59:02

59:02. Ondřej BERÁNEK - 3:6

59:02

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
O vítězi dnešního zápasu je již nejspíš rozhodnuto. ONDŘEJ BERÁNEK skóruje již po páté v dnešním utkání. Po nahrávce od Tamáše pro něj již nebyl problém zakončit do prázdné brány. Asistence: Tibor Tamáš.

52:39

52:39. Patrik ČERVENÝ - 3:5

52:39

Slavia právě vstřelila branku!
Naději na domácí střídačku přináší gól PATRIKA ČERVENÉHO. Ten bez větších problémů překonal Frčka. Asistence: Filip Ječný.

49:41

49:41. Ondřej BERÁNEK - 2:5

49:41

ONDŘEJ BERÁNEK střílí dnes již svůj čtvrtý gól. Po bezchybné nahrávce od Osmíka prostřelil Sochůrka mezi betony. Asistence: MARTIN OSMÍK.

47:12

47:12. Ondřej SLÁDEK - 2:4

47:12

Slavia snižuje na rozdíl dvou branek! Při vlastním oslabení skóruje ONDŘEJ SLÁDEK. Asistence: Denis Heldák.

37:35

37:35. Milan DAVÍDEK - 1:4

37:35

A je tu další gól pro Vary. MILAN DAVÍDEK dostal kotouč před nehlídaného Sochůrka. Toho bez problému obehrál a Vary se během necelé půl minuty dostávají do vedení 4:1. Asistence: Jakub Dudek.

37:17

37:17. Ondřej BERÁNEK - 1:3

37:17

ONDŘEJ BERÁNEK dovršuje svůj hattrick. Jako první se dokázal zorientoval před brankářem a posílá Vary do dvoubrankového vedení. Asistence: Martin Osmík.

26:44

26:44. Filip JEČNÝ - 1:2

26:44

FILIPOVI JEČENÉMU se podařilo snížit náskok Karlových Varů na pouhý jeden gól. Asistence: Josef Saňa.

20:36

20:36. Ondřej BERÁNEK - 0:2

20:36

Ani ne minutu po začátku druhé třetiny skóruje znovu ONDŘEJ BERÁNEK, který si obehrál domácího obránce a následně forhendem dostal kotouč za záda gólmana.

06:49

06:49. Ondřej BERÁNEK - 0:1

06:49

Do samostatného úniku se dostává ONDŘEJ BERÁNEK. Sochůrka si položil na zem a forhendem zakončoval do prázdné branky. Bez asistence.

3:6

Branky a nahrávky: 27. Ječný (Saňa), 48. Sládek (Heldák), 53. Červený (Ječný) – 7. Beránek, 21. Beránek, 38. Beránek (Osmík), 38. Davídek (Dudek), 50. Beránek (Osmík), 60. Beránek (Tamáš)

HC Slavia Praha: Sochůrek (Dubský) – Čupa, Saňa, Hůla, Zderadička, Straka, Valík, Novák, Chvála – Nestrašil, Ječný, Červený, Furch, Tejral, Vyskočil, Kohút, Josefus, Kaše, Mareček, Sládek, Heldák

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař) – Beránek, Osmík, Hauser, Rulík, Vodička, Čejka, Janata, Davídek, Dudek, Beer, Tamáš, Procházka, Svoboda, Prachař, Pajk, Nguyen, Hendrych