3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0)

13.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Jan Prošek

Tipsport: 2.05 4.3 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté vyhrávají 3:0, postupně se trefili Jan Pohl, Roman Navarra a Jiří Kuchler. Stadion vyšel gólově naprázdno, díky čemuž vychytal gólman Soukup premiérovou nulu v dresu Slovanu. Podařilo se mu to navíc v domácím prostředí. (20:10:39)

59:40

Už se nic nestane.

59:19

Vyloučen hostující Ondřej Kopta na dvě minuty za zdržování hry.

59:08

Poslední minuta je v plném proudu. Domácí fanoušci slaví, ti hostující se neprojevují.

58:36

Litoměřice se ještě snaží kosmeticky upravit, ale domnívám se, že se jim to nepovede. Neboť domácí obrana působí konstantně.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Všichni čekali přihrávku, ale následovala střela, která končí v síti. Autorem šikovně vstřeleného přesilovkového gólu je JIŘÍ KUCHLER. Samostatně.

57:05

Po šarvátce následuje vzájemné vyloučení. Hostující Karel Plášil na dvě minuty za sekání a dvě hrubost. Antonín Melka dvě minuty hrubost. Pokračuje přesilovka Slovanu 5 na 4.

56:26

Oba celky střídají, utkání se dohrává v poklidném tempu.

55:28

Gólman Slovanu se momentálně asi nejvíce zatěžovaným mužem na ledě.

54:53

Litoměřice bojují, snaží se něco vymyslet, ale proti ústecké obraně to nemají zrovna snadné.

54:21

Soukup si připsal další těžký zákrok, tentokrát zneškodnil střelu přes obránce.

53:40

53:01

Hucek několikrát prověřil Michajlova, ale ten se překonat nenechal.

51:58

Hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti, buly ve středním pásmu.