KHL

Metallurg Magnitogorsk – Barys Nur-Sultan

3:2

po s.n. (1:0) (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)

03.09.2015, 16:00 • Metallurg Ice Arena, Magnitogorsk • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.58 4.8 4.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:50

Tomáš Filippi byl faulován ve velké šanci a Roman Savčenko (AST) jde na trestnou lavici.

47:07

Je tady další přesilová hra ve prospěch Magnitky. Dvě trestné minuty obdržel Brandon Bochenski (AST), který svému sokovi přidržel hokejku.

40:13

Hned na úvod třetí třetiny je tady přesilovka pro domácí. Na lavici hanby odjíždí Brandon Bochenski (AST), který se provinil podražením.

39:48

Stejně jako v první třetině tak i nyní si domácí v samém závěru a zřejmě i na začátku další periody zahrají přesilovku. Za faul kolenem je potrestán Talgat Žajlauov (AST).

37:01

Jenže místo brzkého návratu k pěti hráčům na ledě přichází další přestupek domácích. Jsou z toho dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě a další zkrácená přesilovka pěti ku třem.

35:24

Brandon Bochenski byl zasažen vysokou holí a jsou z toho dvě trestné minuty pro Sergeje Těreščenka (MET). Krátká přesilovka 5 na 3 ve prospěch Barysu Astana.

33:45

Nedovoleným bráněním se provinil Jan Kovář (MET) a Barys si zahraje druhou přesilovku utkání.

19:10

Alexej Litviněnko (AST) vyloučen za podražení. Domácím se naskýtá šance na snížení.

12:43

Jevgenij Birjukov (MET) zatáhl za záchranou brzdu, zastavil přečíslení Astany a za podražení putuje na trestnou lavici.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Birjukov (Osala, Antipin), 40. Mozjakin (Lee, Kovář), rozh. náj. Zaripov – 9. Boyd (Dawes, Bochenski), 18. Dawes (Boyd, Bochenski)