HK 32 Liptovský Mikuláš – HK Spišská Nová Ves

2:4

konec (1:0, 1:2, 0:2)

15.08.2015, 14:00 • Steel Aréna • Tomáš Lengyel (@TomiLengy) sk

Najlepší hráči zápasu: Michal Králik (Liptovský Mikuláš) – František Forrai (Spišská Nová Ves). (16:07:15)
Doplnkové samostatné nájazdy vyšli lepšie Liptákom, ktorý ich vyhrali pomerom 1:0.
Liptovský Mikuláš ostáva naďalej bez víťazstva. Rozhodla o tom tretia tretina, v ktorej Spišiaci vyťažili z minima maximum a vybojovali si dva body.

59:18

Vylúčenie Spišská Nová Ves. 2 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou dostáva Róbert Džugan.

59:10

V poslednej minúte sa hráči Liptovského Mikuláša snažia skorigovať výsledok, no nevedia sa dostať do šance.

57:47

Skóre sa mohlo opäť meniť. Ďorkova strela sa však odrazila od žŕdky k Bátorymu a ten priľahol puk.

56:41

Spišská Nová Ves dala gól!
Je pravdepodobne rozhodnuté. Do otvorenej obrany Liptákov vnikol ERIK PAVOL a strelou švihom napol sieť. Asistencia. Róbert Džugan.

56:15

Dorastenci z Liptova mali dobre rozohraný včerajší aj dnešný duel, no je možné, že po prvých dvoch dňoch budú mať na konte jediný bod.

55:46

Forrai zo stredného pásma nahodil puk do Bátoryho náruče. Brankár Liptovského Mikuláša hru prerušil.

54:50

Liptáci prepadli v útočnom pásme, čo súper využil na brejk troch proti jednému. Pavol však namiesto prihrávky zvolil strelu a neprekonal Bátoryho.

53:20

Šereš sa ocitol v nádejnej pozícii. Jeho strelu však zblokoval jeden z obrancov Spišskej Novej Vsi.

51:43

Liptáci premrhali presilovú hru a ešte v nej aj inkasovali. Teraz musia doháňať jednogólové manko.

51:28

Obranca Liptovského Mikuláša Marián Hošala vyprodukoval obrovskú chybu. Pri rozohrávke prihral rovno na hokejku RÓBERTA DŽUGANA, ktorý si v koncovke vychutnal Bátoryho. Bez asistencie.

50:30

Záhradník dobre vypálil spoza hráčov, ale minul bránu a puk sa odrazil od mantinelu až do stredného pásma.

49:43

Vylúčenie Spišská Nová Ves. 2 minúty za nešportové správanie si odsedí Erik Pavol.

49:20

Dorastenci Liptovského Mikuláša sú aktívnejší, lepšie korčuľujú, no vo finálnej fáze sú neškodní.

48:05

Liptáci boli dlho usadení v útočnom pásme, ale točili sa po rohoch a nezamestnali Kirola.

47:15

V tejto časti hry sa ani jednému z tímov nedarí presnejšie kombinovať. Brankári sú bez práce.

2:4

Branky a nahrávky: 11. Židek (Revaj, Strečok), 40. Had (Záhradník, Rolný) – 26. Džugan (Rády), 32. Krempaský (Pokuta), 52. Džugan, 57. Pavol (Džugan)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Bátory (Schlachta) – Rolný, Gregor, Hošala, Kalousek, Parobek, Plánovský, Revaj, Šimek, Trochta – Cibuľa, Dzuriš, Had, Kováč, Králik, Lačný, Mikuláš, Šereš, Strečok, Záhradník, Židek.

HK Spišská Nová Ves: Kirol (Boško) – Forrai, Soveľ, Zekucia, Rády, Slavkovský, Chovanec, Raptoš – Džugan, Hrubizna, Horváth, Sloboda, Pavol, Ďorko, Krempaský, Frančák, Pokuta, Čepišák, Bobko, Jarembák.

Rozhodčí: Kalina – Hricko, Hric