konec (0:0)

30.08.2015, 11:00 • Stadion Čechie Uhříněves • 6. kolo • Marek Otava

Tipsport: 2.0 3.8 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního zápasu je to vše. Díky za pozornost. (12:56:28)
Zápas nakonec skončil jednoznačným výsledkem v poměru 0:3. Hostům výrazně pomohli noví hráči, kteří přišli v úvodu druhého poločasu. Další gól pak vstřelily Teplice po pokutovém kopu a utkání tak prakticky rozhodly. Třetí branku nakonec vstřelil střídající Softič v 83. minutě a uzavřel tak výsledek.

90

90

Útočným faulem se provinil Fotr.

89

Trestný kop pro klokany.

86

Domácí se snaží aspoň o čestný úspěch v podobě korigující branky, ale Teplice chtějí udržet čisté konto.

83

83. Asmir SOFTIČ - 0:3

82

Teplice právě vstřelily branku!
Třetí gól Teplic střílí ASMIR SOFTIČ, který dostal krásný míč od Chukwumy, narovnal si míč na pravačku a nedal Dočekalovi šanci.

79

Střídání Teplic. Odešel Richter Daniel, přišel Jerhot.

78

Krásný míč poslal do vápna čerstvý Krivosheev. Brankář Lipš ho viděl na poslední chvíli, přesto dokázal balón dostat mimo branku.

78

Další standardní situace domácích.

76

Střídání Bohemians. Odešel Artemuk, přišel Krivosheev.

75

Vysoký presink Teplic výrazně komplikuje rozehrávku Bohemians.

73

Střela Žaloudka byla velice nepovedená a letí vysoko nad.

73

Přímý kop budou zahrávat domácí.

69

Faulovaný Svoboda nemůže pokračovat a musí střídat. Nahrazuje ho Marek Strada.

69

Bláha teď neudržel nervy a počínal si velice hrubě a po zásluze vidí žlutou kartu.

67

Je tu znovu pauza na občerstvení.

66

Střídání domácích. Odešel Tokár, přišel Habrun.

60

Příchod tří nových hráčů Teplicím výrazně pomohl a nyní svého soupeře jednoznačně přehrávají.

57

Střídání klokanů. Odešel Grohmann, přišel Adam Fotr.

54

54. Tomáš ČESLÁK - 0:2

55

TOMÁŠ ČESLÁK si postavil balón a umístěnou střelou k tyči dává druhý gól Teplic.

53

Jeden z obránců Bohemians zahrál rukou a bude se pískat penalta.

48

48. Chukwudi CHUKWUMA - 0:1

48

Teplice vstřelily branku! A právě CHUKWUDI CHUKWUMA se prosazuje. Po chvíli na hřišti dokázal překonat Dočekala a posílá Teplice do vedení.

46

Za Teplice také odešel Martirosyan a Procházka Milan. Přišel Softič a Krátký

46

Hned několik střídání se urodilo do druhého poločasu. Za domácí odešli Berger s Hubínkem a nahradili jej Vachoušek s Bláhou. Za Teplice odchází Pokorný a přišel kanonýr Chukwuma.

46

Druhý poločas začne přibližně v 12:00.
První poločas přinesl poměrně atraktivní podívanou, oba týmy měly své šance, nicméně ani jeden celek gól vstřelit nedokázal. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

45+2

45

David Martirosyan se po individuální akci pokusil o střelu z hranice velkého vápna, ale jeho střela mířila hodně vysoko.

43

Po neúspěšné akci domácích bude brankář Teplic Lipš vykopávat.

40

Kodeš nachytán v ofsajdu, Bohemians můžou v klidu rozehrát.

37

Pád Artemuka ve vápně rozhodčí nevyhodnotil jako penaltový.

35

Pěkná střela z voleje v podání Teplického Richtera, nicméně Dočekal si s ní znovu věděl rady.

33

Rohový kop pro Teplice.

31

Z otočky zkusil pálit Výborný, ale i tentokrát byl domácí brankář připraven.

29

29. Dočekal střelu vyráží

29

Nádherný okamžik! Dan Procházka znovu zkusil svoji technickou střelu z pravé strany a ta tentokrát letěla přímo pod břevno. Na poslední chvíli ji však výborným reflexivním zákrokem vyrazil nad Dočekal.

27

Po pauze na občerstvení hráčů se znovu hraje.

25

Daniel Procházka se pokusil o technickou střelu, ale ta šla přímo do středu hřiště, kde byl připravený gólman Dočekal.

22

Tentokrát však Artemuk dostal výborný míč za obranu, ale jeho střelu skvěle zlikvidoval brankář Lipš.

20

Artemuk se však pro změnu provinil útočným faulem a domácí přicházejí o balón.

20

Kapitán Teplic Kodeš fauloval zezadu Artemuka a vidí první žlutou kartu utkání.

17

Žaloudek střílel z velké dálky, ale mířil vedle.

15

Rohový kop v podání teplického Česláka nedopadl podle jeho představ a končí v autu.

12

Jakub Grohmann se objevil v dobré příležitosti, ale díky včasnému výběhu brankáře Lipše, se nedokázal prosadit.

9

Na druhé straně střílel Daniel Procházka, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče.

8

Artemuk se zkusil prosadit v souboji jeden na jednoho, ale neuspěl.

6

Hubínek faulován ve středu hřiště.

5

Brankář Lipš si nepřipsal zrovna povedený zákrok a to když mu vypadl centrovaný míč. Z jeho chyby však žádná šance nepřišla.

4

Hubínek se řítil do první šance utkání, ale jeho pokus byl zblokován na rohový kop.

1

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Žaloudek, Charvát, Krch(K), Grohmann – Artemuk, Hubínek, Kostka, Berger – Kučera, Tokár
Náhradníci: Vachoušek, Habrun, Krivosheev, Bláha, Fotr, Káš, Došek

FK Teplice: Lipš – Richter, Svoboda, Martirosyan, Procházka M., Richter, Česlák, Bílek, Kodeš(K), Výborný, Procházka D.
Náhradníci: Hynek, Softič, Chukwuma, Strada, Jerhot, Krátký, Skalák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.