1:3

konec (0:1, 1:0, 0:2)

13.08.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Matěj Peška

Tipsport: 1.6 4.5 3.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme dnes pěkné utkání, na to že se jednalo o přípravu, tak to byl rychlý a kombinační hokej. Domácí i přesto že měli možná o trochu více šancí tak je nedokázali využít a tak na konci v přesilovkách urvali zápas na svou stranu hosté. Děkuji Vám za pozornost a u dalších zápasů napočtenou. (19:50:34)

59:51

Ale ještě jedna šance tady byla, ale Wasserbauer v samostaném nájezdu na Neužila nevyzrál.

59:35

Ofsajd domácích, to už na vyrovnání nevypadá.

59:00

Hostům už moc času nezbývá, navíc nemají pásmo a tak nemohou odvolat ani Svobodu.

57:56

Jestřábi právě vstřelili branku!
A krásnou kombinací se hosté prosazují a zdá se, že je dnes rozhodnuto. O branku se postaral ROBIN MALÝ. Asistence Partik Husák, Vladimír Stejskal.

57:25

Svoboda kryl těžkou sřelu z mezikruží, ale hosté jsou stále u puku a dobře kombinují.

57:04

A další vyloučení, domácí půjdou do třech a to se jim teď rozhodně nehodí. Vyloučen Václav Čejka, 2 minuty za krosček.

56:36

Po zásahu obrany domácích puk mimo hřiště, buly před Svobodou.

56:09

Nyní opět Svoboda kryje slušnou střelu hostů.

56:03

Vyloučen Martin Čech 2 minuty za podražení.

55:53

Hra zastavena pro přihrávku rukou.

55:17

Domácí se snaží o odpověd, ale hosté vyhazují do středního pásma.

54:41

Krásná nahrávka extřebíčského Jakuba Čučíka, který našel úplně osamoceného JAKUBA ŠLAHAŘE, který neměl problém dopravit puk do odkryté klece. Asistence: Jakub Čuřík.

54:37

Hosté kombinují v útočeném pásmu, ale zatím je to bez střely.

54:07

Vyloučen Peroutka na 2 minuty za držení.

53:45

Nahození se kterým Neužil neměl problém.

53:16

Husák se dobře probíjel středem, ale nakonec už neměl čas pořádně zakončit a tak jeho pokus bez problémů chytil Svoboda.

52:49

A další zákrok Svobody. Tentokrát celkem pohodový.

52:24

Nyní se také hosté pokušejí zaútočit a strhnout zápas na svojí stranu, dostali se také ke střele, ale Svoboda zakročil.

51:12

Další závar před Neužilem, ale gol z toho nebyl.

50:12

A je po přesilovce, domácí stále nahrávají jeden druhému, ale chybí tomu střelba.

49:53

Ale to byla po hříchu jediná slušná šance v této přesilovce, která za chvíli skončí.

48:58

Domácí Šik se teď dostal do dobré pozice, ale obránci hostů jej nenechali vystřelit.

48:10

Vyloučen Šlahař, další přesilovka pro Třebíč.

47:55

Dominik Svoboda teď předvádí své kvality, tvrdou střelu přikryl do své lapačky.

47:36

Těsný ofsajd hostů, na modré jim uskučil puk, buly ve středním pásmu.

46:43

Hosté se usadili v útočném pásmu, ale ke střele se nedopracovali.
Dnešní utkání sleduje 470 diváků.

46:11

A další zákrok Svobody, ten se nyní musí činit.

46:02

Přibyl si nyní odsedí 2 minity za zdržování hry.

45:54

Dobrý zákrok Svobody, který podržel puk a nedovolil hostům dorážet.

45:41

Icing domácích, těm nyní rozehrávka vázne.

44:40

Pár střel hostů, ale žádná netrefila branku a Svoboda tak nemusel zasahovat.

44:17

Hra se teď stěhuje před Svobodu. Zakázané uvolnění domácích.

43:55

Další velká šance domácích, tentokráte snad Neužila zahránila tyč!

43:11

Svoboda nerozehrál šťastně a puk tak získávají hosté.

42:09

Přetahovaná o puk před Neužilem, hostující obránci úspěšní a puk odpalují puk do bezpečí.

41:53

Zakázané uvolnění hostů, buly před Neužilem.

41:06

Další z pokusů hostů přejít modrou čáru.

40:29

Puk mají na hokejkách hosté, ale obrana domácích je nepoští do pásma.

40:01

Vše je připraveno k zahájení poslední třetiny.
Ve druhé třetině Bílé Hvězdy přidaly na tempu a přineslo jim to řadu šancí. Především aktivní a důrazný Baldwin jich měl několik, ale proměnit se mu podařilo až tu v polovině utkání, kdy dokázal využít přesilovou hru. Po vstřeleném gólu se i nadále hrálo podle not domácích, ale všechny další šance zlikvidoval dnes skvěle chytající Neužil. Další třetina bude jistě napínavá, tak zůstaňte s námi. Třetí třetina začne přibližně v 19:12.

40:00

39:18

Hosté se nyní ženou do útoku, ale jejich střelu zablokovala obrana domácích.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny. Vhazování před Neužilem.

38:32

Po dlouhé době se ke střele dostali hosté, ale hostující útočník mířil hodně nad Svobodovu branku.

38:02

Ofsajd hostů.

37:20

A hosté jsou v plném počtu, přežili celé 4 minuty v oslabení bez úhony.

36:22

Další ze soubojů Baldwin – Neužil, kdy Třebíčský hráč byl osamocen před gólmanem hostů, ale nedokázal puk protlačit za jeho záda.

35:48

Nyní je to boj o puk, který končí tím, že jej Neužil schoval do rukavice. Ten se nyní rozhodně nenudí a práce má dost.

35:37

Baldwin opět v dobré pozici, jeho bekendovou střelu lapil Neužil do své rukavice.

35:21

Tato přesilovka se zatím ale Třebíči nedaří, má sice pásmo, ale je to zatím bez šance nebo střely.

33:56

Ve druhé třetině si hosté vyzkouší především hru v oslabení, nutno však říct, že k mnoha faulům je donutili aktivní hrou domácí.

33:20

Za nešetrný zákrok po přerušení dostává 2 + 2 minuty Patrik Husák.

33:02

Další prázdná brána tentokráte před Martinem Čechem, ten však v obtížné pozici nedokázal bekendem zakončit.

32:29

Další z pokusů Třebíče rozestavit se v útočném pásmu, což se zdá se daří.

31:18

Hosté nedovolují žádnou útočnou akci horáků a vyhazují přes všechny čáry.

30:55

Vyloučeni hned 3 hráči, ovšem dva na straně hostů. Třebíč tak bude hrát přesilovku.

30:44

Třebíč přidala na obrátkách a opět útočí, navíc bude hrát další přesilovku.

29:22

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Tak a je vyrovnáno a je to využitá přesilovka domácích. Postaral se o to CHARLES BALDWIN. Asistence: Dakota Klecha, Milan Přibyl.

28:37

Vyloučen Jan Niko na 2 minuty za hákování. Další z příležitostí pro Třebíč.

28:06

Další z šancí domácích, ani dorážka z úhlu se neujala. Neužil začíná být nepřekonatelný.

27:47

Hosté jsou na puku a snaží se založit útok, ale puk jim unikl a tak jsou na řadě Horáci.

27:23

Třebíč přidala na tempu, ale zatím to vyústilo pouze k zakázanému uvolnění hostů.

27:02

Po další střele Třebíče, vyrazil puk mimo hrací plochu Neužil.

26:40

Nyní jsou v útoku hosté, ale ti se ke střela neprobojovali.

25:58

Další ze střel domácích, Neužil je dnes však velmi pozorný, a ni následné dorážky neskončili za jeho zády.

25:07

Bekendová střela Baldwina šla vedle.

24:47

Ofsajd hostů, kteří jsou již v 5ti a opět myslí na útok.

24:13

Další přesilovka se blíží ke konci a krom jediné střely od modré, si nevypracovali vážnější šanci.

23:15

Nyní jeli hned dva Jestřábi na jediného obránce Třebíče, avšak také Svoboda puk kryl.

23:00

Šik nyní hezky pálil od modré, střela prošla přes klubko hráčů, ale Neužil si našel výhled a střelu lapil.

22:27

Vyloužen Dominik Rudl, další příležitost pro domácí vyrovnat.

22:17

Úmyslný ofsajd domácí, vhazování před Svobodou.

20:57

Domácí v plném počtu a ženou se do útoku.

20:01

Hráči obou celků už se nám pomalu trousí na led, druhá třetina začne zhruba za minutku.
V první třetině jsme viděli poměrně svižný hokej, bez zbytečných přerušení. V úvodu měli více ze hry domácí, ale branku se podařilo vstřelit hostům, kdy se o to zasloužil Venkrbec. Poté si domácí ještě přidali, ale jakoby jim chyběl klid v koncovce a kolikrát místo střely volí ještě nahrávku na spoluhráče a tak domácí ztrácí o jednu branku. Podaří se jim vyrovnat, nebo hosté odskočí o dva nebo více branek. Zůstaňte s námi, druhá třetina začne zhruba v 18:19.

20:00

19:44

Třebíč dobře drží modrou čáru a nepouští hosty do pásma.

19:22

Svoboda teď musel řešit poskakující puk před brankovištěm, ale zkrotil jej a tak se bude vhazovat po jeho levici.

18:55

Vyloučen Baldwin na 2 minuty za podražení.

17:58

Sám před prázdnou brankou byl nyní jeden z domácích, rychlou přihrávku však minul a nedokázal koutouč zasunout do branky. Hosté jsou nyní v plném počtu.

17:06

Další pěkná šance, ale Horáci jakoby neměli správně seřízená mířidla.

16:16

Domácím se povedlo rozestavit se útočném pásmu, ale obrana Jestřábů je nepouští do větší střelecké příležitosti.

15:58

Vyloučen Kuncek, 2 minuty za držení protihráče. Přesilovka pro Třebíč.

14:40

Ale nyní už ano. Po slušném průniku středem hřiště zakončil přesně MATOUŠ VENKRBEC. Svoboda bez šance. Asistence: Robin Medek

14:12

Rozvážná rozehra Jestřábů k šanci nevedla.

13:54

Zakázané uvolnění Jestřábů. Buly před Neužilem.

13:47

Slušná střela od modré od Rudla, Svoboda vyrazil mimo hrací plochu.

13:13

Neužil neměl puk pod kontrolou, ale hvizd sudích znemožnil domácím dorážet.

12:50

Kolize hostujícího obránce s pomezním rozhodčím teď pobavila diváky, hra pokračuje.

12:34

Nutno říct, že přesilovka domácích byla daleko nebezpečnější, ale ke gólu také nevedla. Hosté jsou již v plném počtu.

11:48

Domácí si teď dávali až příliš přednost, místo aby vyslali puk na branku. Byla to sice pohledná kombinace, ale ke gólu nevedla. Nyní puk podržel Neužil.

11:07

Domácí se v pásmu neudrželi a zakládají útok znovu.

10:39

Vyloučen Venkrbec za hákování, přesilovka také pro domácí.

09:56

Au! Přibyl teď schytal tvrdou ránu pukem od Čuříka, ale snad bude v pořádku, už je na střídačce.

09:38

Jestřábi mají teď problémy s rozehrávkou, Třebíč dobře napadá.

09:07

Velké šance na obou stranách, nejprve Dolníček z dobré pozice přestřelil a poté famózním zákrokem podržel svůj tým Svoboda.

08:32

Hra má spád, ale šance nepřicházejí, hraje se především ve středním pásmu.

07:55

Nyní se snaží dostat do útoku hosté, ale také Třebíč dobře brání.

07:07

Dobrá šance Třebíče, Neužil schytal ránu do masky, ale je v pořádku a pokračuje se ve hře.

06:55

Zakázané uvolnění Jestřábů, vhazování po levici Neužila.

06:39

Ofsajd Třebíče, vhazování ve středním pásmu.

06:22

Domácí se ubránili a jdou do útoku.

05:56

Opět Bílé Hvězdy vyhazují.

05:30

Hostům se zatím přesilovka nedaří, nemohou se usadit v pásmu, snad teď.

05:01

Další vyhození domácích.

04:32

Domácí vyhazují až za Neužila, Jestřábi musí znovu od vlastní branky.

04:21

Vyloučen Milan Přibyl, hosté si zahrají přesilovku.

03:29

Hraje se v celkem slušném tempu bez zbytečných přerušování, puk mají více na hokejkách domácí, ale větší šance si zatím nevypracovali.

03:23

Zakázané uvolnění hostů.

03:08

Další nahození na Neužila, ten si bez problémů poradil.

02:16

Úvod patří domácím, snaží se kombinovat v útočném pásmu, ale obrana Jestřábu zatím stíhá.

01:47

Bladwin si najel na modrou dostal dobrou přihrávku, protáhl se kolem obránce a dostal se k zakončení z pravé strany, Neužil puk udržel.

01:00

Další pokus domácích v útočném pásmu, který vyústil ke střela na Neužila, ale ten byl pozorný.

00:16

Úvodní buly vyhráli domácí a zakládají první útok.

00:01

A nyní nastupují domácí Bílé Hvězdy.
Hostující Jestřábi již krouží po ledové ploše, stejně tak rozhodčí dnešního utkání.
Dobré odpoledne, vítám Vás z MANN + HUMMEL ARÉNY, kde za pár minut padne první buly přípravného zápasu mezi SK Horácká Slavia Třebíč a LHK Jestřábi Prostějov. Za připomínku stojí, že stejní soupeři se potkali před 2 dny na ledě Prostějova, kde vyhráli Jestřábi 3:2.
LHK Jestřábi Prostějov
Prostějov měl v minulé sezóně co dělat, aby se udržel v 1. lize, kdy skončil až na 13 místě a pouze 5 bodů jej dělilo od sestupové poslední pozice. V nadcházející sezóně se těmto problémům bude chtít určitě vyhnout. A dosavadní výsledky přípravných zápasů dávají tušit, že by to tentokrát mohlo být daleko lepší. Jestřábi odehráli v přípravě do teď 3 utkání a všechny 3 se jim podařilo vyhrát, což je pro ně určitě velmi pozitivní. V posledním utkání s Třebíči nastoupil Prostějov v této sestavě:
Vydržel (Neužil) – Vokurka, Sobotka, Kaluža, Mojžíš, Malý, Husák, Protivný, Niko – Rod, Moskal, Kajaba, Luňák, Venkrbec, Stejskal, Čuřík, Meidl, Šlahař, Česlík, Augustin, Medek.
Za zmínku v sestavě Jestřábů stojí Jakub Čuřík, který celou minulou sezónu odehrál právě v Třebíči a tak uvidíme jak se mu bude dařit v roli soupeře a jestli si pro něj domácí fanoušci nachystají nějaké uvítání.
SK Horácká Slavia Třebíč
Horáci sehrají již svůj pátý přípravný zápas. Tentokráte je čekají Jestřábi z Prostějova, se kterými se utkali na jejich ledě již v úterý a prohráli o jedinou branku 3:2 a tak jim budou chtít porážku na svém ledě určitě vrátit. Ale tak jako v každém přípravném utkání jde především o to vyzkoušet hráče a rozestavení jednotlivých útoků. Takže se dá očekávat řada změn oproti sestavě z minulého zápasu, kde Slavia nastoupila v tomto složení:
Klimeš (Svoboda) – Čejka, Šaur, Vágner, Šik, Peroutka, Bilčík – Wasserbauer, Švec, Zohorna R., Baldwin, Kusko, Klecha, Beneš, Juráň, Roupec J.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1:3

Branky a nahrávky: 30. Baldwin (Klecha, Přibyl) – 15. Venkrbec (Medek), 55. Šlahař (Čuřík), 58. Malý (Husák, Stejskal)

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Klimeš) – Malena "A", Bilčík, Čejka, Šaur, Šik, Přibyl, Peroutka – Čech "A", Dolníček "C", Švec – Wasserbauer, Juráň, Roupec – Baldwin, Kusko, Klecha

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Vydržel) – Protivný "A", Rudl, Niko, Sobotka, Husák, Liška, Malý – Čuřík "C", Kuncek, Šlahař – Medek, Venkrbec, Augustín – Česlík, Stejskal, Kajaba – Kuchta

Rozhodčí: Blecha, Pokorný, Lainka, Rampír