Rakouská Bundesliga

SC Rheindorf Altach – SV BauWelt Koch Mattersburg

3:1

konec (2:0)

12.08.2015, 20:30 • CASHPOINT Arena (Altach) [Kapacita: 8 500] • 4. kolo • Martin Penker

Tipsport: 2.17 3.5 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:21:38)
A máme tu konec utkání. Domácí dnes byli zezačátku jasně lepším týmem, od druhého poločasu však převzali jejich roli hosté a byli lepší oni. Dokonce se jim podařilo snížit na 2:1, když se v 63. minutě prosadil Templ. Hosté však následně příliš nemysleli na zadní vrátka a to se jim stalo osudným v 83. minutě, když se dokázal prosadit dnes velmi aktivní Seeger. Domácí si tak připisují do tabulky první 3 body.

Držení míče: 42% – 58%
Střely celkem: 15 – 12
Střely na branku: 8 – 5

90+3

90+2

Hosté se stále snaží o nějaký gól, chybí jim však už síly.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90

90. Templ (Mattersburg) nepropálil obrannou hráz.

90

Hosté se nyní dostali do obrovské šance! Farkas dostal skvělou přihrávku do vápna a ocitl se tváří v tvář brankáři, on však nevystřelil a přihrál ještě lépe postavenému Templovi, ten však svou střelou do odkryté branky trefil pouze jednoho z obránců.

90

Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

89

Hra se nyní pohybuje na polovině hostujících hráčů.

88

Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč posílají do zámezí.

86

Onisiwo se nyní skvěle prokličkoval po levé straně s míčem až do vápna, jeho následnou střelu však dokázal Lukse fantasticky chytit.

85

Po centru do vápna se snažil o nůžky Salomon, ty mu sice vyšli, jeho střele však chyběla razance a Kuster neměl s tímto pokusem větší problémy.

85

Seeger byl nyní faulován blízko hranice vápna a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

84

Domácí mají nyní míč v moci.

83

83. Patrick SEEGER - 3:1

83

Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
Domácí opět zvyšují na rozdíl dvou branek! PATRICK SEEGER dostal skvělou přihrávku za obránce, v následném samostaném úniku dokázal z hranice pokutového puntíku překonat střelou mezi nohy brankáře Kustera.