konec (1:0, 3:1, 2:2)

13.08.2015, 18:00 • Hala Rondo • Daniel Kinc

Tipsport: 1.35 4.9 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! (20:28:31)
Ve třetí třetině inkasovali nejprve hosté, kdy se v 52. minutě prezentoval přesnou tečí Martin Dočekal. O minutu později snížil opět na rozdíl tří branek Rok Pajič, který se trefil přesně po horní tyčku. Motor poté dokonce dokázal v 58. minutě snížit na rozdíl dvou branek, když se od modré čáry trefil přesně do šibenice Ján Mucha. Domácí však nepřipustili žádné drama a přidali ještě jednu branku, o kterou se postaral dorážející Radim Zohorna, který svou druhou přesnou trefou dnešního klání stanovil výsledek na konečných 6:3! Kometa tak zvládla i své druhé domácí utkání, v následných nájezdech však prohrála po přesně ráně Martina Heřmana.
Nejlepší hráči dnešního utkání
HC Kometa Brno – Marek Čiliak
ČEZ Motor České Budějovice – Josef Mikyska

Martin Heřman se s tím rozhodně nemazal a z mezikruží napálil puk příklepem do šibenice – 1:0! Motor v nájezdech vítězí!
Jan Hruška nenalezl mezírku mezi betony Gáby – 0:0.
Rok Pajič nevyzrál na Čiliaka kličkou do forhendu – 0:0.
Pořadí se otočilo, ale Hynek Zohorna bekhendovým blafákem neuspěl – 0:0.
Ani Tomáš Svoboda netrefil přesně pod břevno – 0:0.
Lukáš Žalčík přestřelil branku – 0:0.
Adam Raška neuspěl se střelou na lapačku – 0:0.
Střelu Davida Kuchejdy zlikvidoval Čiliak skvělým zákrokem lapačkou – 0:0.
Petr Mrázek nedotáhl svou kličku do bekhendu do zdárného konce – 0:0.
Josef Mikyska neuspěl střelou na vyrážečku – 0:0.
Jako první pojedou hosté.
Po konci utkání budou následovat ještě tradiční samostatné nájezdy, na každé straně se připraví tři střelci.

59:23

Domácí už nikam nepospíchají a kombinují ve středu hřiště. Kometa vyhraje i své druhé domácí utkání.

58:58

Ještě jedna přesilovka domácích. Vyloučen hostující David Kuchejda na dvě minuty za hákování.

6:3

Branky a nahrávky: 1. Hruška (Svoboda), 31. Svoboda (Hruška, Ostřížek), 36. Čermák (Káňa), 36. R. Zohorna (Raška, Mrázek), 52. Dočekal (Vágner, Burian), 58. Zohorna (Mrázek) – 22. Žalčík (Mikyska), 53. Pajič (Švihálek, Kuchejda), 58. Mucha (Prokeš)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Šnajnar, Kaberle, Vágner, Malec, Kováčik, Stehlík, Ptáček, Dlapa – Svoboda, Hruška, Ostřížek – Vondráček, Koreis, Burian – Zohorna H., Čermák (C), Káňa – Mrázek, Raška, Zohorna R., Dočekal. Trenér: Alois Hadamczik

Banes Motor České Budějovice: Gába (Kůdela) – Mucha (C), Bohunický, Pařízek, Vráblík, Žovinec, Suchánek, Kříž – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Žalčík, Pajič, Záhora – Guman, Heřman, Prokeš – Švec, Rob, Vaniš Trenér: Petr Rosol

Rozhodčí: Jeřábek, Král – Měkýš, Otáhal