Belgická Jupiler Pro League

Sporting Lokeren – YR KV Mechelen

2:0

konec (1:0)

15.08.2015, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • 4. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.33 3.37 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbalisté Lokerenu už nebyli ve druhé půli tak aktivní, přesto přidali ještě jeden gól. V 88. minutě potvrdil jejich vítězství střídající Eugene Ansah. Domácí si tak připisují první výhru v sezóně a celkově mají na kontě už pět bodů. To Mechelen zůstává na třech bodech. Děkuji za pozornost a u dalších fotbalových onlajnů se těším napočtenou! (21:57:24)

90+5

90+4

Domácí gólman si vyběhl pro centr z hloubi pole a opět má balón ve své moci.

90+4

Barry provede možná poslední výkop utkání. Domácí fanoušci již slaví.

90+2

Odražený míč napálil vysoko nad Veselinović.

Lokeren právě vstřelil branku!
A je zřejmě jasno! Po zaváhání hostující obrany utíkal EUGENE ANSAH sám na brankáře a své sólo zakončil přízemní střelou k tyči – 2:0.

87

Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Ayanda Patosi, přichází Mirić.

86

Po rohu Kosanoviće míč propadl jen těsně vedle tyče! K nelibosti domácích se bude kopat další rohový kop.

85

Teď měli domácí obránci docela honičku. Balón uklízeli před svou bránou na poslední chvíli.