Anglická Premier League

West Bromwich Albion – Manchester City

0:3

konec (0:2)

10.08.2015, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • 1. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 5.8 3.9 1.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Kolarov skvěle zatočil míč kolem zdi, mířil na první tyč, Myhill však vyrazil na roh!

90

Rozhodčí přidá tři minuty.

80

Vzápětí provedli poslední změnu i hosté, dohrál dnes velice úspěšný Yaya Touré, závěrečné minuty si zakope Martín Demichelis.

80

Je to tady, Saida Berahina nahradil Callum McManaman.

77

No a málem jim to vyšlo. Na prudký centr z levého křídla si naběhl Morrison, jenže jeho hlavička skončila přesně v Hartově náruči.

74

O pár vteřin později udělali změnu i hosté, Raheem Sterling dohrál a na trávníku se objevil Samir Nasri.

74

Domácí střídají, Rickie Lambert přepustil místo Victoru Anichebemu.

63

Hosté střídají, dolů jde Wilfried Bony, novým hráčem na trávníku se stal Sergio Agüero.

62

Claudio Yacob okopával Silvu tak dlouho, až si za to vykoledoval žlutou kartu.

59

59. Vincent KOMPANY - 0:3

59

Manchester City právě vstřelil branku!
Už je to o tři branky. Na Silvův centr si skvěle naskočil VINCENT KOMPANY a poslal míč na zadní tyč. Myhill se natahoval marně.

58

Další faul, nyní na unikajícího Sterlinga a žlutou kartu za zatažení dostal James Chester.

57

Žlutou kartu za faul dostal Craig Gardner.

51

Další faul v podání Fernandinha a nyní si už prohlédl žlutou kartu.

51

Snížení měl na kopačce Berahino. Skvěle si naběhl na Morrisonův centr a zblízka se snažil protlačit míč do sítě. Hart chytil!

47

První vážnější akce druhé půle. Zleva se do střelecké pozice dostal Sterling a špičkou kopačky poslal na branku nepříjemný pokus. Myhill jeho ránu z úhlu vykopl.

46

Domácí udělali do druhé půle jednu změnu, skončil James McClean, místo něj nastoupil Claudio Yacob.

45

Bude se nastavovat jedna minuta.

41

Na druhé straně se do střelecké pozice dostal Berahino, překonal i Harta, radost se snížení však trvala sotva vteřinu. Pak si střelec i ostatní všimli, že se mával ofsajd...

41

Sterling měl na kopačce třetí gól, šel sám na Myhilla, mířil na vzdálenější tyč, ale domácí gólman jej vychytal!

39

První žlutá karta utkání, za faul na Silvu ji dostal domácí Darren Fletcher.

31

A málem to bylo 0:3! Kolarov přijal na levé straně perfektní pas, přihrál na střed na nabíhajícího Bonyho a jeho pokus z první skončil těsné mimo, neboť míč tečoval domácí Dawson. Roh pro City.

24

24. Yaya TOURÉ - 0:2

24

Tak tohle byla opravdu parádní střela! YAYA TOURÉ si před vápnem narazil s Bonym a poté vyslal pravačkou nechytatelnou ránu pod břevno – 0:2!

20

Závar před Myhillem. Po narážečce centroval Sterling, na hranici malého vápna pálili Navas i Bony, jejich střely zastavil padající obránce.

9

9. Yaya TOURÉ - 0:1

9

Teď už to ale hostům vyšlo. Vše začalo u Silvy, jeho nepřesná střela skončila na pravé straně a po několika přihrávkách pálil YAYA TOURÉ a jeho pokus se došoural za zkoprnělého Myhilla!