Tipsport: 1.85 4.2 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bailen se opět snažil překonat Sedláčka rychlou ránou z mezikruží, avšak ten opět chytá touš do své lapačky!

Gints MEIJA - 0:4

54:59

Riga právě vstřelila branku!
Hoste přidávají i čtvrtou branku! GINTS MEIJA byl na brankovišti nejdůraznější a dorazil puk za brankovou čáru! Stav utkání 4:0! Asistence: Sotnieks Kristaps, Saulietis Kaspars.

Mikels REDLIHS - 0:3

54:39

MIKELIS REDLIHS navyšuje vedení na 3:0! Po parádní asistenci přes 2 čáry ještě parádnější střelou pod břevno bránu prostřelil Milčakova. Asistence: Guntis Galvinš, Jakub Sedláček.

51:02

Linglet se dostal do individuálního úniku, jenže nezvolil správné zakončení.

44:19

Indrašiš se hned po opuštění trestné lavice pokoušel ohrozit Milčakova, jenže jeho svižná střela končí mimo branku.

42:10

Domácí budou hrát další přesilovku. Miks Indrašiš míří na trestnou lavici na 2 minuty za podražení.

39:38

Domácím se tato přesilová hra velice daří, mají Rigu pod tlakem. Dokonce se jim podařilo dotlačit puk za brankovou čáru, ale rozhodčí tento gól neuznává!

38:44

A uvidíme další přesilovou hru, kterou si zahraje Minsk. Trest si jede odsedět Cibulskis za nedovolené bránění.

33:21

Seigo vypálil tvrdou ránu z krátké vzdálenosti, Milčakov nestihl ani na ránu zareagovat, ale naštěstí pro něj puk mezi tři tyče nemířil.

Tim SESTITO - 0:2

32:14

Riga utíká na rozdíl dvou branek! Do krásného brejku tři na dva se dostala první útočná formace. Ville Leino vyvezl puk do útočného pásma, kde našel úplně volného TIMA SESTITA, který se tvrdou ránou pod břevno nemýlil! Asistence: Ville Leino.

Gunars SKVORCOVS - 0:1

30:01

Hosté se ujímají vedení! GUNARS SKVORCOVS se dostal k odraženému puku a ocitl se sám před Milčakovem, položil si ho krásným blafákem a poté zasunul puk do odkryté brány! Asistence: Armands Berzinš, Roberts Locans.

28:28

Pěkné střídání odehrála první útočná formace Minsku, když asi třikrát ohrozila Sedláčkovu svatyni.

24:48

Hosté si zahrají další přesilovou hru. Ellison si počínal moc tvrdě a míří na trestnou lavici.

24:31

Velice těžkou situaci řešil domácí brankář Milčakov, ale úspěšně, když jeden z hostujících hráčů nahodil puk na brankoviště a ten mu vyklouzl z vystroje zpět na led!

20:01

V úvodu druhé třetiny hned uvidíme přesilovou hru domácích. Trest z první třetiny si odpykává Redlihs 2 minuty – Hákovaní.

19:43

Schutz byl ve výborné pozici z které vypálil, ale nedokázal Milčakova prostřelit!

04:51

Riga si zahraje první přesilovku zápasu. Ivan Usenko míří na trestnou lavici za podraženi.

04:09

Cibulkis se snažil obtočit kolem brány a překvapit Milčakova, jenže to se mu nepovedlo!

01:24

Hosté jsou v prvních dvou minutách aktivnějším týmem na ledě, po jejich druhem střeleckém pokusu končí rána na tyči!

0:4

Branky a nahrávky: 31. Skvorcovs (Berzinš, Locans), 33. Sestito (Leino), 55. Redlihs (Galvinš, Sedláček), 55. Meija

HC Dinamo Minsk: Milčakov (Glass) – Goroško, Krajíček, Bailen, Lisovec, Usenko, Gunderson, Meleško, Ustiněnko – Szczechura, Cheechoo, Kaljužnyj – Vesce, Ellison, Linglet – Gavrus, Matěruchin, Drozd – Nogačjov, Buinitskij, Komarov

Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Redlihs, Kundrátek, Galvinš, Cibulskis, Sotnieks, Locans, Ševčenko – Sestito, Leino, Darzinš – Indrašiš, Schutz, Redlihs – Meija, Džerinš, Saulietis – Berzinš, Skvorcov

Rozhodčí: Bondar Denis, Gamalei Evgeny – Sivov Dmitry, Shelyanin Sergei