0:3 2:6, 3:6, 1:6

31.08.2015, 18:37 • 1. kolo • Tomáš Daniš sk

Tipsport: 2.63 1.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1:6

Marcel Granollers-Pujol ukončuje zápas čistou hrou a nášho tenistu zdoláva v treťom sete jednoznačne 6:1. Lacko stratil v treťom dejstve až dvakrát svoj servis a tak sa jeho púť na US Open skončila po šiestykrát po sebe už v prvom kole.

1:5

Lacko zahral v dôležitej chvíli opäť dvojchybu a stráca svoj servis.

1:4

Po problémoch si Marcel Granollers-Pujol podržal svoj servis. Podarilo sa mu to už po jedenástykrát v zápase. Španiel vedie 4:1. no stále má náskok len jedného brejku.

1:3

Lacko musel odvrátiť hrozbu straty podania cez svoje druhé podanie, ale to mu nevyšlo. Španiel využil piaty z ôsmych brejkbalov v zápase a vedie 3:1.

1:2

Barcelónčan to zvládol a čistou hrou – prvou v zápase ide v treťom sete opäť do vedenia. Tentoraz 2:1.

1:1

Druhá čistá hra v zápase. Opäť ju zahral Lacko pri vlastnom podaní.

0:1

Španielove eso ukončuje úvodnú hru tretieho setu.

3:6

Marcel Granollers-Pujol premieňa druhý setbal a získava druhé dejstvo pomerom 6:3. Po vyrovnanej prvej polovici druhého setu rozhodol šiesty a siedmy gem. Lacko najskôr na príjme nevyužil šancu zlomiť súpera na podaní a následne Granollers získal výhodu brejku, ktorú už do záveru setu nestratil.

3:5

Lacko stále nevie nájsť recept na dobre podávajúceho Marcela Granollersa-Pujola. Španiel vedie 5:3 a Lacko tak bude podávať na zotrvanie v druhom sete.

3:4

Tretí brejkbal už Marcel Granollers-Pujol premieňa a dostáva sa do brejkového náskoku.

3:3

Granollers si po veľkých problémoch dokázal podržať svoje podanie a aj po tretíkrát v druhom sete dorovnal krok so súperom.

3:2

Španiel sa nepresadil cez druhý servis Lacka. Zverenec trénera Karola Becka vedie 3:2.

2:2

Opäť si Marcel Granollers-Pujol podržal svoj servis a bez problémov vyrovnal stav v druhom sete na 2:2.

2:1

Lukáš si po štvrtýkrát v zápase podržal svoje podanie. Druhýkrát v druhom sete. Rodák z Piešťan je po druhýkrát v zápase vo vedení.

1:1

Marcel Granollers-Pujol už väčšie komplikácie nepripustil a vyrovnáva stav v druhom sete na 1:1. Španiel má podiel získaných bodov pri prvom podaní 84 percent. Lacko 61 percent.

1:0

Lacko si na začiatku druhého setu dokázal podržať svoj servis a po prvákrát v zápase vedie.

2:6

Marcel Granollers-Pujol to zvládol. S čistým štítom na podaní ukončil prvý set, ktorý zvádol pomerom 6:2. V prvom sete dokázal rodák z Barcelony až dvakrát zobrať Lackovi servis. Rozhodol lepší vstup do zápasu, kedy Granollers stratil prvý gem až za priaznivého stavu 4:0.

2:5

Lacko zakončuje gem esom a znižuje na 2:5. Rodák z Piešťan zahral prvú čistú hru zápasu.

1:5

Granollers si podržal svoj servis aj po tretíkrát v zápase a vedie už 5:1.

1:4

Lacko získava prvý gem na tohtoročnom US Open. Žiaľ ním iba znižuje stav v prvom sete na 1:4. Slovenský tenista potrebuje zlepšiť najmä svoje prvé podanie.

0:4

Granollers to zvládol a vedie už 4:0. Lackovi sa nedarí. Slovenský tenista už dvakrát stratil svoje podanie. Lacko sa potrebuje chytiť.

0:3

Španiel Granollers si trpezlivo počkal na svoju šancu a napokon sa po dlhšej výmene presadil. Granollers zatiaľ stopercentne využíva brejkbalové šance a vedie už 3-0.

0:2

Granollers získava aj druhý gem v zápase ku 15. Španiel vedie 2-0. Na podanie sa presunie Lacko.

0:1

Granollers sa presadil a využíva svoj prvý brejkbal. Španiel začína zápas lepšie. Vedie 1-0.