konec (1:2, 2:0, 0:0)

09.08.2015, 11:00 • K&K PNEU Aréna • 3. kolo • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Tipsport: 3.33 4.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ohlasy po utkání:

David Kudělka (HC ZUBR Přerov): Vstoupili jsme do utkání aktivně, trošku jsme změnili taktickou hru. Kluci to plnili na sto procent. Bohužel jsme pak trošku polevili, soupeř pak také změnil svou hru. Ve druhé třetině jsme měli takovou pětiminutovku, kdy nám hrozilo, že dostaneme nějaké branky, ale ustáli jsme to. Soupeř byl určitě kvalitní, ale ne tak, jak včerejší polský mančaft. Dnes jsme dobře zareagovali na jeho herní strategii a kluci si plnili dobře své povinnosti. Proměňovali jsme šance, byli jsme agresivnější v napadání i v obranné části. Turnaj nám určitě utvořil obrázek o tom, jak složit tým, jak udělat potřebná rozhodnutí. Byla to opravdu přípravná utkání, ve kterých jsme si potvrdili naše doměnky a představy o týmu.

Dave Henderson (Francie U23): Jednalo se dnes o fyzicky náročné utkání, které jsme si komplikovali velmi hloupými fauly. Odehráli jsme v přípravě celkem sedm náročných zápasů a jsem spokojený s výkonem mých hráčů. Snažili jsme se dnes kotouče hrát hodně na bránu, jednalo se o těžký zápas, ale i přes porážku jsem spokojený s hrou mých hráčů. Tato série utkání mé hráče prověřila hlavně po fyzické stránce. (14:00:48)
Ostatní ceny budou předány až po druhém utkání, ve kterém nastoupí AZ Havířov a polské Jastrzebie.

Nejlepším obráncem turnaje je vyhlášen Florian Chakiachvili, kterému nyní předává cenu David Pastrňák.
Stoklasa se rozjel hodně rychle, poté zastavil, ale nedokázal již nic vymyslet a Francie tak zvítězila na samostatné nájezdy 0:1.
Nádherný bekhendový blafák vytáhl Peter Valier a nedal Slovákovi šanci. – 0:1
Pala si najel až příliš blízko a již neměl prostor zvednout puk. – 0:0
Villeho klička do forhendu nebyla vůbec špatná, ale puk orazítkoval jen tyč – 0:0.
Sedlák jel jako první, ale nic moc nevymyslel a trefil jen betony francouzského brankáře.
Přerov zvítězil v zápase 3:2, nyní budou následovat samostatné nájezdy o pomocný bod do tabulky.

59:58

V samém závěru ještě letěl nepříjemný kotouč před brankoviště, ale Přerov si již situaci pohlídal.

59:51

Hra je navíc přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:42

Puk je ve středním pásmu, zatím se Francii nedaří usadit.

59:17

Puk letí přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění Přerova.

59:08

Vhazovat se bude v útočném pásmu Francie a francouzská branka je již prázdná.

58:47

Postavení mimo hry zastavuje snahu Francie o závěrečný tlak.

58:24

Opět se bude vhazovat v útočném pásmu Přerova. Ještě předtím si však Francie bere oddechový čas.

58:06

Ylonen musel kotouč vystřelený ze středního pásma pokrýt a hru přerušit.

57:39

Oba celky střídají, kotouč mají za svou brankou hráči Přerova.

57:02

Podobná situace se stala také na druhé straně, Popelka místo střely volil přihrávku zpět, našel však jen prostor, kde nikdo nebyl.

56:44

O zadní mantinel dostal přihráno Gullemain, ale bylo vidět, že se jedná o defenzivně laděného hráče, který ještě chtěl přihrávat a tím celou akci zbrzdil.

55:59

Přerov drží kotouč, hraje aktivně a snaží se zajistit si tři body, které by jej posunuli do velmi výhodné pozice v tabulce, ze které by mohl dosáhnout i na celkové vítězství v turnaji.

55:30

Matula zastavil kotouč a podařilo se mu jej také vyvézt do středního pásma.

54:52

Francie nahodila kotouč na Slováka a získala tak útočnou třetinu.

54:39

Před Metaisem se uvolnil prostor, ale špatné zpracování akci zbrzdilo. Francie nakonec kotouč vybojovala a následoval také ostrý souboj u hrazení. Vše se obešlo bez zbytečných šarvátek a hrát se tak může dál ze středního pásma.

53:20

Na první pohled nenápadné nahození Sedláka se málem odrazilo od dvou clonících hráčů, Ylonen měl při tomto zákroku i trošičku štěstí, že jej kotouč zasáhl.

52:34

Gutierrez zabojoval a nadělal Andrýskovi problémy, nakonec z celé akce Francie také vystřelila, ale Slovák byl na svém místě.

52:04

Hraniční přechod do útočného pásma z pohledu Přerova, ten byl puštěn a nakonec musel Ylonen u své levé tyče schovat puk.

51:26

Tvrdou ránu schytal Šnajnar, který odkulhal na střídačku.

51:21

Přes všechny čáry řešil Přerov problémy ve vlastním pásmu a hra se nám tak stěhuje před Slováka.

51:04

Přerov i přes vedení velmi vysoko napadá a Francii to dělá problémy při rozehrávce.

50:12

Teď to zkoušel Briand, ale vyprášil jen betony Slováka.

49:49

Ylonen musel čelit nájezdům soupeřů u své pravé tyče. Přerov zatím hraje ve třetí třetině velmi dobře a Francouze k ničemu výraznějšímu nepouští.

49:13

Přechody přes modrou čáru jsou dnes problémem, opět do útočného pásma vlétl jeden z hráčů dříve než puk.

48:44

Valier vypíchl přihrávku a uháněl za pukem, nakonec jej křížil jeden z vracejících se přerovských hráčů a to zabránilo větší šanci.

48:27

Nakonec zůstal kotouč někde pod Ylonenem, Francie dokázala přečkat dvojnásobné oslabení a nyní se může pokusit o útočné výpady za vyrovnáním.

48:18

Franci ej kompletní, ale tlak Zubrů pokračuje.

48:01

Ylonen opět dobře viděl na puk a s přehledem přerušuje hru. Francie již je ve čtyřech a z druhého trestu zbývá sedmnáct vteřin.

47:48

Puk letí přes všechny čáry a trojice hrdinů může střídat.

47:31

Čas se již krátí, Francie stále ve stejné trojici hráčů.

47:05

Nakonec pálil Přindiš, ale puk nedoletěl až k bráně.

46:49

Ylonen musel poprvé zasahovat, ale kotouč dobře viděl.

46:35

Přerov kombinuje v útočném pásmu, zatím tomu chybí přesnost v přihrávkách.

46:18

Naprosto zbytečná sekera Pierra Crinona dává Přerovu téměř dvouminutovou přesilovku pět na tři.

45:58

Raphael Faure si pomohl háčkem, který rozhodčí nepřehlédli. Přerov bude mít výhodu přesilové hry.

45:48

Chakiachvili si nepočínal na útočné polovině nejlépe a musel hodně makat, aby zastavil rozjetého Stoklasu.

45:16

Nyní se dokonce Francouzi provinili zakázaným uvolněním, když byl kotouč nahozen ještě z vlastní poloviny.

45:06

Nepřesné nahození vylétlo mimo hrací plochu a puk se tak stane suvenýrem jedné mladé fanynce, která si pro něj již doběhla.

44:37

Francouzi se usadili v útočném pásmu, chybělo tomu však nějaké uvolnění a vytvoření zajímavější šance. Nakonec se podařilo jen vystřelit, ale puk byl zblokován do ochranné sítě.

43:49

Výborná práce Přerova na vhazování, po čistě vyhraném buly následovala rána od modré, ale Ylonen byl opět připraven.

43:45

Tvrdou ránu od modré Ylonen pokryl, přerovský Sedlák si ještě něco vysvětluje s protihráčem a rád by u toho použil také pěsti – tomu se snaží zabránit rozhodčí.

43:17

Do zajímavé šance se dral Metais, ale byl přikryt dvěma protihráče, kteří jej o puk nakonec připravili.

42:38

Přerov se pokusil vysunout do útočného pásma vysokým obloučkem, ten nakonec dolétl do správných míst, ale hráči již byli v útočném pásmu.

41:50

Dlouho nechal rozhodčí Slovákovi možnost vyklepat puk z lapačky, až to překvapilo možná i samotného brankáře. Co je však důležité, že předtím Slovák pokryl střelu od modré čáry.

41:20

Ylonen raději schoval kotouč pod lapačku, nechává vhazovat po své levici.

41:06

Přerov začal třetí třetinu aktivně, zatím soupeře k ničemu nepustil.

40:30

Goiš kroužil v útočném pásmu, jeho přihrávka před branku však nenašla adresáta.

40:01

Ve druhé třetině se Přerovu podařilo skóre otočit a tentokrát odcházejí do šaten spokojenější. Tento výsledek slibuje dramatickou podívanou v závěrečné třetině.

Třetí třetina začne přibližně ve 12:47.

40:00

39:49

Další dobrá střela, ihned po buly pálil Goiš a trefil rameno Ylonena.

39:46

Přerov je v závěru při chuti, Ylonen musel být pozorný po výjezdu protihráče zpoza brány, situaci zvládl.

39:35

Nechybělo mnoho a Goiš mohl vedení Přerova ještě navýšit, proti byla lapačka Ylonena, která máchla vzduchem a zachytila letící kotouč.

39:26

Přerov je kompletní a navíc dal v oslabení také branku.

39:05

Francie se usadila v pásmu, do konce přesilové hry zbývá něco přes dvacet vteřin.

38:47

Navíc Thillet přejel do útočného pásma příliš brzo a píská se ofsajd.

38:28

V závěru třetiny tak Francie inkasuje gól v oslabení a moc času do konce druhé třetiny jim již nezbývá.

38:16

Přerov právě vstřelil branku!
MATĚJ BLINKA výborně zachytil puk, ze vzduchu si jej sklepl a jako první u něj také byl. Samostatný únik poté zakončit rychlou střelou mezi betony Ylonena. Asistence: Petr Přindiš

37:52

Faure to vzal na sebe, ale trefil jen před sebou stojícího hráče.

37:26

Matouš Kratochvíl odchází na dvě minuty za nedovolené bránění a Francie tak bude mít v závěru druhé dvacetiminutovky šanci vrátit vedení na svou stranu.

37:16

Běhal šel do souboje hodně naivně, obránce Francie si na něj počkal a jednoduše jej odzbrojil od puku.

36:31

Král si tvrdě počínal u mantinelu, ale protihráče netrefil ideálně, okamžitě po zákroku odchází střídat.

35:47

Nedorozumění v rozehrávce způsobilo, že Stoklasova přihrávka pouze propadla z útočného pásma ven.

35:17

Obrana Přerova nyní připomíná den otevřených dveří, prodral se ní s velkou lehkostí Abramov, ale v dobré pozici minul. Následně musela být hra přerušena, protože jedna z hokejek se zaklínila do přilby protihráče.

35:10

Postavení mimo hry zastavuje francouzské snažení.

34:40

A další velká šance, Slovák nyní drží svůj tým nad vodou. Nejprve vyrazil pokus Bedina a při následné dorážce měl i pořádnou dávku štěstí, že francouzský hráč puk vyslal jen nad břevno.

33:48

Další zaváhání v defenzívě Přerova, Briant byl na konci této povedené akce, ale Slovák se stačil fantasticky přesunout a zlikvidovat jeho velkou šanci.

32:59

Zmatky v přerovské obraně poskytly Francii zajímavou šanci, ale přečíslení tři na jednoho ztroskotalo na finální přihrávce, která se zastavila o brusli bránícího hráče.

32:33

Andrýsek si počkal na soupeře a snažil se ho bodyčkem poslat k zemi, ten se mu však elegantně vyhnul.

32:07

Gutierrez dělal co mohl, ale proti početné přesile obránců nic nezmohl.

31:34

Po zakázaném uvolnění Francie se hra stěhuje před Ylonena.

31:11

Souboje u mantinelu se ve druhé třetině dohrávají opravu hodně tvrdě, parametry přátelského utkání jsou z tohoto pohledu dávno zapomenuty.

30:29

Rýsovala se akce tři na dva, ale přerovský tým to nezahrál nejlépe a Goiš nakonec musel zavést puk jen k zadnímu mantinelu.

29:35

Hraje se po delší době v pěti na obou stranách.

29:19

Francie měla kotouč pod kontrolou, ale chybou v rozehrávce se dostal na modrou, odkud přilétla nepřesná střela.

28:56

Přerovský Blinka je na ledě, začíná krátká přesilovka Přerova.

28:11

Místo dlouhé přesilovky Francie přišel zbytečný faul Bouveta a při hře čtyři na čtyři se povedlo Přerovu srovnat. Nyní se tak začíná prakticky od začátku, pokračuje nadále hra ve čtyřech.

27:15

DAVID ŠEBEK si výborně počkal na modré čáře, dostal kotouč přesně na hůl a udělal dva rychlé kroky, kterými se dostal za obránce a rychlou střelou srovnává skóre. Asistence: Martin Novotný

26:28

Chakiachvili dostal přihrávku na brusle, ale stačil si kotouč předkopnout a vypálit, Slovák byl u pravé tyče pozorný.

25:59

Po sérii čtyřminutových vyloučení na obou stranách nás nyní čeká pasáž hry ve čtyřech na obou stranách.

25:35

Přátelské utkání se nám mění v tvrdý souboj o každý centimetr ledu. Nejprve Bouvet předvedl čistý zákrok, ale o pár vteřin později si pomohl již nedovoleně a dostává 2+2 minuty za vysokou hůl.

24:56

Na ledové ploše nám to začíná jiskřit. Nejprve byl Faire tvrdě dohrán u mantinelu a Blinka si s ním ještě vyřizoval účty i po odpískání. Právě Blinka je vyloučen na 2 minuty za vražení na mantinel a k tomu na 2 minuty za hrubost. Přerov čekají nepříjemné čtyři minuty v obranném pásmu.

24:33

Na druhé straně pálil tvrdě Blinka, Ylonen připraven.

24:20

Dobrá střela zápěstím od Valiera zasáhla Slováka pod masku, přerovský brankář situaci ustál a navíc puk nepustil před sebe a tím nedovolil francouzským hráčům dorážet.

23:49

Přerov je v plném počtu, ale tlak Francie pokračuje.

23:29

Francie se usadila v útočném pásmu, byla z toho jedna střela do betonů Slováka a následně zablokovaná přihrávka, po které je puk opět na střídačce Francie.

23:06

Už to vypadalo, že se Přerovu podaří vyhodit, ale nakonec je z toho jen kotouč na střídačce a vhazování v obranném pásmu Zubrů.

22:22

Přerovským se daří i ve čtyřech držet kotouč v útočném pásmu a získávající tak cenné sekundy.

22:06

Bude se opět vylučovat. Kapitán Francie Chakiachvili se pustil do roztržky s Martinem Novotným a oba odchází na dvě minuty. Hrát se bude nadále pět na čtyři.

21:49

Nakonec je David Šebek vyloučen za sekání a Přerov si tak vyzkouší hru ve čtyřech.

21:49

Šebek si splnil defenzivní povinnosti a a ještě si něco vysvětluje s protihráčem.

21:17

Špatná rozehrávka Přerova darovala kotouč francouzskému celku, ale zde pro změnu nezafungovala finální přihrávka.

20:31

Zbytek přesilové hry Přerovu nic nepřinesl, Francie se s přehledem ubránila a je v pěti.

20:01

Záběr na hru v průběhu první třetiny

Francie začala aktivně a měla v úvodu více ze hry, ale ve 4. minutě gólový účet otevřel Šimon Kratochvíl. Vedení Přerovu vydrželo až do 14. minuty, kdy vyrovnat Bouvet a vedení na francouzskou stranu převalil v 17. minutě Bedin.

Druhá třetina začne přibližně v 11:57.

20:00

19:48

Do problémů na modré se dostal Zbořil, ale stačil v pádu plácnout do puku a tím zabránit hrozícímu protiútoku.

19:24

Pře branku se snažil obtočit Stoklasa, ale betony Ylonena byly včas na ledě.

19:03

Střela od modré byla tečována jedním z přerovských do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.

18:32

Naopak krosček Raphaela Faureho již potrestán je a Francie tak jde do čtyř.

18:18

Hodně ostrý souboj u zadního mantinelu podstoupil Goiš, tento zákrok potrestán nebyl.

17:41

Francie vyhrála buly a následovala ihned rychlá střela, ta naštěstí pro Přerov neletěla mezi tři tyče.

17:27

Přerov tak v závěru druhé třetiny přišel o vedení a nyní se bude muset snažit o dotažení soupeře, který má nakročeno k vítězství v celém turnaji.

16:57

Francie U23 právě vstřelila branku!
Nakonec je celá akce zakončena druhou brankou v přerovské síti. JORIS BEDIN se dostal po chybě obrany ke kotouči a rychlou střelou k tyči otáčí skóre dnešního zápasu. Asistence: Mathieu Briand, Dimitri Thillet

16:46

Přesilová hra Francie je u konce, Francouzi ale zůstali v útočném pásmu.

16:18

Prostor na přihrávku nyní v útočném pásmu byl, ale ta nebyl a přesná a Přerov vyhazuje.

15:42

Ostrou přihrávku před branku nedokázal Bouvet zasáhnout a Francie tím přichází o útočné pásmo.

15:24

Ville se snažil tečovat puk před Slovákem a to se mu také povedlo, ale kotouč letěl vedle pravé tyče a poté jej přerovský brankář schoval pod lapačku.

14:54

Faure sklepl kotouč rukavicí a ve hře pokračoval jeho spoluhráč, přihrávka rukou je tedy odpískána zcela správně.

14:46

Matěj Málek je vyloučen na dvě minuty za hrubost, když si ještě u francouzské branky něco vysvětloval s protihráči. To se nelíbilo rozhodčím.

14:37

Výborně vložil do přihrávky svou hůl Dominik Matula, ale Ylonen předvedl výborné reflexy a stačil betonem puk vyrazit.

14:21

Chapuis spěchal za vyhozeným pukem, ale neměl ve sprinterském souboji moc šancí a tak se píská zakázané uvolnění Francie.

13:36

Okamžitě mohl odpovědět Přerov, ale Král nedokázal v rychlosti poslat puk mezi tři tyče a tak jeho zakončení pouze orazítkovalo zadní mantinel.

13:06

Na začátku 14. minuty máme srovnáno. Po nahození Antonyho Recha vypadl kotouč Slovákovi před sebe a tam byl připraven MAURIN BOUVET, který jej dopravil do sítě. Asistence: Antony Rech

12:42

Už to vypadalo, že Rechovi uteče puk, ale francouzský hráč do něj ještě plácl a výsledkem nebyla vůbec špatná střela.

12:07

To nyní již musel Slovák vytáhnout zákrok, kterým pokryl nepříjemnou střelu.

11:41

Přerovští to přehnali s napadáním a Francii se otevřel prostor k rychlému přechodu do útočného pásma, nakonec z toho žádné nebezpečí přes Slovákem nebylo.

10:43

Obě mužstva hrají v plném počtu.

10:26

Přerov se málem dostal k zakončení, ale neposedný puk nedokázal Málek zkrotit a nakonec bekhendem pouze vracel naslepo zpět.

09:35

Šebek to zkoušel individuálně, ale jeho průnik sice vypadal na oku velmi dobře, ale nakonec jej dvojice francouzských beků odzbrojila.

08:43

Dnes poprvé se bude vylučovat a to na obou stranách. Antony Rech a Šimon Kratochvíl jsou vyloučeni za sekání. Jednalo se o souboj po vhazování, kterým se rozhodčím již nezdál v souladu s pravidly.

08:39

Zmatek ve francouzském brankovišti ukončuje až hvizd rozhodčího. Přerovským se podařilo puk velmi dobře nahrnout na Ylonena a nechybělo moc a ten by propadl skulinkami do sítě, Ylonen však skákavý kotouč dokázal zkrotit.

07:51

Dvě hokejky se dotkly kotouče ve stejný moment, to nemohlo dopadnout jinak než kotoučem v ochranné síti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

07:14

Nepřesný přechod útočného pásma odpískán také na druhé straně.

06:49

Kovařík se zamotal do kotouče na modré čáře a Blinka poté sice přebral puk, ale jeho spoluhráč zůstal v útočném pásmu, to nemohlo skončit jinak než postavením mimo hry.

06:15

Blinka dělovkou vyprášil betony Ylonena, ten byl pozorný a připisuje si úspěšný zákrok.

06:09

Šimon Kratochvíl si odstavil tělem protihráče, který zřejmě špatně dopadl. kapitán Francie Chakiachvili by však měl být v pořádku.

05:57

Nepřesnost v rozehrávce nyní přesouvá hru před Slováka, píská se icing.

05:42

Přerovský tým, který je pro dnešní zápas omlazen se pohybuje velmi dobře a svým francouzským kolegům, kteří tady po celou dobu turnaje předváděli aktivní a rychlou hru zatím ve všech směrech stačí.

04:52

Střelecký pokus Abramova byl přizvednut, ve hře se pokračuje, kotouč se totiž ochranné sítě nedotkl.

04:04

Rychlá střela švihem od Kovaříka skončila jen v lapačce Ylonena.

03:39

Dobrou přihrávku do volného prostoru dostal ŠIMON KRATOCHVÍL, který z pravé strany zkusil vystřelit a trefil se přesně nad beton Ylonena. Asistence: Matěj Blinka

02:59

Obrovská šance Francouzů, po nečekané akci přilétla před branku přihrávka přesně na čepel Fabiena Kazarineho, ten ale dokázal kotouč poslat jen do vyrážečky přesunujícího se Slováka.

02:36

Rychlé přenesení hry Přerova na útočnou modrou, celé akci chyběla přesnější druhá přihrávka.

02:12

Od modré čáry nahazovat kotouč Běhal, pomalu letící puk schoval Ylonen s přehledem do lapačky.

01:57

První střelecký pokus na straně Přerova, štěstí z prostoru kruhů zkusil Dominik Matula, ale Ylonen jeho střelu dokázal vyrazit.

01:46

Novotný měl našlápnuto do útočného pásma, ale jeho spoluhráč mu přejel modrou čáru dříve.

01:14

Bedin se snažil prokličkovat před Slováka, ten odolal první a také druhému pokusu o zakončení.

01:03

Francie v úvodu zápasu nastěhována v útočném pásmu, opět musel přerovský brankář zasahovat.

00:58

První střelecký pokus a Slovák v bráně Přerova si připisuje první úspěšný zákrok, nikdo před ním kotouč netečoval a tak zákrolk klapl na jedničku.

00:42

Opět je hra přerušena, tentokrát se Přerov provinil zakázaným uvolněním.

00:33

Francouzský hráč na modré již měla napřaženo ke střele, ale zastavila jej píšťalka signalizující postavení mimo hry.

00:19

Faure se elegantní kličkou zbavil protihráče a s přehledem tak mohl rozehrát.

00:01

Poslechneme si hymny České republiky a Francie, poté již nic nebude bránit tomu, aby mohlo první utkání dnešního programu začít.
Hráči obou týmů se již seřazují na modrých čarách, utkání nám co nevidět začne.

HC ZUBR Přerov: Slovák (Grigárek) – Pala, Přindiš, Novotný, Zbořil, Šnajnar, Běhal, Andrýsek – Goiš, Sedlák, Popelka – Blinka, Šebek, Stoklasa – Kovařík, Král, Kratochvíl Š. – Kratochvíl M., Matula, Málek

Francie U23: Ylonen (Bertein) – Gullemain, Baazi, Bedin, Briand, Valier, Bouvet, Crinon – Ville, Gutierreze, Llorca – Faure, Thillet, Chapuis – Chakiachvili, Metais, Kazarine – Bourgeois, Dusseau, Abramov – Rech, Lamboley

Rozhodčí: Šutara – Stonavský, Kuchař.
Bližší informace o turnaji si můžete přečíst na oficiálním webu AZ Havířov zde.
Francie U23

Francouzský reprezentační výběr je tvořen převážně mladými hráči, kteří o své stabilní místo v reprezentačním výběru teprve bojují. Zatím však v Havířově předvádí Francouzi výborný hokej plný nasazení a elánu.

Po úvodní výhře 4:3 nad Jastrzebie si včera Francie poradila i s Havířovem po samostatných nájezdech. V tabulce má tak pět bodů a je na tom ze všech týmů nejlépe.
HC ZUBR Přerov

Přerov po úvodní výhře nad domácím Havířovem, kdy Přerov třemi góly v závěrečné třetině otočil zápas, si včera neporadil s polským Jastrzebie a se třemi body musí dnes zvítězit za tři body, pokud chce v turnaji zvítězit.

Dle vyjádření trenéra dnes dostanou volno někteří zkušenější hráči a naopak budou testováni ti mladší. Celkově je tento turnaj pro Přerov prvním zápasovým testem v nové sezóně a právě po turnaji by mělo dojít k čistce v kádru.
Závěrečný den turnaje O pohár HM Globus je zde a hned v 11:00 začíná utkání, které může hodně napovědět o tom, kdo se stane vítězem tohoto prvního ročníku. V tomto přenosu budeme sledovat utkání HC ZUBR Přerov – Francie U23.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

3:2

Branky a nahrávky: 4. Š. Kratochvíl (Blinka), 28. Šebek (Novotný), 39. Blinka (Přindiš) – 14. Bouvet (Rech), 17. Bedin (Briand, Thillet)

Rozhodčí: Šutara – Stonavský, Kuchař