4:3

po s.n. (2:1) (2:1, 0:2, 1:0 - 0:0)

02.09.2015, 18:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.4 4.1 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Severstal vstupoval do třetí třetiny s jednobrankovým mankem, to však gólem Nikonceva smazal a v samostatných nájezdech rozhodl o svém triumfu. Svěřenci Václava Sýkory tak berou dva body, Torpedo se vrací domů s jedním. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (21:05:15)

Pavel BUČNĚVIČ - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
Autorem rozhodujícího gólu je PAVEL BUČNĚVIČ.

Dmitrij SJOMIN

3. série 2:1

Dmitrij Sjomin si na Štěpánka nepřišel, Severstal tak bere bonusový bod!

Pavel BUČNĚVIČ

2. série 2:1

Domácí jsou bonusovému bodu blíže! Bučněvič si položil Proskurjakova a zakončení do odkryté části branky pro něj bylo formalitou – 2:1!

Alexandr FROLOV

2. série 1:1

Štěpánek si mezírku mezi svými betony pohlídal a nedovolil Alexandru Frolovovi skórovat!

Jurij TRUBAČJOV

1. série 1:1

Jurij Trubačjov překonal Proskurjakova bekhendem pod břevno, je vyrovnáno!

Andrej KOSTICYN

1. série 0:1

Andrej Kosticyn dokonale zaskočil Štěpánka střelou k tyči, domácí gólman zůstal stát jako solný sloup – 0:1.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:48

Nastavený čas neúprosně spěje ke svému konci, zřejmě půjdeme do nájezdů!

64:01

Kagarlického je plný led, Proskurjakov se musí mít na pozoru! To už běží poslední minuta prodloužení.

63:11

Šefer se s tím nepáral a nahodil kotouč směrem k Proskurjakovovi, nicméně dojíždějící Kagarlickij byl na místě určení příliš pozdě.

4:3

Branky a nahrávky: 10. Trubačjov (Šefer, Kagarlickij), 17. Kagarlickij (Černov), 45. Nikoncev (Bučněvič), rozh. náj. Bučněvič – 18. Ashton (Pepeljajev, Kosticyn), 29. Mozer (Piganovič, Videll), 39. Videll