1:1

konec (1:1)

30.08.2015, 20:30 • 2. kolo • Jan Franek (@JanFranek12)

Tipsport: 1.5 4.3 7.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Druhá půle nepřinesla ani jeden gól, pouze plno žlutých karet a dokonce i jednu červenou. Domácí celek byl lepší v první půli, zatímco hosté dominovali v té druhé. Oba dva týmy si tak odnesou po bodu, což si myslím, že je spravedlivé na to co předvedli. (22:24:39)

90+4

90+2

Ne a ne najít skulinku v obraně domácích, to si teď asi musí říkat hráči Coruně.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Paco se ocitl v ofsajdovém postavení.

89

Jonathan se snažil najít dloubáčkem někoho ze svých spoluhráčů, ale marně. Hosté tak mohou jít do protiútoku.

88

Paco se odvážil k samostatné akci, která končí jeho střelou. Ta však byla na poslední chvíli zablokována, a domácí tak budou moct rozehrát rohový kop.

87

Hosté se snaží využít početní výhody, ale zatím marně. Obrana soupeře pracuje velmi dobře.

86

de Paul zastavil unikajícího Luisinha, a rozhodčí vytahuje žlutou kartu.

85

Fajr poslal do šestnáctky dobrý centr, Navarro však odvrací.

84

A bacha! Antonio Barragan obdržel druhou žlutou kartu a to znamená směr sprchy. Velká nepříjemnost pro domácí!

82

La Coruňa drží míč na svých kopačkách, najít recept na obranu soupeře se jim zatím nedaří.

80

Feghouli se pokusil o individualní akci, ale neuspěl. Navarro ho nikam nepustil.

78

Dobrý rohový kop, ale Mosquera odvrací do bezpečí.

77

Paco poslal do šestnáctky dobrou přihrávku, ale tu zablokovali hosté na rohový kop.

77

Martinez mohl jít do dobré šance, ale pomezní sudí signalizuje ofsajd.

76

Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Negredo, kterého nahradí Paco.

75

de Paul se ujal rohového kopu, ale svým centrem nikoho nenašel.

74

de Paul se dostal do dobré pozice a vypálil, jeho rána byla velmi prudká, ale jeden ze skluzujících obránců soupeře tento pokus vytlačil na rohový kop.

73

Baragan zatáhl soupeře za dres a ukončil tak slibnou akci hostů. Za tento počin si také vykoledoval žlutou kartu.

72

Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Juanfran, kterého nahradí Portillo.

71

Gaya poslal do šestnáctky dobrý centr, ale Sidnei míč odvrací do bezpečí.

67

Domácí jsou v tlaku, dostat se do větší šance se jim však nedaří.

66

de Paul se pokusil o individualní akci, ale jeho záměr ihned končí.

63

Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Mina, kterého nahradí Feghouli.

62

Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Danilo, kterého nahradí Parejo.

61

Juanfran vypálil, ale jeho rána nebyla přesná.

58

Rodrigo poslal do šestnáctky špatný centr, hosté jsou u míče.

56

Mina se zbavil dvou protihráčů, ale následně zakončit již nedokázal.

55

Rodrigo hledal pěkným centrem do šestnáctky volného Negreda, ten si však míč špatně zpracoval a ukončil tak šanci domácích.

54

Danilo se pokusil o zakončení hlavou, ale jeho trefu chytá připravený Lux.

52

de Paul rozehrával přímý kop, ale vůbec ne dobře. Následuje výkop od branky.

51

Centr, jenž vyslal z rohového kopu Martinez, však nikoho ze spoluhráčů nenašel.

50

Fajrova přihrávka byla zablokována na roh, hosté tak mohou znova zahrozit.

50

Hosté vstoupili do druhé půle lépe a domácí k míči nepouští.

48

Martinez si zpracoval míč a poté vypálil, jeho rána však končí mimo.

47

Fajr to zkoušel mazaně mezi dvěma obránci, ale Gayá míč zachytil.

46

První půle je za námi. Zatím sledujeme dobré utkání v němž dominují od první minuty domácí. Ten kdo dal první gól jsou však hosté, jenž se dostali v 39. minutě do vedení a to po gólu Lucase, domácí se však rychle oklepali a šest minut poté rozvlnili také branku soupeře.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+1

45+1. Álvaro NEGREDO - 1:1

45+1

Valencia právě vstřelila branku!
Domácím se podařilo ještě srovnat! ÁLVARO NEGREDO si naběhl na dobrý centr, který do šestnáctky poslal Santi Mina a poté již bez větších problému poslal míč k tyčce soupeřovy branky.

45

Danilo si počínal za hranicí pravidel a vidí žlutou kartu.

44

První půle se již dohrává, ani jeden z týmu se nikam nežene.

42

de Paul poslal dobrý centr do šestnáctky, ale obrana soupeře odvrací.

40

Danilo centroval do šestnáctky, ale Lux míč chytá.

39

39. LUCAS - 0:1

39

La Coruňa právě vstřelila branku!
LUCAS se zbavil několika soupeřů, uvolnil se a poté vypálil ze střední vzdálenosti. Ryan se jen ohlédl a La Coruňa se trochu překvapivě dostává do vedení.

36

Martinezuv centr nebyl úspěšný, obrana soupeře zakopla míč do bezpečí.

35

Fajr pěkným centrem hledal soupeře, ale obrana domácích tento pokus odvrací na rohový kop.

33

Juanfran to zkusil sám, ale marně. Obrana hostů dnes hraje velmi dobré utkání.

30

Přímák, jenž zahrával Rodrigo nebyl vůbec dobrý, hosté tak budou u míče.

29

Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Alberto, kterého nahradí Luisinho.

27

Luis Alberto si znova říká o ošetření.

26

Parada se dostal k dobré přihrávce, ale poté zazmatkoval a svoji střelu poslal jen těsně vedle levé tyče, tohle si říkalo o gól.

25

Juanfran to zkoušel pěkným dloubáčkem, ale golman jeho pokus přečetl.

22

Danilo zasáhl soupeře loktem a zastavil tak akci svého týmu.

21

de Paul svým centrem nezabodoval, Navarro odvrací.

20

Rodrigo hledal dobrou přihrávku Negreda, ale obrana soupeře blokuje na rohový kop.

19

Mina to zkusil jeden na jednoho, ale obrana hostů pracuje na jedničku.

18

Parada šel do souboje velmi agresivně a může být rád, že to není za žlutou kartu.

17

Valencia drží míč a předvádí opravdu pěkný fotbal, hosté se snaží míč ukořistit, ale marně.

15

Danilo zkusil uvolnit Negreda pěknou přihrávkou, ale obrana soupeře tento pokus zachytila.

14

Na druhé straně fauloval Mina, a hostům se tak nabízí dobrá šance na vstřelení gólu. Standardní situace z velmi dobré pozice.

13

Martinez zahrával přímý kop, ale jeho rána se mezi tři tyče nevešla.

12

Barragan nedovoleným způsobem zastavil rozběhnutého protihráče a hlavní sudí píská faul.

11

Alberto leží na zemi a nevypadá to s ním vůbec dobře, doufejme že se dostane rychle zpět na nohy.

9

Danilo to tentokrát zkoušel po zemi, ale ani teď neuspěl. Obrana hostů je zatím pozorná.

7

Danilo svým centrem hledal spoluhráče vně šestnáctky, ale Lux včas vyběhl a jeho pokus sebral.

6

Alberto je hodně vidět, ale zamířit na branku se mu zatím nedaří.

5

Martine našel svojí přihrávkou Alberta, ale ten z velké blízkosti branku minul, tohle je obrvovská škoda, tohle si říkalo o gól.

4

Alberto to zkoušel velmi dobře ze střední vzdálenosti, ale k jeho smůle překopl.

3

Ruben Vezo však nezamířil přesně a míč končí mimo branku soupeře.

3

Jeden z hráčů hostujícího týmu přidržel rozběhnutého de Paula a hlavní sudí píská.

2

La Coruňa je v úvodu aktivnější a drží míč na svých kopačkách.

1

Valencia CF: Ryan – Barragán, Mustafi, Vezo, Gayá – Mina, Fuego, Danilo – de Paul, Negredo, Rodrigo.
Náhradníci: Doménech – Feghouli, Orbán, Alcácer, Parejo, E. Pérez, Piatti.

Deportivo La Coruňa: Lux – Laure, Arribas, Sidnei, Mosquera – F. Navarro, C. Borges – Juanfran, Lucas, Fajr – Alberto.
Náhradníci: Bergantiños, J. Domínguez, Lopo, Luisinho, Jonathan Rodríguez..

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Deportivo La Coruňa

Hosté jsou na tom obdobně jako jejich soupeř, první zápas remizovala s Realem Sociedad 0:0, což jim vyneslo 11. příčku v nové sezoně. Dnes tedy proti sobě nastoupí vyrovnaní soupeři, co potvrzují i vzájemné zápasy. Rok 2014: La Coruňa – Valencia CF 3:0, rok 2015: Valencia – La Coruňa 2:0
Valencia CF

Domácí celek vstoupil do nového ročníku La Ligy remízou a to na půdě Vallecana, kde po vyrovnaném utkání zápas skončil bezbrankovou remízou. Valencia se tak aktuálně nachází na 12 příčce. Velký úspěch se domácím podařil, když se dokázali probojovat do skupinové fáze ligy mistrů po dvojzápase s Monakem, kdy první zápas vyhrála Valencia 3:1, zatímco druhý zápas vyhrálo Monako 2:1, což ale na postup nestačilo.
Dobrý den, vítejte u dnešního druhého kola španělské Primeira Division ve kterém se utkají Valencia CF – Deportivo La Coruňa. Dnešním utkáním Vás bude provázet Jan Franek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.