Bílí Tygři Liberec – HC Slovan Ústí nad Labem

3:2

konec (1:0, 0:1, 2:1)

12.08.2015, 11:00 • Info o změnách stavu (Jan Prošek)

Domácí hokejisté porazili hostující Slovan rozdílem jedné branky. Děkuji za pozornost. (13:47:09)

55:53

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
TOMÁŠ ČERMÁK dává kontaktní branku. Asistence: Matěj Harkabus.

53:22

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec vede zásluhou JAKUBA NIKOLIČE o dvě branky. Asistence: Ondřej Dupal.

48:14

Domácí jdou znovu do vedení, autorem branky je JAN ŠÍR. Asistence: Benjamin Vomáčka.

40:01

Po dvou třetinách platí vyrovnané skóre 1:1. Za hostující tým se prosadil Jakub Štochl, který zaznamenal první branku ústeckého týmu v letošní přípravě.

40:00

36:41

Slovan vyrovnává skóre na 1:1. Postaral se o to JAKUB ŠTOCHL. Asistence: Šiller.

20:01

První třetina přátelského utkání přinesla jedninou branku, vstřelili ji domácí hokejisté. PETR BITNER se stal prvním střelce klání. Po dvaceti minutách vedou domácí Bílí Tygři 1:0.

20:00

13:35

Úvodním střelcem utkání se stává PETR BITNER. Asistence: Luboš Dospěl.

00:01

Bílí Tygři Liberec: Novák (Zajíček) – Charvát, Nikolič, Ira, Mojžíšek, Šuráň, Bartoš, Zeman – Vomáčka, Bitman, Šír, Dupal, Maťatko, Šafařovský, Dospěl, Křepelka, Virág, Liška, Hájek. Trenéři: Milan Plodek, Jiří Peřina

HC Slovan Ústí nad Labem: Brňák (Korub) – Štochl, Šiller, Štěpánek, Stuchlý, Vidlička, Chmela – Tůma J., Čermák, Harkabus – Batryn, Bláha, Gottfried – Herák, Janoušek, Šindelář – Tipán. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.
Naopak domácí skvadra má za sebou zápas s Chomutovem a účastnila se turnaje v Litvínově.
Hostující mužstvo čeká vůbec první hokejový zápas v letošní sezóně. Slovan má za sebou hokejbalový zápas, ve kterém vyhrál nad reprezentačním výběrem Ústeckého hraje do 15 let 5:4. Premiéra na ledové ploše Ústí teprve čeká.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům mládežnického hokeje. V tomto přípravném zápase se střetnou dva týmy ze severu Čech – Liberec a Ústí nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

3:2

Branky a nahrávky: 14. Bitman (Dospěl), 49. Šír (Vomáčka), 54. Nikolič (Dupal) – 37. Štochl (Šiller), 56. Čermák (Harkabus)