Přípravné zápasy staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – EC Red Bull Salzburg

3:6

konec (2:1, 0:3, 1:2)

14.08.2015, 15:00 • Tréninková hala Horáckého zimního stadionu, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

58:02

Dukla se připravuje o možnost dramatizace zápasu. Lukáš Jindra (JIH) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 8-7.

51:41

Po delším čase opět uvidíme přesilovou hru. Salzburský útočník Jonas Kofler dostává dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 7-7.
Vyšší tresty: 0-1.

40:58

Dukle se nedaří dostat se do pásma a navíc její přesilovka 45 vteřin před návratem Vojty na led končí. Vladimír Oščádal (JIH) je potrestán dvěma minutami za sekání.

Na vyloučení: 7:6.

39:32

Daniel Vojta (SLZ) dostává dvě minuty za krosček a deset minut osobního trestu za nesportovní chování.

Na vyloučení: 6-6.

38:20

Jihlava si zahraje dlouhou přesilovku pět na tři. Lukas Schreier (SLZ) se provinil faulem kolenem a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 6-5.

37:44

Šance pro Jihlavu na snížení zápasu. Carl Zimmermann (SLZ) dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 6-4.

35:34

Další vyloučení na jihlavské straně, i když tentokrát dost sporné. Josef Vrátný (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 6-3.

31:58

Jihlava si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Justin Schütz.

Na vyloučení: 4-3.

29:01

Síly na ledě se srovnají, hráčská lavice Salzburgu dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

Na vyloučení: 4-2.

27:50

Hosté si zahrají další přesilovou hru. Dominik Adam (JIH) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 4-1.

23:40

První vyloučení na jihlavské straně i ve druhé třetině. Gabriel Havelka (JIH) je potrestán dvěma minutami za podražení.

Na vyloučení: 3-1.

20:16

První přesilová hra také pro Jihlavu. Dvě minuty za napadení si odsedí Jonas Kofler (SLZ).

Na vyloučení: 2-1.

15:19

Druhé vyloučení v zápase vidíme opět na jihlavské straně. Jiří Slabý (JIH) dostává dvě minuty za krosček, který nastal bezprostředně před brankou Schwaigera.

Na vyloučení: 2-0.

11:10

Stejný hráč si půjde nyní odpočinout na dvě minuty za hákování. David Čermák (JIH) je prvním potrestaným hráčem zápasu.

Na vyloučení: 1-0.

3:6

Branky a nahrávky: 6. Mejzlík (Oščádal), 19. Kadleček (Adam, Vrátný), 49. Oščádal – 15. Savage, 26. Zitz (Zimmermann), 32. Zitz (Galassiti), 35. Zimmermann (Schütz), 46. Galassiti, 59. Ranta (Stückler, Schreier)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Lepeška) – Vála, Huňáček, P. Slabý, Krtek, Stark, G. Havelka – Heinrich, Mejzlík (C), Adam, Čermák, Kadleček, Oščádal (A), J. Slabý, Fixa, Vrátný, Jindra, Strnad. Trenér: Štěpán Moravec

EC Red Bull Salzburg: Schwaiger (32. Beck) – Schreier, Stückler, Schütz, Vojta, Rattenberger, Blüml – Galasitti, Savage, Zitz, Volf, Zimmermann, Ranta, Kofler, Wallenta, Streu, Rebernig, Valtmer, Gehringer.