo špatné postavení potrestal střelou z pravého kruhu DAVID GRÍGER a vrátil Jihlavě vedení. Asistence. Alexej Alexejev, Miha Šebih

50:48

Na druhé straně Straka také neuspěl.

50:34

Jihlava si vyvíjí tlak na polovině domácích.

50:25

Gába opět úpěšný při nebezpečném ohrožení branky hostujícím celkem.

49:10

Škoda se napřáhl a pálil. Jeho projektil však mířil mimo.

48:32

Guman zachytil přihrávku soupeře a vyrážel dopředu. Z toho ale také nic nebylo-

48:01

Gába musel zasahovat u nebezpečného protiútoku hostů.

47:21

Hra se opět přelévá ze strany na stranu.

46:50

Heřman sebral puk ve vlastním pásmu a uháněl dopředu. Jeho akce skončila až u úspěšného Habala.

46:38

Nyní hra opět v nebezpečné vzdálenosti Gáby.

46:00

Jihlava opět u základu útočné akce, ale byla zastavena ve středu hřiště.

44:06

Hra opět před Gábou.

43:30

Nyní je Jihlava ztísněna ve smém pásmu.

42:43

Motor opět u puku, ale Jihlava mu zatím nic moc nedovoluje.

41:39

Tomáš Nouza vyslal dělovku na Habala, jeho pokus ale nenašel ten správný cíl.

41:09

Vyloučení pro tým HC Dukla Jihlava (Kohout). Hákování.

41:09

Na druhé straně se dral dopředu Žálčík, ale byl nedovoleně zastaven.

40:54

Hosté stále dotírají na Gábu.

40:05

První u puku je Jihlava a kombinuje směrem dopředu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:08.
Prostřední perioda přinesla, stejně jako ta první, dva góly. Nejprve dostal hosty do vedění Martin Kohout, jenž po individuální akci dostal puk za Gábova záda, ale o necelou minutu bylo srovnáno Radkem Prokešem. Ten po Habalem vyražené střele Gumana úspěl. Utkání začíná být pikantní. Atmosféra po několika vzájemných potyčkách a řadě vyloučení opravdu houstne.

40:00

39:49

37:32

Vyloučení pro tým ČEZ Motor České Budějovice (Heřman).

36:49

Vyloučení pro tým ČEZ Motor České Budějovice (Žovinec). 2+2 min. za hrubost.

36:49

Vyloučení pro tým HC Dukla Jihlava (Gríger). 2+2 min. za hrubost

36:49

Vzájemná potyčka hráčů na ledě po sražení vyjíždějícího Gáby.

36:43

Jihlava puk vyvezla.

36:24

Nově založená akce domácích.

35:50

Motor kombinuje před Habalem. Ke střele se ale neodhodlal.

35:09

Vyloučení pro tým HC Dukla Jihlava (Grebeňuk).

31:26

Vyloučení pro tým ČEZ Motor České Budějovice (Kuchejda). Nedovolené bránění.

28:47

A je opět vyrovnáno. RADEK PROKEŠ dorazil Gumanův pokus, jenž Habal vyrazil před sebe. Asistence Tomáš Guman.

27:45

MARTIN KOHOUT získal po nedůsledné ofenzivně Jihočechů kotouč na pravé straně, potí si sjel před Gábu a zkušeně kolem něj zakončil. Bez asistence.

26:18

České Budějovice operovaly před Habalem. Útočné pásmo neudržely.

25:32

Snažení Dukly o útok opět nebylo příliš efektivní.

24:53

Postavení mimo hru domácích.

24:38

Na druhé straně zkoušel štěstí Mikyska, ale ani on neuspěl.

24:18

Z levého kruhu střílel Bžezina, Gába jeho pokus viděl.

23:32

Motor v plném počtu.

22:45

Jihlava se usadila před Gábou a kombinuje.

22:30

21:32

Vyloučení pro tým ČEZ Motor České Budějovice (Škoda).

21:18

I ve snažení Dukly ale chyběla přesnost.

20:04

Motor založil útočnou akci, ale skončil ve středním pásmu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:14
Je za námi úvodní dějství posledního utkání Regionálního poháru. Během prvních dvaceti minut viděli diváci dvě branky, po jedné na každé straně. Ihned v první třetině se po chytré Strakově přihrávce prosadil Tomáš Nouza, ale za sedm minut bylo vyrovnáno. Chybu domácí obrany po pobídce Kohouta zužitkoval Tomáš Harkabus.

20:00

19:57

Hosté jsou kompletní.

19:18

Budějovice kombinují v útočném pásmu

17:57

Vyloučení pro tým HC Dukla Jihlava (Grigat) – Hákování.

17:47

Kuchejda svým důrazem získal kotouč a dostal se až před branku, tam byl ale úspěšnější Habal.

17:38

Motor operuje za brankou Habala.

16:45

Protiútok hostů zastavil opět pozorný Gába.

15:57

Jihlava opět vyvájí tlak na budějovického brankáře. Ten je zdárně odolává.

15:22

Snahy obou soupeřů končí nepřesností.

14:16

Následně se hra přelévá z jedné strany na druhou.

13:15

Dvě tyčky, jdoucí ihned po sobě, zastavily tlak Budějovic.

12:19

Dundáček střílel z levého kruu. Gába jeho pokus kryl.

11:49

Motor rozehrává z poza své branky.

10:18

Kohout se řítil kupředu, avšak Žáček jeho úmysl přečetl.

09:40

Hosté stále ohrožují Gábu, jejich tlak byl ale přerušen postavením útočícího hráče v brankovišti.

07:42

Po chybě domácí obrany se již Jihlava prosadit dokázala. TOMÁŠ HARKABUS zužitkoval nabídku spoluhráče Kohouta a vyrovnal.. Asistence: Martin Kohout.

07:20

Seman sám před bránou zakončit nedokázal.

06:35

Grebeňuk se snažil prodrat před Gábu, ale byl zastaven.

05:50

Dukla operuje v obranném pásmu domácích, ke střele se ale nemůže dostat.

04:50

Vráblík natřelil brankovou konstrukci.

04:10

I Dukla se dostala k zakončení. Gába byl však pozorný a vzazovat se bude po jeho pravici.

03:30

Do útoku se dere Motor, ale je zastaven jihlavskými zadáky.

02:20

Jihlava se snaží založit útočnou akci, ale doplácí na nepřesnost.

00:20

Tak to bylo rychlé. Vráblík vystřelil od modré, puk se dostal k Josefu strakovi a před brankou už číhal TOMÁŠ NOUZA, pro něhož nebyl problém zavěsit. Asistence: Josef Straka.

00:01

Hráči obou táborů jsou na ledě, za malou chvíli utkání začne.

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Kůdela) – Šanda, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Semrád, Žáček – Žálčík, Babka, Škoda – Nouza, Straka, Heřman – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Guman, Přibyl, Prokeš – Marek

HC Dukla Jihlava: Habal (Sáblík) – Zadražil, Štebih, Dobrovolný, Šimek, Grebeňuk, Dundáček, Kaláb – Jícha, Prokš, Březina – Malec, Flek, Grigar – Důras, Anděl, Harkabus – Kohout, Seman, Alexejev

Rozhodčí: Pešina – Šperl, Flegl.
Hokejisté Dukly Jihlava jsou na tom o poznání hůře. V Regionálním poháru čtyři utkání prohráli a do vítězného konce dobruslili pouze jedinkrát, ve svém utkání nejnovějšího data proti Kladnu. To jim však nebrání na led Budvar Arény doslova vtrhnout s nejvyšším nasazením a svůj poslední přípravný duel zakončit vítězně.
Českobudějovický Motor si v turnaji čtyř klubů vede velice dobře. Neprohrál v ani jednom z dosud odehraných pěti utkání a jediný bod ztratil právě na ledě nynějšího soupeře, když po nerozhodné, avšak nedokončené, základní hrací době přemohl Jihlavu až v samostatných nájezdech. Generálku na 1. ligu berou Jihočeši vážně a tak na vlastní půdě vyrukují proti Dukle v nejsilnější možné sestavě, avšak bez několika klíčových hráčů. Ze zdravotních důvodů nemohou nastoupit Bohunický se Zíbem, nahrazeni všek budou juniory Šandou a Žáčkem.
Vítám vás u online přenosu posledního utkání Regionálního poháru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:3

Branky a nahrávky: 1. Nouza (Straka), 29. Prokeš (Guman) – 8. Harkabus (Kohout), 28. Kohout, 52. Gríger (Alexejev, Štebih)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Kůdela) – Suchánek, Vráblík, Semrád, Šanda, Žovinec, Žáček – Žálčík, Babka, Škoda – Nouza, Straka, Heřman – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Guman, Přibyl, Prokeš – Marek

HC Dukla Jihlava: Habal (Sáblík) – Zadražil, Štebih, Dobrovolný, Šimek, Grebeňuk, Dundáček, Kaláb – Jícha, Prokš, Březina – Malec, Flek, Gríger– Důras, Anděl, Harkabus – Kohout, Seman, Alexejev

Rozhodčí: Pešina – Šperl, Flegl