1:2 6:2, 6:7 (5), 2:6

25.08.2015, 02:31 • 1. kolo • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 2.6 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:6

Karolína Plíšková ukončuje dnešní utkání stylově, svým pátým esem, a po výhře 2:6, 7:6 a 6:2 postupuje do druhého kola!

2:5

A ten hned proměňuje, ve třetím setu vede již 5:2 a za malou chvíli půjde podávat na výhru v zápase!

2:4

Skvěle, Karolína Plíšková nakonec udržela své podání a po potvrzeném brejku vede ve třetím sadu již o dvě hry!

2:3

Jenže, Karolína Plíšková vyprodukovala parádní forhend do kříže, který zaplul přesně do rohu dvorce, a v páté hře rozhodujícího setu bere své soupeřce servis!

2:2

Voleje u sítě nyní Plíškové vychází na výbornou, po jednom z nich poslala míček podél lajny a srovnala na 2:2.

2:1

Přímý bod z podání na závěr, i Hercogová se prezentuje čistou hrou a vede 2:1 na úvod třetí sady.

1:1

Čistá hra pro Karolínu Plíškovou, která měla i trochu štěstí. Hercogová hrála míček do volného dvorce z téčka za hlavou, trefila však těsně do autu.

1:0

Hercogová si drží servis na úvod třetího setu, Plíšková míček směřovala po lajně, zastavila ji však síť.

6:7

Je vyrovnáno, servis – síť a je to 1:1!

6:6

Hercogová končí dvanáctou hru druhé sady dvojchybou, o jejím osudu tak rozhodne až zkrácená hra!

6:5

Tak to je veliká škoda, Plíšková ztrácí podání v koncovce druhé sady po dvojchybě a její soupeřka bude v další hře podávat na vítězství!

5:5

Bohužel, Hercogová prokázala pevné nervy a dokázala odvrátit dva setboly české hráčky a sama srovnat na stav 5:5 ve druhém setu.

4:5

Plíšková trpělivě hrála do kříže, až její soupeřka vyhodila míček z kurtu. Češka tak vyhrává třetí gem v řadě a dostává se do vedení 5:4 ve druhém setu!

4:4

Plíšková dotahuje skóre druhého setu, když se jí povedlo vytlouci "volejbalové" bloky Hercogové u sítě!

4:3

Čistá hra i pro Karolínu Plíškovou, kteár zatlačila soupeřku do obrany a ta následně netrefuje míček po lajně tak, jak by chtěla.

4:2

Čistá hra pro Slovinku, Plíškové nevyšel return druhého servisu, po kterém zahrála míček až za základní čáru.

3:2

Servis – volej na závěr, takhle by to šlo! Plíšková snižuje na 2:3, stále je však o jeden brejk pozadu.

3:1

Přímý bod z podání pro Hercogovou na konec této hry, Slovinka vede 3:1 ve druhé sadě.

2:1

Plíšková znovu využila hluboké defenzívy své soupeřky a po nalitém míči a seběhu na síť poslala míček přesně do rohu kurtu.

2:0

Výborný servis na střed znamená potvrzený brejk a vedení 2:0 ve druhém setu pro Hercogovoou, ta dnes zatím takřka nechybuje!

1:0

Nene, takhle to nepůjde. Plíšková se rozhodla v tomto gemu neriskovat, ale to k ní příliš nesedí a doplatila na to. Poslední řezaný backhand se stočil až do autu a hned v první hře získala Hercogová potřebný brejk!

6:2

Jenže ve velkém stylu ukončila Hercogová první set, bylo to eso! První sada tak končí vítězstvím Hercogové v poměru 6:2!

5:2

A opět hned ten první proměňuje a opět zásluhou backhandové chyby své soupeřky! První set má zatím jasný průběh, což jsme sice před utkáním čekali, ale v opačném gardu.

4:2

Hercogová je znovu ve vedení o dva gemy, return zatím Češce nejde a znovu skončil pouze v síti.

3:2

Hned ten další navíc proměňuje a snižuje tak stav první sady na 2:3.

3:1

Nyní se to však již Karolíně nepovedlo, Hercogová tak vítězí ve třetí hře v řadě a dostává se do vedení 3:1 v prvním setu!

2:1

Hned první navíc využívá a hned na úvod zápasu bere Karolíně Plíškové její servis!

1:1

Hned ten první proměňuje a vcelku snadno dorovnává stav prvního setu na 1:1.

0:1

Plíšková nakonec dotáhla první gem do vítězného konce a ujímá se vedení v zápase.