FBC Ostrava – FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky

1:3

konec (0:0, 1:3)

28.08.2015, 14:30 • ČPP Aréna, Ostrava • Josef Cestr (@Hyddaw)

Druhý poločas ovládly hráčky Bohemians, které stačily ve 24. minutě navýšit své vedení o dvě branky. O minutu později snížila ještě Vrlíková, ale o další minutu později už se opět radovaly juniorky Bohemians, které už si vedení 3:1 pohlídali do závěrečného hvizdu. (15:14:39)

29:50

Už to vypadalo, že domácí hráčky sníží na rozdíl jediné branky. Střela Škopkové byla na poslední chvíli zblokována mimo mantinely.

29:31

Lišková se stačila vrátit do brány, ale zasahovat při střele Semerádové nemusela.

28:59

Střely Greiplové z půlící čáry nebyla z nejpřesnějších, přesto se dostali hráčky Ostravy k míčku.

28:49

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. Míček budou zahrávat do hry domácí hráčky, které zkoušejí hru bez brankářky.

28:49

Hned poté, co opustil míček hrací plochu, si vyžádal trenér domácích oddechový čas!

27:20

Vrlíková při přečíslení 2 na 1 zvolila raději střelu, která byla hodně nepřesná.

26:33

Míček, který byl adresován Greiplové doputoval až na hůl Kopkové, která ve vyložené šanci minula hostující klec!

25:27

Tým Bohemians juniorky právě vstřelily branku! Branky začínají přibývat hodně rychle. Hostující ADÉLA KAŠPAROVÁ proměnila svůj střelecký pokus v branku. Lišková byla bez šance na zásah. Asistence: Eva Preisslerová.

24:39

Tým Bonusia Ostrava juniorky právě vstřelily branku! Domácí hráčky odpovídají nejlepší možnou variantou – brankou. MARKÉTA VRLÍKOVÁ těžila z dobrého napadání, díky kterému běžela osamocena na Kolaříkovou. Domácí útočnice nedala hsotující brankářce šanci. Bez asistence.

23:24

Tým Bohemians juniorky právě vstřelily branku! od mantinelu se pokusila o překvapivou střelu SIMONA MATUŠKOVÁ, které se opravdu povedlo překvapit domácí brankářku, neboť ji míček propadl za záda. Asistence: Kristýna Heralová.

22:37

Teč hostující hráčky nebyla příliš přesná, míček končí vedle brány.

21:32

Kolaříková předvedla hned dva perfektní zákroky za sebou. Nejprve vyzrála na střelu Divišové a následně si poradila v leže i s dorážkou Kadidlové. Výborná práce hostující brankářky.

20:52

Fellerová při pokusu o střelu minula míček a plnou ranou trefila pouze hůl své soupeřky. Rozhodčí odpískali faul.

20:06

Ostravanky načínají celou akci zpoza vlastní brány. Ovšem akce končí za bránou soupeřek.

19:16

Lišková měla znovu plné ruce práce. Nyní ji zaměstnala Panenková střelou od mantinelu.

17:49

Tým Bohemians juniorky právě vstřelily branku! Hráčky Bohemians rozehráli volný úder na krátko. KRISTÝNA HERALOVÁ se následně otočila s míčkem na holi kolem své osy a poslala míček přesně do levého horního rohu brány. Asistence: Natálie Višvaderová.

1:3

Branky a nahrávky: 25. Vrlíková – 18. Heralová (Višvaderová), 24. Matušková (Heralová), 26. Kašparová (Preisslerová)

FBC Ostrava: Lišková (Poukarová) – Vrlíková, Kopková, Mrázová, Greiplová, Šešulková, Jurečková, Škopková, Zuzaníková, Bálková, Krečmerová, Lukášová, Žůrková Trenér: Jakub Robenek

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Kolaříková – Nová, Mrázková, Divišová, Heralová, Preisslerová, Kašparová, Fellerová, Semeráková, Panenková, Matušková, Štajnerová, Kořínková, Višvaderová, Kadidlová

Rozhodčí: Petr Blakala, Filip Plíhal