konec (0:1, 0:0, 2:2)

30.08.2015, 17:00 • Tipsport arena • Skupina 5 • Robert Novotný (@BobNovotny)

Tipsport: 2.64 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, příjemný zbytek večera! (19:12:37)
Je konec, po nervy drásající třetí třetině vítězí hostující celek a pardubické Dynamo prohrává i svůj druhý zápas v CHL, a to stejným poměrem (2:3).

59:57

Milan Gulaš opět neuspěl.

58:58

Zakázané uvolnění Dynama.

58:52

Gulaš už si mnul ruce na gól do prázdné brány, čárový sudí však zahlédl ofsajd.

58:35

Dynamo hraje v šesti hráčích v poli!

58:31

Oddechový čas pro domácí.

58:31

Půhoného střela končí pouze v lapačce Poggeho.

57:05

57:05. Johan RYNO - 2:3

57:05

Färjestad právě vstřelil branku!
Tentokrát to domácímu celku vydrželo o něco déle, ale pouze o trochu. Hostující celek se zásluhou JOHANA RYNOA, jenž tečoval střelu Nygrena, dostává opět do vedení v době, kdy do konce třetí třetiny zbývají necelé tři minuty. Asistence: Magnus Nygren.

56:15

Michal Šeda předvedl na útočné modré obrovskou chybu, naštěstí pro Dynamo hosté ji nedokázali potrestat.

55:40

Wikstrandova střela letěla vysoko nad pardubickou bránu.

54:16

54:16. Tomáš ROLINEK - 2:2

54:16

Dynamo právě vstřelilo branku!
A je opět vyrovnáno! Sýkora vyhrál vhazování přímo na připraveného TOMÁŠE ROLINKA, který na nic nečekal a poslal kotouč přímo do soupeřovy brány. Asistence: Petr Sýkora.

54:00

Radoslav Tybor předvedl nádhernou individuální akci, kterou zlikvidoval až Pogge, jenž předvedl pohotový zákrok.

50:20

Hosté se dostávají po dvaceti sekundách hry opět do vedení! Náladu domácích fanoušků pokazil MIKAEL JOHANSSON. Asistence: Magnus Nygren.

50:00

50:00. Jakub SVOBODA - 1:1

50:00

Dynamo vyrovnává stav dnešního utkání! Blaž Gregorc našel nádhernou přihrávkou úplně volného JAKUBA SVOBODU, ten dostal od soupeře opravdu mnoho času, během kterého vyslal na Poggeho takřka nechytatelnou střelu do horního rohu. Asistence: Blaž Gregorc, Petr Sýkora.

49:47

Robbie Earl (FAR) vyloučen na dvě minuty za sekání.

49:47

Po nepřesné Sýkorově střele následuje komerční přestávka.

49:16

Současně vyloučeni Martin Štajnoch (PCE) na dvě minuty za držení a Martin Roymark (FAR) na dvě minuty za hrubost.

47:45

Půhoný ani Poulíček nevyzráli na Poggeho, který předvedl dva zákroky po sobě.

46:58

Milan Gulaš vyslal směrem na pardubickou bránu velmi jedovatou střelu zápěstím, která však skončila pouze na Kristanově vyrážečce.

45:54

45:17

Tentokrát mířil Rolinek přesněji, jeho šance však zhatil levý beton Justina Poggeho.

44:55

Rolinkovu střelu zblokoval jeden z bránících hráčů, puk skončil v rohu kluziště.

43:54

Mikael Wikstrand (FAR) vyloučen na dvě minuty za držení.

43:10

Odražený puk končí na trestné lavici. Vhazovat se bude ve středním pásmu blíže hostující modré čáře.

41:57

40:43

Odražený kotouč doletěl přesně na záda Patrika Poulíčka, jenž se opíral o mantinel na střídačce. Buly ve středním pásmu.

40:01

Bezgólová druhá třetina fanoušky spíše uspala, než nadchla. Na kostce svítí spíše fotbalové skóre a k vidění není ani mnoho střel. Dynamo začne třetí třetinu ve čtyřech hráčích v poli, jelikož tři vteřiny před koncem druhého dějství byl vyloučen Jan Zdráhal.

40:00

39:57

Jan Zdráhal (PCE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

39:10

Zdráhalova přízemní střela postrádala potřebnou razanci, kotouč skončil v Poggeho výstroji.

38:39

38:30

Adam Havlík střílel zpoza hostujícího obránce, avšak jako většina pardubických střel v tomto zápase i ta jeho letěla doprostřed brány.

38:10

Milan Gulaš se ocitl úplně sám před pardubickou bránou, trestuhodně však poslal kotouč daleko od pardubické svatyně.

37:30

37:07

Hosté vyhazují přes všechny čáry.

36:36

Lukáš Nahodil pálil z pravého kruhu pro vhazování, ale jeho pokus letěl přímo doprostřed brány.

36:07

Hra zastavena kvůli hře vysokou holí.

35:59

Petr Sýkora pálil z opravdu ostrého úhlu, Pogge se stihl včas přemístit a pokus pardubického snipera zlikvidoval.

35:30

Magnus Nygren (FAR) vyloučen na dvě minuty za držení.

34:58

34:56

Odražený kotouč končí v ochranné síti. Vhazování před Robertem Kristanem.

34:30

Šeda obětavě padl do střely Robbieho Earla, čímž ušetřil pár cenných vteřin.

34:16

Rynova střela končí pouze u Kristana. Puk bude uveden do hry po levici brankáře Dynama.

32:58

Tomáš Marcinko (PCE) vyloučen na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Dvouminutový trest odpykává Adam Havlík.

32:51

Vyznamenal se i na druhé straně bránu strážící Justin Pogge. Po jeho zákroku se strhla před bránou hostujícího celku menší potyčka, která se ovšem obešla bez trestu.

32:34

Kristan se stihl včas přemístit a zabránil Johnovi Perssonovi ve vstřelení druhé hostující branky v tomto utkání.

32:17

31:33

Pardubický brankář se teď rozplácl v brankovišti, natáhl všechny končetiny a všemi možnými i nemožnými způsoby zlikvidoval útočnou akci týmu Färjestads BK.

31:21

Robert Kristan opět ukázal, co v brankovišti dovede. Vhazovat se bude po pravici brankáře Dynama.

30:51

Arellovu střelu zblokoval jeden z obránců Dynama, jeho druhý pokus zlikvidoval Kristan.

29:58

Kristan nechal puk v lapačce a hlavní rozhodčí přerušil hru. Vhazovat se bude po levici pardubického gólmana.

29:38

Hosté kombinuj v útočném pásmu, hráči Dynama je však nepouští do vyložených šancí.

28:35

Hra přerušena z důvodu přihrávky rukou.

28:16

Kotouč si to po vhazování namířil rovnou k hostujícímu brankáři, který ho přikryl pod lapačkou. Buly se bude opakovat.

28:12

Půhoného střela Poggeho nevystrašila, po kvalitním zákroku hostujícího brankáře následuje komerční přestávka.

26:16

25:30

Dynamo kombinuje v útočném pásmu, Pogge je zatím bez práce.

24:35

Odražený kotouč skončil v ochranné síti za pardubickou bránou.

24:16

Joel Eriksson-Ek (FAR) vyloučen na dvě minuty za podražení.

23:40

Svobodova přízemní střela od modré čáry pouze vyprášila pravý beton Justina Poggeho.

23:15

Tollefsen tečoval kotouč těsně před Kristanem, puk však pouze prosvištěl kolem pravé pardubické tyče.

22:54

Tečovaný puk skončil mezi střídačkami. Hra bude pokračovat z obranného pásma Dynama.

21:54

Odražený kotouč končí v ochranné síti. Vhazovat se bude v koncovém pásmu týmu Färjestads BK.

21:30

Lukáš Nahodil byl první, kdo se dostal k odraženému kotouči, z dobré střelecké pozice však trefil pouze připraveného Poggeho.

20:25

Hosté se po nepřesné přihrávce sami vyhnali z útočného pásma.

20:01

První třetina je za námi, hostující celek BK Färjestads zatím potvrzuje roli favorita. Na zatím jediném gólu v tomto zápase se významně podílel i český útočník Milan Gulaš, jehož střelu usměrnil Johan Persson, čímž otevřel gólový účet tohoto zápasu.

20:00

19:57

Rolinkova přízemní střela byla zřejmě to poslední, co v této třetině uvidíme.

19:15

Havlík to zkusil z pravého kruhu pro vhazování, s jeho střelou z ostrého úhlu však neměl Pogge nejmenší problém.

19:10

18:13

Radoslav Tybor to vzal na sebe, ovšem urostlý obránce Ole-Kristian Tollefsen se mu postavil do cesty a ukončil jeho individuální pokus o vyrovnání skóre.

17:32

Hosté vyhazují kotouč ven z obranného pásma a na led posílají čerstvé síly.

17:10

Rickard Wallin (FAR) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku.

16:09

John Persson to zkusil ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu, jeho střela však postrádala potřebnou razanci.

16:03

15:57

15:48

14:41

Tomáš Bokroš by se možná prosadil v baseballovém světě, jeho „odpal" mířil někam do deváté řady hlediště za hostující bránou.

14:12

Zdráhal nahodil kotouč, který skončil v Poggeho výstroji.

13:57

Jakub Svoboda (PCE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

13:48

Linus Persson (FAR) vyloučen na dvě minuty za hákování.

13:23

13:23. Johan PERSSON - 0:1

13:23

Tak při tomto gólů stáli u švédských hokejistů všichni svatí! Milan Gulaš pálil bez přípravy, při střeleckém pokusu zlomil hokejku a puk protečoval za Kristanova záda jeho spoluhráč JOHAN PERSSON. Asistence: Milan Gulaš, Johan Ryno.

12:04

Půhoný pálil od levého mantinelu, ale minul soupeřovu bránu.

10:51

Linus Persson doslova padl na Roberta Kristana v brankovišti Dynama, hra byla přerušena.

10:08

Po Poggeho zákroku se bude vhazovat v koncovém pásmu týmu BK Färjestads.

09:47

John Persson pálil z otočky a trefil Roberta Kristana do masky, hra ovšem pokračuje bez přerušení.

09:25

09:15

Johansson ukořistil kotouč v koncovém pásmu Dynama, jeho následná přihrávka před bránu však neskončila na holi ani jednoho z jeho spoluhráčů.

08:06

Adam Havlík našel nádhernou přihrávkou Tomáše Marcinka, tomu však kotouč ve vynikající palebné pozici odskočil od čepele.

07:01

Tollefsen nahazoval kotouč na bránu Dynama, puk byl však tečován a pouze o pár centimetrů minul domácí bránu.

06:05

Látal adresoval svou přihrávku před bránu švédského celku, puk se však od betonu Poggeho odrazil za bránu hostujícího týmu.

05:25

Havlík pouze nahodil kotouč do útočného pásma, oba týmy střídají.

04:19

03:50

Radoslav Tybor byl ve vynikající střelecké pozici, nicméně slovenský útočník akci pokazil po špatné střílené přihrávce, která neměla správné načasování ani směr.

03:20

Dynamo zatím ani nevystřelilo, hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry.

02:26

Martin Štajnoch pálil ihned po vyhraném pardubickém vhazování, ovšem tento pokus byl nepřesný.

02:19

Joakim Nygard (FAR) vyloučen na dvě minuty za sekání.

01:10

Začátek zápasu probíhá v poněkud unaveném a opatrném stylu v podání obou týmů. K vidění je málo akcí a mnoho nepřesností.

00:22

Petr Sýkora zaznamenal první střelu v tomto utkání, která skončila na vyrážečce hostujícího gólmana.

00:01

Färjestads BK

Ani Färjestadu první utkání nevyšlo, Davosu podlehli hladce 0:4. V druhém zápase stejných soupeřů už tolik branek nepadalo, v základní hrací době nedokázal ani jeden z celků vstřelit branku, to se změnilo až po padesáti sekundách prodloužení, kdy o bodu navíc pro Färjestads BK rozhodl Robbie Earl.
HC Dynamo Pardubice

Dynamo rozehrálo svůj první zápas slibně, jenže na oba góly Tybora dokázal Davos zareagovat a nakonec díky brance v poslední minutě ukořistil těsné vítězství 3:2.
SKUPINA E

Průběžná tabulka

HC Davos 3 zápasy 7 bodů (7:3)

Färjestad Karlstad 2 zápasy 2 body (1:4)

Dynamo Pardubice 1 zápas 0 bodů (2:3)
Příjemný hokejový podvečer, pro Pardubice je dnes na programu druhé utkání hokejové Ligy mistrů a pro Färjestads třetí. Tento duel může hodně napovědět o vývoji celé skupiny, jelikož právě dnešní soupeři si to s největší pravděpodobností rozdají o druhé postupové místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:3

Branky a nahrávky: 50. Svoboda (Gregorc, Sýkora), 55. Rolinek (Sýkora) – 14. Johan Persson (Gulaš, Ryno), 51. Johansson (Nygren), 58. Ryno (Nygren)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Maxwell) – Štajnoch, Čáslava, Gregorc, Zdráhal, Šeda, Bokroš, Drtina, Látal – Sýkora, Rolinek, Poulíček – Tybor, Nahodil, Svoboda – Kaut, Marcinko, A. Havlík – Půhoný, Šimun, Kolář.

Färjestad Karlstad: Pogge (Haugen) – Wikstrand, Nygren, Holos, Erixon, Tollefsen, Gunnarsson, Arell, Nygard – Olofsson, Eriksson-Ek, Asplund – L. Persson, Ryno, Johansson – Earl, John Persson, Gulaš – Roymark, Johan Persson, Wallin.

Rozhodčí: Piechaczek, Úlehla – Brejcha, Suchánek