Portugalská Primeira Liga

Boavista FC – CD Tondela

1:0

konec (0:0)

23.08.2015, 18:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto • 2. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.2 3.07 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Boavista dnes přehrála nováčka z Tondely 1:0 a po dvou kolech Primeira Ligy má na svém kontě už čtyři body. Naopak Tondela zůstává na nule. O osudu utkání rozhodl úvod druhé půle, kdy se prosadil Luisinho. V 62. minutě navíc hostům zkomplikoval snahu o vyrovnání Lucas Souza, který se nechal po druhé žluté kartě vyloučit. (19:56:57)

90+4

90+3

Domácí mají míč a vypadá to, že se už nic nestane!

90+2

Hosté nakopli balón do pokutového území, ale tam si pro něj došel brankář Gideão. Boavista je blízko vítězství.

90+1

Rozhodčí Ferreira nastaví ještě tři minuty.

90

Žlutou kartu dostává Anderson Correia (Boavista FC).

88

Hostující Tinoco zahrával rohový kop, ale do šance se hráči Tondely nedostali.

87

Z hranice šestnáctky to zkoušel Nathan Junior. Bohužel pro hosty trefil jen obránce.

84

Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Luisinho, přichází Anderson Correia.

82

Boavista se už nikam nežene a tak se toho na hřišti v posledních minutách příliš neděje.

81

Začala poslední desetiminutovka utkání. Domácí hájí těsný náskok.

78

Hráči Tondely se snaží i v oslabení něco vymyslet, ale jejich akce teď skončila jen útočným faulem.

75

Uchebo nyní pěkně uvolnil Zé Manuela, ale ani on svou šanci neproměnil. Domácí tak stále vedou jen 1:0.

73

Po Inkoomově přihrávce mohl navýšit domácí náskok Luisinho, ale proti byl Matt Jones, který skvělým zákrokem vyrazil míč na roh!