26.08.2015, 18:30 • Ice Hockey Center 2004 • Martin Dvořák

Tipsport: 1.8 4.3 3.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:23:22)
Československá stopa v utkání:

Roman HORÁK (CEC) 0+0 5 střel, čas na ledě 22:10

Robert KOUSAL (NOV) 0+1 2 střely, čas na ledě 18:32
Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Viťazu, který vydřel vítězství 2:1 až v samostatných nájezdech. Utkání bylo hodně bojovné, na obou stranách bylo spoustu vyloučených, pohledných akcí bylo poskrovnu.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Viťaz Moskevská oblast.Ryan Stoa (NOV) neproměnil svůj nájezd a domácí tak vítězí v nájezdech 1:0.

60:01

Šedesát minut neurčilo vítěze, v tomto zápase se tak bude rozhodovat v pětiminutovém prodloužení, případně v samostatných nájezdech.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

2:1

Branky a nahrávky: 30. Musatov (Berďukov, Soloďuchin), rozh. náj. Soloďuchin – 16. Musin (Kousal)