1:1

nedohráno (1:1, -:-, -:-)

12.08.2015, 19:30 • Patinoire de Porrentruy • David Záruba (@zarubadavid)

Tipsport: 4.9 4.6 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po dohodě obou soupeřů je utkání ukončeno vzhledem k horkému počasí v hale a ledu nezpůsobilému ke hře. Zápas tak po první třetině končí 1:1. (20:18:54)

20:00

První třetina skončila. Těžko říci, zda je větším soupeřem Pardubic tým Ajoie, nebo ukrutné vedro v hale, kde teploměr ukazuje 29 stupňů. Stav velmi náročného zápasu je vyrovnaný 1:1, když za Dynamo se prosadil Jakub Svoboda.

19:32

Tomáš Marcinko projel okolo brankáře a je vyloučen za nedovolené bránění. Zkrátka a jistě, Ajoie má výhodu první přesilové hry v utkání.

19:02

Jiří Půhoný mohl navýšit vedení Dynama, když se natahoval po odraženém puku, ale nedosáhl na něj.

18:18

Dynamo právě vstřelilo branku!
Tak přece jen Pardubice jsou odměněny za svou aktivitu gólem v první třetině a využitou přesilovkou! Po střele Blaže Gregorce se prosadil JAKUB SVOBODA. Asistence: Blaž Gregorc.

16:26

Pardubice mají po druhém faulu Ajoie výhodu přesilovky.

16:00

Omlouváme se za prodlevy v příspěvcích, internetová rychlost se zde limitně blíží k nule, odesílání jednotlivých zpráv trvá i několik desítek sekund.

13:47

Tým Ajoie právě vstřelil branku!
VICTOR BARBERO je prvním střelcem v utkání, když dokázal využít nepřehledné situace v pardubickém brankovišti. Asistenta doplníme později.

12:43

Fantastický Brandon Maxwell! Nejprve vychytal rozklekem tutovku Jonathanu Hazenovi, pak se vytáhl proti následným dorážkám. Ajoie mělo zatím největší šanci zápasu, ovšem Američan v dresu Dynama se vyznamenal.

11:04

Pardubice strávily skoro celé dvě minuty v pásmu, hlavně Adam Havlík rozesílal zajímavé puky do zakončení, ale žádné z nich hráčům v červených dresech nevyšlo.

9:04

Jeden ze švýcarských hráčů ostře srazil Martina Štajnocha ve středovém kruhu. Slovenský zadák zůstal otřesen na hrací ploše, švýcarský hráč odchází na 2+10 minut na trestnou lavici.

8:28

Martin Sommer teď vletěl do pásma, ostře vypálil, ale Brandon Maxwell s ledovým klidem puk lapil.

7:50

Jaroslav Moučka si hezky nabruslil do strany a prověřil brankáře Paupeho, který puk v pohodě chytil.

5:52

Joey Dupertuis nebezpečně střílel přes beka, gólman Pardubic si puk našel a v pohodě zneškodnil.

5:00

Brandon Maxwell zachytil kotouč, jenže ten mu voda pošolíchala takovým způsobem, že mu sklouzl při rozehrávce a poslal jej nechtěně Martinu Sommerovi, jenž se však také utopil ve vodní lázni a nepřekonal překvapeného gólmana Dynama.

4:25

Dynamo má nyní navrch, soupeř vyhodil podruhé v krátkém sledu pouze na zakázané uvolnění.

2:55

Pardubice se osmělily a začínají podnikat nápadité útoky do obrany Ajoie.

0:22

A hned první velká šance pro Ajoie! Victor Barbero trefil po průjezdu do pásma tyč Maxwellovy branky!