Portugalská Primeira Liga

CS Marítimo – FC Porto

1:1

konec (1:1)

22.08.2015, 21:50 • Estádio dos Barreiros, Funchal, Ilha da Madeira • 2. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 8.0 4.45 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:39:40)
Utkání končí zaslouženou remízou, domácí tým tak obral velkého favorita o dva body. Dnes si to Marítimo více, než zaslouží. Za svůj skvělý a odvážný výkon, kterým se domácí fotbalisté prezentovali proti hvězdám z týmu soupeře. Porto naopak trochu "prospalo" první půli a v té druhé již to byla z jeho strany tak trochu křeč, byť si hosté nějaké šance ke skórování dokázali přece jenom vytvořit, z nichž například Pereira v posledních sekundách zápasů orazítkoval břevno!

90+5

90+4

Casillas chytá míč ze vzduchu a rychle rozehrává.

90+3

Tak ještě zhruba minutu se bude hrát, domácí Barbeiro faulován a domácí tak mají výhodu volného kopu z pravé strany, ve vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky Porta.

90+1

Čtyři minuty nastavil sudí Miguel nad rámec základní hrací doby.

89

Statistika držení míče: 40% : 60%.

88

Souza fauluje Imbulu ve středu hřiště a co nemohou domácí ovlivnit vlastními schopnostmi, snaží se dohnat právě tvrdou hrou.

87

Nervózní závěr zápasu, Cissokho vhazuje z levé strany, na vlastní polovině.

85

Žlutou kartu dostává Osvaldo (FC Porto).

82

Sousa přešel hned přes dvojici obránců Porta, ale pak nepřesně střílí.

81

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Edgar Costa, přichází Marcos Barbeiro.

80

Žlutou kartu dostává Cissokho (FC Porto).

80

Kvalita hry trochu nyní trpí častými fauly, jeden takový předvedl hostující Cissokho.

79

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Aboubakar, přichází Pablo Osvaldo.

78

78. Skvělý zákrok Salina po střele Aboubakara

78

Aboubakar v gólové šanci, po přihrávce Tella zakončuje před malým vápnem, fantastický zákrok Salina!