Přípravné zápasy

HC Slovan Ústí nad Labem – Sportovní klub Kadaň

4:3

po s.n. (2:1) (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)

18.08.2015, 18:00 • Zimní stadion v Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Tereza Košťálová

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Severočeské derby mezi Ústím nad Labem a Kadaní skončilo 4:3 po samostatných nájezdech a ústecký hokejový klub natáhl tak šňůru vítězství na domácím ledě. Kadaň po gólu Jaroslava Kůse vedla o jednu branku, ale Slovan vyrovnal díky přesnému zásahu Martina Baránka v padesáté sedmé minutě. Následně Kadaň navýšit nedokázala. Rozhodovat musely nájezdy, při kterých vyhrál ústecký tým. Rozhodující nájezd obstaral Antonín Melka ve druhé sérii. (20:28:32)

60:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Ústí nad Labem.
Autorem vítězné branky je ANTONÍN MELKA.

3. série 2:1

Jaroslav Mrázek nenalezl recept na Martina Volkeho.

Jan Křivohlávek přízemní střelou Jana Stremeně nepřekonal.

2. série 2:1

Jaroslav Kůs prostřelil Martina Volkeho mezi betony.

2. série 2:0

Antonín Melka uspěl střelou k levé tyči.

1. série 1:0

Marek Račuk mezi betony neuspěl.

Jiří Rys vystřelil k pravé tyči bezchybně.

Samostatné nájezdy začínají.
Šedesát minut nerozhodlo o vítězi. Slovan ve třetí třetině hodně zabojoval a podařilo se mu vyrovnat. O výhře rozhodnou až samostatné nájezdy. Nájezdy začne Ústí nad Labem a jako první pojede Jiří Rys.
Zásahy brankářů ve třetí třetině:

Martin Volke – 11 zásahů.
Jan Strmeň – 12 zásahů.
Branky a nahrávky: 35. Kopta (Kuchynka, Navarra), 49. Melka (Rys), 57. Baránek (Kurka), rozhodující nájezd Melka – 20. Huňady (Havel, Hejcman), 29. Hammerbauer (Havel, Müller), 51. Kůs.
Rozhodčí: J. Volf, M. Novák – Šerý, Ptáček.
Vyloučení: 4:6.
Využití: 1:1. V oslabení: 1:0.
Diváci: 505.
Střely na branku: 36:32 (11:8, 9:10, 14:12 – 2:2).
Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3.
Zakázaná uvolnění: 4:4.
Ofsajdy: 2:4; z toho úmyslné 0:2.
Vyhraná vhazování: 28:32 (9:11, 10:10, 9:11).

60:00

59:47

Slovan si při přesilové hře nevytváří tlak na protihráče.

59:00

Za hákování si na trestné lavici dvě minuty posedí Martin Trochta (KAD).

58:58

Křivohlávek se pokusil o střelu, ale obrana hostů mu ve vstřelení branky zabránila.

57:34

Obě mužstva nic nevzdávají.

56:43

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Gól při signalizované výhodě! MARTIN BARÁNEK jel zhruba z poloviny hřiště úplně sám a v pravou chvíli vystřelil a zavěsil puk do šibenice. Asistence: Jiří Kurka.

4:3

Branky a nahrávky: 35. Kopta (Kuchynka, Navarra), 49. Melka (Rys), 57. Baránek (Kurka), rozh. náj. Melka – 20. Huňady (Havel, Hejcman), 29. Hammerbauer (Havel, Müller), 51. Kůs