Liga mistrů (předkola)

Club Bruggy KV – Manchester United

0:4

konec (0:1)

26.08.2015, 20:45 • Jan Breydelstadion (Brugge) [Kapacita: 29 042] • Play-off • Martin Penker

Tipsport: 4.6 3.65 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:38:53)
Dnešní zápas je za námi. Hosté dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak vítězí 0:4, navíc si tak zajišťují postup do základních skupin Ligy Mistrů. Na první branku jsme si museli počkat do 20. minuty, jdyž se po skvělé akci trefil Rooney. Rooney přidal i další dvě branky hostujících, a to v 49. a 57. minutě. V 63. minutě přidal čtvrtou branku Herrera a bylo již rozhodnuto. Chicharito měl v závěru utkání na kopačce další dvě branky, jenomže v 81. minutě neproměnil penaltu a v 90. minutě branku přestřelil z bezprostřední blízkosti.

90

90. Chicarito po neproměněné penaltě zahodil i další velkou šanci svého týmu!

90

Young nyní poslal do vápna skvělý přízemní centr z pravé strany, míč se dostal ve vápně k úplně osamocenému Chicharitovi, ten však trestuhodně branku přestřeluje! Tak to nevím co by ještě Chicharito chtěl.

89

Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště, míč je stále na kopačkách hráčů v červeném.

87

Hosté stále drží míč na svých kopačkách.

86

Hosté se však dopředu už příliš neženou a spíše drží míč na svých kopačkách.

85

Dierckx zřejmě zápas už nedohraje a domácí tak budou zápas dohrávat v deseti, neboť už vyčerpali své střídání.

84

Dierckx nyní zůstává ležet na trávníku a bude muset být ošetřen.

83

Young nyní poslal prudký centr do vápna z pravé strany, ve vápně však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl a míč tak končí v zámezí.

81

81. Chicarito poslal míč z penaltového puntíku vedle branky!

81

K penaltě se postavil Chicharito. Při střele z pokutového puntíku však podklouzl a míč poslal vedle levé tyče.

81

81. Duarte zahrál rukou ve vápně, penalta pro United!

81

Hosté nyní budou kopat pokutový kop. Duarte zahrál po centru Rooneyho z pravé strany ve vápně rukou a rozhodčí neváhal ani chvilku a odpískal pokutový kop.

80

Dierckx se nyní snažil projít středem hřiště mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč tak přichází.

0:4

konec (0:1)

Branky: 20. Rooney (Depay), 49. Rooney (Herrera), 57. Rooney (Mata), 63. Herrera (Schweinsteiger)

Karty:   45+1. Claudemir (BGY) – 13. Herrera (MAN), 77. Vormer (MAN)

Neproměněná penalta: 81. Chicharito (MAN), mimo

Club Bruggy KV: Bolat – De Fauw, Castelletto, Duarte, De Bock – Claudemir – Vormer, Vázquez (C) (63' Vanaken), Bolingoli-Mbombo (77' Cools) – De Sutter, Diaby (63' Dierckx)
Náhradníci: Bruzzese – Cools, Desmul, Diercx, Meunier, Oularé, Vanaken

Manchester United: Romero – Darmian, Smalling, Blind, Shaw – Carrick, Herrera (64' Chicharito) – Mata (62' Young), Januzaj (46' Schweinsteiger), Depay – Rooney (C)
Náhradníci: Johnstone – Fellaini, Chicharito, McNair, Schneiderlin, Schweinsteiger, Young

Rozhodčí: Antonio Mateu – Pau Cebrián, Roberto Díaz – Raúl Cabañero (všichni Španělsko)

První zápas: Manchester Utd. - Club Bruggy 3:1