2:1 6:0, 2:6, 6:4, 3:2; A-40

skreč Štěpánek

31.08.2015, 17:14 • 1. kolo • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.3 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ou, a je konec zápasu! Radek Štěpánek zápas skrečuje při brejkbolu Marsela Ilhana na 4:2 a nadále se o vítězství v prvním kole US Open snažit nebude!

A-40

Ilhan vybojoval druhý brejkbol!

A-40

A pozor na to! Marsel Ilhan se dostává k brejkbolu!

30-40

Vskutku brejkbol je na světě!

1:1

Druhou však nikoliv a to je trochu ledová sprcha pro českého tenistu! Po těžce vybojovaném brejku svou výhodu okamžitě ztrácí.

40-0

Marsel Ilhan se dostává hned ke třem brejkbolům! To je trochu kolaps od Štěpánka!

0:1

Radek Štěpánek prolomil na úvod čtvrtého setu servis Marsela Ilhana a ujímá se vedení!

40-A

A přichází kýžený brejkbol Radka Štěpánka!

30-40

Radek Štěpánek má brejkbol!

6:4

Tak to je neuvěřitelná smůla! Doposud byl Štěpánek doslova dominantní na servisu, ale přišel desátý gem a Ilhan se vzepjal k neskutečnému odporu, vypracoval si příležitost a tu také využil! Ujímá se tak vedení 2:1 na sety.

40-15

Tak to je nemilé! Dvojchyba a dva setboly pro Marsela Ilhana!

2:6

Radek Štěpánek se velmi rychle oklepal z utrženého kanára a odpovídá nejlepším možným způsobem – vítězí ve druhém setu 6:2!

15-40

Už pouze jeden! Dva setboly pro Radka Štěpánka!

1:4

A ten již využívá! Radek Štěpánek má v zádech double-brejk a míří za srovnáním na 1:1 na sety!

40-A

Při ní ovšem Štěpánek opět zabral a propracovává se k druhému brejkbolu!

30-40

Dostane! Radek Štěpánek má brejkbol a může odskočit do double-brejku!

30-40

Paráda! Štěpánkovi se daří přehrát Ilhana a má opět brejkbol!

0:1

Tak to je parádní začátek druhého setu a odpověď Ilhanovi na kanára! Radek zničeho nic brejkuje svého soka!

30-40

Výborně! Český tenista otočil vývoj gemu a dostává se k brejkbolu!

6:0

Bohužel, je to kanár! Marsel Ilhan vyhrává úvodní set hladce 6:0, ačkoliv zas tak jednoduché to neměl, což potvrzuje průměr pěti minut na jeden gem. Z dlouhého přetahování o gemy však vždy vyšel jako vítěz, zatímco Štěpánek jako poražený.

40-0

Tři setboly pro tureckého tenistu!

4:0

Marsel Ilhan podruhé v prvním setu proráží servis svého soupeře a pro Radka Štěpánka je první set prakticky prohraný.

A-40

Následně přichází další brejkbol tureckého tenisty!

A-40

Tohle vůbec není pozitivní! Z náskoku nejen, že není nic, ale Ilhan se navíc dostal k brejkbolu! Uhrál čtyři fiftýny v řadě.

40-A

Radek si vybojoval možnost druhého brejkbolu!

30-40

Štěpánek se dostává k brejkbolu a má šanci si ztracený servis vzít okamžitě zpět!