Hokejová Liga mistrů

SønderjyskE Ishockey – EC Red Bull Salzburg

4:1

konec (1:0, 2:0, 1:1)

20.08.2015, 19:00 • Se Arena, Vojens • 1 • Skupina 3 • Daniel Polách (@DanielPolach)

54:30

Benn Ferriero, Kim Lykkeskov a Scott Campbell jsou nakonec opravdu za vzájemnou potyčku vyloučeni. Salzburg tak bude mít k dispozici přesilovku 4 na 3 a domácímu kouči Danu Cemanovi se to pochopitelně nelíbí, protože to v potyčce bylo fifty fifty.

46:39

Kristlerovo nahození z úhlu Myllykoskiho nevyrušilo, nicméně těsně předtím došlo k přestupku proti pravidlům, kterého se dopustil Michael Eskesen, jenž bude pykat za hrubost. Možná jedna z posledních šancí pro Salzburg jak snížit a nehonit potom výsledek na poslední chvíli.

37:30

Frustrace hostí vrcholí, Dominique Heinrich je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče a místo přesilovky Salzburgu z toho za chvíli bude početní výhoda SønderjyskE.

35:49

Chvíli poté je Mads Lund vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:24

Thomas Spelling pak ještě sekl do brankáře hostí a je vyloučen na dvě minuty za sekání.

26:34

Salzburg mohl okamžitě vyrovnat, jenomže v obrovské šanci měl Duncan zablokovanou hokejku a vlastně i celé tělo, za což si na dvě minuty jde odpočinout Kim Lykkeskov. Oficiální verdikt zní hrubost.

21:29

Za krosček je ale na dvě minuty vyloučen Michael Eskesen.

12:55

Za podražení je na dvě minuty vyloučen Daniel Welser.

06:00

Teď si ale SønderjyskE vyzkouší přesilovou hru, neboť Salzburg hrál s nepovoleným počtem bruslařů.

01:52

Budeme svědky první přesilové hry utkání. Pronikající Beach byl u mantinelu poslán k zemi a Anders Overmark je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

4:1

Branky a nahrávky: 14. Bødker (Eskesen, Campbell), 26. Lund (Gotto, Spelling), 37. Quirk, 60. Lykkeskov (Campbell) – 50. Raffl (Kristler)

SønderjyskE Ishockey: Myllykoski (Lee-Olsen) – Galbraith, Gotto, Eskesen, Bødker, Overmark, Sørensen, Carstensen, Konig Hansen – Spelling, Nielsen, Quirk – Campbell, Dau Mortensen, Lykkeskov – Mohr, Förster, Lund – Rasmussen, Eskildsen, Skov

EC Red Bull Salzburg: Gračnar (Weinhandl) – Kutlák, Trattnig, Connelly, Fahey, Heinrich, Pallestrang, Rauchenwald, Viveiros – Welser, Beach, Walter – Ferriero, Hughes, Duncan – Kristler, Latusa, Raffl – Hochkofler, Brucker, Cijan

Rozhodčí: Claesson (SWE), Grumsen (DEN) – Haurum (DEN), Monnaie (DEN)