HC Lední Medvědi Pelhřimov – KLH Vajgar Jindřichův Hradec

4:1

konec (1:0, 2:0, 1:1)

14.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Pelhřimov • Pavel Blažek

Je za námi přípravný zápas mezi domácím Pelhřimovem a jindřichohradeckým Vajgarem. Domácí byli po většinu zápasu mírně lepším týmem a o čisté konto přišli až osm minut před koncem. S tímto konstatováním se s Vámi loučím, následuje domácí děkovačka. Někdy příště napočtenou. (20:05:35)

58:08

Jasanského střela nenadělala Černému mnoho práce.

57:10

Pelhřimov nyní odpovědně brání a nepouští hosty na dostřel svojí brány.

56:36

Pometlo zakončil po ledě, mimo branku.

55:52

Po delší odmlce zasahuje opět pelhřimovský brankář Černý. Na druhé straně neprostřelil Švihálka Pometlo.

54:57

Rosmann už se chystal zakončit, ve finále mu ale puk ujel a z šance nebylo nic.

54:14

Dvojice Rosmann – Bezděk dnes na ledě válí. Rosmann ale ideální přihrávku pelhřimovského rodáka nepřetavil v pátý gól Ledních Medvědů.

53:19

Na druhé straně ostřelování jindřichohradecké brány, kterou v těchto chvílích Švihálek uhájil.

52:31

Lazorišák mohl vzápětí přidat druhou branku Jihočechů, domácí obrana včas jeho pokus zblokovala.

51:41

Vajgar právě vstřelil branku!
Černého kouzlo odčaroval STEHLÍK, který za kruhy vypálil ideálně. Asistence Popelka.

51:05

Nepřesné založení domácího útoku, hosté toho využili, ale víc než dobrý zákrok Černého z této situace nebylo.

50:00

Domácí fanoušci chtějí pátý gól v hradecké síti, tak uvidíme, jestli hokejisté jejich přání vyslyší.

48:54

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
To už nyní neplatí. Před Švihálkem se prosadil Libor BEZDĚK. Asistence Cameron Rosmann.

48:34

Ťukec domácích hokejistů nekončí čtvrtým gólem.

48:11

Voříšek pálí nad.

47:28

46:57

Šesták minul prázdnou pelhřimovskou klec.

46:37

Černého lapačka zasahuje, jedná se spíše o propagační zákrok, kterým pelhřimovský brankář přerušuje hru.

46:11

Domácí hrají oslabení aktivně a úspěšně se brání.

45:28

Ale bylo to s faulem – na trestné Richard Adam dvě minuty hrubost.

45:26

Jon upaloval na Černého, ten drží pelhřimovský tým od inkasované branky.

44:43

Snaha hostujícího celku se tříští o vlastní nepřesnosti, případně o pelhřimovskou obranu.

42:12

Rosmann nedokázal dopravit puk do prázdné klece, tlak Pelhřimova před Švihánkem.

41:55

Zámek...

41:38

Jon dvouminutový trest za podražení.

41:15

Rosmann dokázal podržet puk a rozehrát, nikdo z domácích ale jeho záměr nepochopil.

40:29

Voříšek pohotovou střelou vyzkoušel Černého.

40:01

Ve druhé třetině se obraz hry příliš nezměnil. Celkově aktivnější domácí svojí mírnou převahu vyjádřili dalšími dvěma zásahy a kontrolují vývoj hry. Třetí třetina začne cca ve 19:31.

40:00

39:54

Rosmannovi nevyšla individuální akce bekhendovou kličku kryje Fogl.

39:05

Domácí kontrolují hru.

37:55

Na druhé straně musel předvést své umění Černý.

37:28

Libor BEZDĚK využil pasu Rašnera a ze samostatného úniku se nemýlí. Asistence Adam Rašner.

37:00

Jasanský před Černým nezakončil ideálně.

36:39

Rosmann to zkoušel individuálně, před finální přihrávkou mu ale utekl puk.

36:05

35:42

35:09

Kůrkovi v ideální pozici přeskočil puk hokejku, stále drží Pelhřimov pásmo.

34:41

Zámek...

34:05

Ota Lazorišák dvě minuty za podražení.

33:38

Také Vajgar má problémy se založením útoku.

32:40

Černý vyráží pokus Brabce.

32:06

Rosmann našel Kůrku, jehož střelu Fogl kryje.

31:37

Černý raději přerušuje hru, před domácí brankou se to začalo hemžit žlutomodrými dresy.

30:54

Pelhřimov zamkl soupeře před Švihálkem, nejaktivněji si počínali Bezděk s Filipem Kasalým, ale Švihálek vše pokryl. To byla ale jeho labutí píseň v zápase. Do branky Vajgaru jde Fogl.

30:00

Hra plná nepřesností na obě strany, obrázek v polovině zápasu.

28:35

Richard Adam vystihl rozehrávku hostů a vypálil, nepřesně.

27:34

Popelka našel pouze Černého lapačku, který raději přerušuje hru. Hosté, zdá se, ožívají.

27:06

Ale pozor na hrubky – jednu takovou málem využil Jasanský, který tváří v tvář Černému přestřelil vymezený prostor.

26:11

Pelhřimov zlepšil obrannou hru, hosté nejsou v této třetině zatím nebezpeční.

25:35

25:03

Domácí se zatím úspěšně brání.

24:29

Filip Kasalý hledal Vysloužila, jeho pas ale nebyl přesný, další rojení Ledních Medvědů před svou brankou zastavuje Švihálek.

22:27

Voříškova jedovka Černému vypadle z výstroje, puk ale minul prostor mezi třemi tyčemi.

21:30

Přesilovka domácích využita. Na kruhy se puk dostal k Filipu KASALÉMU, který pod betonem vsítil druhou branku domácích. Asistence Adam Pometlo a Jiří Kubát.

21:10

Zámek...

20:45

Ve vlastním oslabení pálí na Černého Tržil, tečovaná střela minula pelhřimovskou klec.

20:26

Hosté ve čtyřech, dvě Adamovy střely se neujaly.

20:01

Potrestaným hokejistou hostí je Popelka. 26 sekund budou mít domácí dvojnásobnou výhodu.
Se závěrečným hvizdem přišel ještě jeden trest pro hokejistu Jindřichova Hradce. V první dvacetiminutovce jsme viděli mírnou převahu domácího celku, kterou nakonec podtrhl pouze jediný puk v brance Švihálka. Další třetina začne cca v 18:45.

20:00

18:52

Siřiště mohl přidat druhou branku, na zatím nejlepšího hráče hostí, brankáře Švihálka, nevyzrál.

18:40

Zámek...

18:25

Hákování a dvě minuty pro hradeckého Bendu.

17:51

Kopic tečuje před Švihálkem, neúspěšně.

17:36

Domácí jsou při chuti, další šance ale kryje Švihálek.

16:41

Pohledná kombinace pelhřimovských hokejistů – souhru na jeden dotek zakončil Cameron Rosmann. Asistence Martin Vysloužil.

15:50

Na druhé straně několik menších šancí pro Pelhřimov, nyní se hraje hokej nahoru dolů.

15:06

Jindřichohradecký Pichler měl na hokejce úvodní gól, ze strany ujížděl na Černého, ten drží.

14:15

Lazorišák čaroval za pelhřimovskou brankou, ale skóre se stále nemění.

13:45

Po delší době se připomenuli hosté, Brabec ale pálí pouze do Černého.

12:43

Kubát to zkoušel od modré, Švihálek si s jeho tečovaným pokusem poradil.

12:18

Bezděk zblízka nevyzrál na Švihálka, ten nyní opravdu drží svůj tým.

10:54

Pelhřimovský Drda se mohl prosadit, Švihálek byl úspěšnější.

09:55

Pelhřimovští vymýšleli útočné manévry před Švihálkem, Vajgar se ubránil.

09:02

Domácí v plném počtu. Následně Kůrka prověřil Švihálka.

08:52

Nedůraz při vyhození z pásma vedl k šanci Vajgaru, Černý obstál.

08:26

Pelhřimov vyhazuje.

08:00

Zámek...

07:43

07:02

Adam Pometlo dvě minuty za držení, 41 sekund se bude hrát 4 na 4.