3:0

konec (2:0)

10.08.2015, 13:10 • Na Litavce • 3. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.85 4.0 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Příbram potvrdila fantastickou střeleckou formu a zejména v prvním poločase bezzubou Viktorii Plzeň porazila po soustředěném výkon 3:0. O osudu utkání rozhodl dvěma góly Vojtěch Hadaščok, na jehož gól navázal po přestávce z penalty Štěpán Hlinka. (17:06:09)

90+1

88

Matějka nedokázal obejít obránce Příbrami a po jeho zatažení mu byl odpískán útočný faul.

87

Žlutou kartu dostává Junek (1.FK Příbram).

85

Kučera skvěle pronikl do šestnáctky, do zakončení se však nedostal.

83

Čihák je po faulu Hlinky v pořádku a v zápase může pokračovat.

82

Čihák podstoupil ostrý hlavičkový souboj a zůstal ležet na hřišti.

80

Centr z levé strany v podání střídajícího Petra skončil pouze na hlavě Dosoudila, který chytře zahrál do náruče svého brankáře.

79

Pavlík si poradil s těžkou malou domů a odkopl míč do bezpečí.

77

Ruml se nadechl k velkému sólu, které na hranici šestnáctky skvěle zastavil Dosoudil.

72

Hájek dál o sobě vědět, jeho střela ale zamířila pouze do prostředka brány.

70

Brandnerovi byl odpískán útočný faul.

68

Ondřej Ruml si srovnal míč na střelu, jeho pokus zpoza šestnáctky byl ale hodně nepřesný.

66

Následuje krátká přestávka na občerstvení!

63

Příbram právě vstřelila branku!
ŠTĚPÁN HLINKA zamířil přesně k levé tyči a z penalty zvyšuje u na 3:0!

61

Střídající Lešek fauloval v šestnáctce Hadaščoka a Příbram bude zahrávat penaltu!

60

Plzeň ve druhém poločase zabrala, na Příbram to ale stále nestačí!

57

Další střela zpoza šestnáctky v podání Kučery byla přesnější, uprostřed brány ale našel pouze připraveného Kočího!

57

Dobrou pasáž Příbrami ukončila střela Kučery, která skončila těsně nad.

55

Vzápětí zkusil Hlinka své štěstí jeho střela z levé strany zamířila mimo.

55

Kapitán Příbrami Štěpán Hlinka to zal vzápětí na sebe, jeho střela zpoza šestnáctky ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Pavlík!

53

Vojtěch Hadaščok se pokusil přidat třetí gól, jeho střela zpoza šestnáctky ale zamířila daleko vedle pravé tyče.

52

Příbram ze standardní situace nezahrozila, stejně jako Plzeň po následném protiútoku.

50

Brandnerův slalom zastavili hosté faulem na hranici šestnáctky. Rozhodčí ale vytáhl míč ven a zahrávala se standardní situace.

49

Na opačné straně pálil z volného přímého kopu vysoko nad Hlinka.

48

Adam Čihák mířil zpoza šestnáctky parádní přízemní střelou k levé tyči. Kočí ale vytáhl fantasticky zákrok a jeho pokus vyrazil na rohový kop.

47

Plzeň teď dostal Příbram pod tlak.

46

Plzeň rozehrála druhý poločas, v němž musí zvýšit svou aktivitu směrem dopředu.

46

Příbram v domácím prostředí dominuje a po prvním poločase zásluhou Hadoščoka a Mareše vede po prvním poločase nad bezzubou Plzni 2:0.

45

43

Eliáš napřáhl k přízemní střele zpoza šestnáctky a jeho pokus zamířil vedle levé tyče.

42

Následný centr Plzně našel uprostřed šestnáctky pouze Dosoudila, který míč odhlavičkoval do bezpečí.

41

Dosoudil srazil střelu Plzně na rohový kop.

40

Glazer se protáhl na pravém křídle, kolem obránce, vzápětí mu ale míč utekl do zázemí.

39

Červeňák byl ale na pravém křídle pokrytý a k centru se neprobral.

38

Mareš udělal na své vlastní polovině dva protihráče a poté hledal diagonálním dlouhým pasem Červeňáka.

36

Plzeň je směrem dopředu naprosto bezzubá.

35

VOJTĚCH HADAŠČOK zvyšuje nádhernou hlavičkou na 2:0! Červeňák poslal z pravého křídla krásný pas na vzdálenější tyč, kde se do míče opřel hlavou Hadaščok a jeho hlavička zamířila přesně k pravé tyči!

33

Příbram se teď ubránila tlak Plzně a může tak přejít do protiútoku.

31

Provod posílal na vzdálenější tyč dobrý centr, jeho spoluhráči se ale do zakončení nedostali.

30

Plzeň vybojovala rohový kop.

29

Doležalova narážečka na Glazera byla nepřesná a útok Plzně opět nic nepřinesl.

28

Brandner odvedl v obraně skvělou práci a u postranní čáry si vykoledoval faul.

27

Provod už se na to nemohl dívat a ze střední vzdálenosti napřáhl k přízemní střele, po které si Kočí připsal svůj první úspěšný zákrok.

26

Příbram je stále lepší a kontroluje vývoj utkání.

25

Hlinka se pral v pokutovém území o míč, hosté ho však do zakončení nepustili.

24

Červeňák si chtěl na pravém křídle obhodit protihráče, jenže se mu to nepodařilo.

23

Hráči se po rychlém občerstven vrací zpět na hřiště a zápas může pokračovat.

22

Hlavní rozhodčí teď na chvíli přerušil hru, aby se hráči mohli občerstvit.

21

Plzeň neví kudy projít k šestnáctce soupeře.

19

Marešův centr skončil pouze v náručí Pavlíka.

18

Hlinka byl faulován a vybojoval po svůj tým standardní situaci.

16

Brandner hlavičkoval po centru z pravého křídla na hranici šestnáctky nepřesně.

15

Příbram je v úvodu zápasu lepší a zaslouženě se tak ujímá vedení.

14

VOJTĚCH HADAŠČOK se dostal k odraženému míči a z bezprostřední blízkosti uklidil míč do prázdné brány poté, co Pavlík nedokázal udržet přízemní střelu Mareše.

13

Plzeň spoléhá na rychlé protiútoky.

12

Červeňák využil na pravém křídle volného prostoru, jenže poté nedokázal míč procedit do šestnáctky, kam nabíhal Brandner.

11

Útok Plzně zastavil útočný faul.

10

Hadascok se protlačil k zakončení. Pavlík ale jeho přízemní střelu zpoza šestnáctky v klidu chytil.

9

Dlouhý pas Příbrami našel pouze brankáře Pavlíka.

8

Dosoudil pohotově vypálil zpoza šestnáctky a jeho následná střela těsně minula pravý horní roh.

7

Příbram bude zahrávat rohový kop.

6

Plzeň vyprodukovala další centr. Ani tentokrát se ale jejich hráči k ničemu nedostali.

5

Dosoudil odvrátil míč na rohový kop, který hosté rozehráli na krátko.

4

Glazer nepodcenil centr na pravém křídle přes dvojici domácích hráčů.

3

Viktorka teď vybojovala rohový kop. Ten však hostům nevyšel a zamířil jen do boční sítě.

2

Plzeň teď předvedla rychlý protiútok. Následný centr Rumla z pravého křídla našel pouze obránce Příbrami.

1

Výkop do prvního poločasu měla domácí Příbram.

1

Hráči u nám nastupují na hrací plochu, utkání za okamžik začne.
Začátek zápasů se o něco málo posune. Čeká se na příchod rozhodčích.

1.FK Příbram: Kočí – Dosoudil, Tregler, Červeňák, Rys, Brandner, Hlinka, Hadaščok, Šindelář, Mareš, Eliáš
Náhradníci: Junek, Holý, Hájek, Bělohlávek, Jančura, Jedlička

FC Viktoria Plzeň: Pavlík – Doležal, Kučera, Provod, Sedláček, Matějů, Ruml, Brožík, Čihák, Glazer, Kule
Náhradníci: Petr, Lešek, Matějka, Novák, Ticháček

Rozhodčí: Němec- Blažej, Kotalík.
FC Viktoria Plzeň

Hráči juniorského týmů Viktorie Plzeň mají po dvou odehraných kolech Juniorské ligy stoprocentní bilanci, když na úvod nového ročníku zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 na hřišti Bohemians 1905 a v domácím prostředí poté přehráli České Budějovice, které po výsledku 3:1 odjížděly z Plzně s prázdnou. Velký podíl na tom měl Jiří Sedláček, který se prosadil 20 minut po začátku a před koncem utkání.
1.FK Příbram

Juniorka 1. FK Příbrami vykročila do letošní sezóny Juniorské ligy skvěle, když v domácím prostředí zvítězila 3:2 nad mistrovskou Mladou Boleslaví a poté se ji dařilo střelecky i v Liberci, odkud si odvezla bod po remíze 2:2. Marcel Mácha byl po prvním zápase spokojen se vstupem svých svěřenců do utkání, to samé se však nedá říci o druhém poločase, v němž příbramští fotbalisté inkasovali vyrovnávací gól, přesto ale vyhráli.
Fotbalisty juniorského týmu 1. FK Příbram čeká v domácím prostředí další náročné střetnutí, v němž v pondělí krátce po poledni vyzvou 3. kole Juniorské ligy FC Viktorii Plzeň. Druhým domácím zápasem Příbrami Vás z Energon Arény provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.