6:5

konec (1:1, 3:3, 2:1)

30.08.2015, 16:00 • O 3.–4. místo • MCh

Konec zápasu. (17:11:00)

Třetí místo na turnaji Women Ostrava Cup 2015 získávají hráčky MMKS Podhale Nowy Targ !!!

44:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

42:34

Oddechový čas MMKS Podhale Nowy Targ .

42:27

Tým Nowy Targ právě vstřelil branku! Polky otáčejí vývoj a necelé dvě minuty před koncem vedou 6:5. Prosadit se dokázala MAGDA KRZYSTYIAKOVÁ. Asistence: Agnieszka Timeková.

42:00

Do konce základní hrací doby nám chybí tři minuty. Pokud nikdo z hráček nedá gól, bude následovat pětiminutové prodloužení.

40:30

Tým Nowy Targ právě vstřelil branku! Máme opět vyrovnáno. Vyrovnat se podařilo MAGDĚ SIUATOVÉ, která přízemní střelou překonala Starečkovou v bráně soupeře. Asistence: Magda Krzystyniaková.

37:20

Šance hráček Nowy Targ. Starečková ale jejich šance dokázala zlikvidovat.

35:00

Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.

32:40

Brno právě vstřelilo branku!
Židenice jdou v zápase znovu do vedení. Prosadit se dokázala po přihrávce Finkové DANA HORNÍČKOVÁ. Asistence: Anička Finková.

31:20

Polky jsou teď ve třetí třetině aktivnější.

30:01

30:00

29:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

27:06

Máme opět srovnáno. Kovařčíková poslala přesný pas na VERONIKU PRAXOVOU, která přesnou střelou vyrovnala skóre utkání.

26:40

Siutová je v dnešním zápase hodně vidět. Nyní měla další šanci, kterou nevyužila. Střílela nepřesně.

24:54

Tým Nowy Targ právě vstřelil branku! Rozhodčí Večerek ponechal výhodu, kterou hráčky Noweho Targu využívají. Prosadit se dokázala po individuální akci AGNIESZKA TIMEKOVÁ. Bez asistence.

22:55

Tým Nowy Targ právě vstřelil branku! Autorem branky je ANIČKA FINKOVÁ. Asistence: Agnieszka Timeková.

22:43

Vyloučena Anička Finková (Židenice) na dvě minuty za sekání.

6:5

Branky a nahrávky: 13. Timeková (Finková), 22. Siutaová, 23. Finková (Timeková), 25. Timeková, 41. Siutaová (Krzystyniaková), 43. Krzystyniaková (Timeková) – 8. Fidrmuncová (Blatná), 18. Kouřilová (Kovaříčková), 22. Kabeláková (Finková), 28. Praxová (Kovařčíková), 33. Horníčková (Finková)

MMKS Podhale Nowy Targ: Tomczyková – Debskaová, Florczaková, Floreková, Gryniaová, Krzystyniaková, Sabina Lechová, Zuzanna Lechová, Gabriela Pyszová, Siutaová, Sopiarzová, Timeková

Sokol Židenice Florbal.com juniorky: Starečková – Blatná, Zelníčková, Fidrmucová, Praxová, Finková, Kovaříčková, Körmendyová, Drápalová, Kabeláková, Klímová, Klvaňová, Miklíková, Kouřilová, Horníčková

Rozhodčí: Jiří Frömmel a Jiří Večerek