08.08.2015, 18:30 • K&K PNEU Aréna • 2. kolo • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Tipsport: 2.45 4.2 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ohlasy po utkání:

JKH GKS Jastrzębie (Robért Kaláber):

Tak jako včera jsme nezačali dobře, od druhé třetiny jsme však začali lépe bruslit a začala nám vycházet také kombinační hra. V závěrečné části jsme v podstatě jen kontrolovali výsledek, škoda jen inkasovaného gólu na 2:3. Jednalo se o bojovné utkání na těžkém ledě, vítězství v něm bylo vydřené. (21:08:30)
Z mé strany je to pro dnešek již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit opět zítra, kdy celý turnaj v Havířově vyvrcholí.

JAKUB PESLAR to udělal opravdu náramně, položil si Vojtka a poslal kotouč do odkryté branky. Jastrzębie tedy zvítězilo také v samostatných nájezdech.
Král se snažil zasunout kotouč mezi betony, ale to se mu nepodařilo.
Školout narazil pouze na betony polského brankáře. Po třech sériích tedy není rozhodnuto. Nyní pojedou pro změnu hráči Přerova.
Vojtek nechal betony na ledě a zvládl situaci.
Dominik Matula to zkoušel mezi nohy, ale Zabolotny si tento prostor pohlídal.
Na druhé straně se raduje také polský tým.
David Šebek to udělal chytře a velmi elegantně proměňuje.
Tomasz Kulas se snažil položit Vojtka, ale ten si zkušeně počkal.
Jastrzębie zvítězilo v utkání 2:4 a může se radovat z prvních třech bodů v turnaji. Nyní se pojedou samostatné nájezdy o pomocný bod do konečného pořadí, který by rozhodoval v případě rovnosti.

59:45

Postavení mimo hry zastavuje Jastrzębie, ale to již hráčům polského týmu vadit nemusí.

59:30

Až nyní se Přerov zmocnil puku, ale to je již příliš pozdě.

59:06

Hosté krouží v útočném pásmu a vychutnávají si závěr utkání.

58:44

Navíc moc nechybělo a mohla zde být pátá branka v přerovské síti, ale Vojtek si tentokrát pohlídal prostor u své tyče.

58:31

Jastrzębie drží kotouč a toto utkání by již měl polský celek zvládnout.

58:00

Přesně dvě minuty před koncem třetí třetiny je tu zakázané uvolnění Přerova.

57:53

Jastrzębie právě vstřelilo branku!
Hra bez brankáře měla krátkého trvání. LESZEK LASZKIEWICZ vyvezl kotouč za polovinu a poté přesnou střelou do odkryté branky zřejmě rozhoduje toto utkání. Asistence: Tomasz Kulas

57:39

Do útočného pásma míří šestice přerovských hráčů, Vojtek zůstává naopak na střídačce.

57:39

Oddechový čas si pro změnu bere Přerov.

57:31

Na hokejce měl vyrovnání Šebek, ale měl již málo prostoru zvednout puk a tak trefil pouze připraveného gólmana.

57:15

Jastrzębie dobře kouskuje hru a nedává tak Přerovu zatím možnost vytvořit si tolik potřebný tlak.

56:39

Vojtek raději schoval kotouč a přerušil hru. Do konce utkání zbývá stále něco přes tři minuty a Přerov tedy není bez šance zabojovat o body i ve svém druhém utkání na turnaji.

56:17

Jastrzębie se snaží napadat a nečeká zataženo na vlastní polovině, možná právě toto ordinoval svým svěřencům trenér.

55:52

Jastrzębie si vyžádalo oddechový čas.

55:52

Přerov právě vstřelil branku!
Přerovu se podařilo tuto přesilovou hru využít a vrátit se zpět do utkání. Před brankou zůstal osamocen TOMÁŠ SÝKORA, který tečoval kotouč po nahození Chmelíře do sítě. Asistence: Lukáš Chmelíř, Jakub Grof

55:26

Přerovští nyní využívají při nahazování kotoučů výhod hybridního zakázaného uvolnění.

54:45

Nakonec celá situace má ještě dohru v podobě vyloučení Kamila Gorného, který si odsedí trest za hrubost. Přerov má tedy šanci ještě utkání zdramatizovat.

54:44

Behkendem nahodil puk směr brána David Šebek, ale Zablotny pouze nastavil lapačku a přesně do ní také kotouč zapadl.

54:18

Dělovka Přindiše od modré čáry byla sice jedovatá, ale Zablotny měl odkrytý výhled. Puk se poté do předbrankového prostoru dostal ještě jednou a to nadělal mnohem více neplechy, nakonec však polský tým ubránil tuto situaci.

53:59

Danieluk se výborně postavil do rány a dokázal kotouč srazit do ochranné sítě.

53:39

Podobná situace se opakovala opět a tentokrát to vypadá, že se rozhodčí omlouvá polskému celku. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

53:29

Sprinterský souboj o to, zda se bude pískat zakázané uvolnění či nikoliv nakonec vyhrál přerovský zadák. Hra se tak stěhuje do útočného pásma Zubrů.

52:57

Rychlá přihrávka na steč brankovištěm nenalezla žádnou z přerovských hokejek, puk tak končí v rohu kluziště.

52:02

Popelka uháněl za kotoučem, ale měl to mnohem dál než obránce a tak ani jeho velká snaha nestačila.

Rázem se nám situace v celkovém pořadí turnaje O pohár HM Globus pořádně zamotává. V případě, že by Jastrzębie zvítězilo za tři body, tak by ještě tři celky (Francie, Jastrzębie, Přerov) mohly bojovat zítra o celkové vítězství v turnaji.

50:42

Tak toto je velká chyba Vojtka, který si nepohlídal prostor u své pravé tyče a propadl mu tam na první pohled neškodný kotouč. JAKUB LEHEČKA byl zřejmě i sám překvapen, že tato jeho akce skončila brankou. Asistence: Radek Nalewajka

50:28

Jeden z hráčů polského celku zůstal otřesen v rohu kluziště, dle všeho bude v pořádku a schopen pokračovat.

50:17

S každou minutou začínají Přerovští myslet stále více na útok a tím se otevírají dvířka v jejich defenzívě. Zbytek zápasu bude jistě velmi zajímavý.

49:25

Po nádherné otočce u mantinelu se Jastrzębie dostalo do přečíslení dva na jednoho, finální přihrávka však byla až velmi okatá a poslední bránící hráč Přerova do ni stačil vložit hůl.

48:42

Šnajnar dostal přihrávku nepřesně a polský hráč tak stačil vložit do pasu hokejku a tím zastavit akci českého klubu.

48:02

Velmi dobře se vrátil Běhal, který na poslední chvíli šťouchl do přihrávky a tím zabránil velké šanci.

47:41

Jastrzębie je v plném počtu.

47:19

Přesilová hra Přerova pokračuje a po jedné z akcí dokonce zazvonila tyč za Zabolotnym.

46:59

V oslabení se vydali na steč hosté, Vojtek byl pozorný.

46:44

na zadní tyč si najížděl Pšurný, ale puk nedokázal zkrotit.

46:12

Přerov usazen v útočném pásmu, Zabolotny musel dokonce zasahovat proti střele od modré čáry, při následné dorážce přerovskému hráči puk přeskočil čepel.

45:41

Přerovští to zkusili individuálně a výsledkem jejich snahy bude přesilová hra. Faulem se provinil Martin Janáček, když si háčkem přitáhl ujíždějícího soupeře.

45:09

Zakázané uvolnění Přerova vrací hru do jejich obranné třetiny.

44:45

Po úvodním tlaku Přerova to jsou nyní hosté, kteří jsou aktivnější, ale Zubr odolává a stále se tak drží na rozdíl jediné branky.

43:55

Několik smolných odskoků kotouče zavařilo přerovské defenzívě, celou situaci musel řešit Vojtek, který vystartoval proti soupeři a nakonec v nehokejovém zákroku stačil puk zastavit.

43:40

První větší vzrušení před přerovskou brankou končí přerušením hry po zákroku Vojtka. Vhazovat se bude po levici zkušeného gólmana.

43:26

Dobře si svou defenzivní práci odvedl Pšurný, který přicvakl soupeře na mantinel.

42:56

Polák si však dovolil až příliš v útočném pásmu a přišel o puk.

42:36

Vojtek pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, Přerov okamžitě otáčí hru do útočného pásma.

41:51

Zmatky v obranném pásmu Jastrzębie, Zabolotny musel být pozorný u své pravé tyčky, měl však beton dobře postaven a tak nečekané nahození od vlastního spoluhráče zneškodnil.

41:07

Přerov v první minutě závěrečné třetiny aktivnější, zatím soupeře k ničemu nepustil.

40:44

Po střele Chmelíře od modré čáry musel být Zabolotny pozorný, situaci zvládl, když puk nalezl v lapačce.

40:06

Přerov vyhrál buly, ihned poté následovalo nahození kotouče do útočného pásma, tam jej však nikdo nedojel.

40:01

Už se v závěru druhé třetiny nic nestalo a tak se po dvou třetinách odchází do šaten za stavu 1:2 pro Jastrzębie. To zlepšilo pohyb na ledě a v těchto chvílích je Přerovu více než vyrovnaným soupeřem.

Třetí třetina začne přibližně ve 20:12.

40:00

39:38

Přerovští dostali puk alespoň do středního pásma, ale v závěru to jsou spíše hosté, kteří útočí.

39:08

Michal Plichta si ještě něco vysvětloval s rozhodčími, ti ho přesvědčili o své pravdě a Plichta tak usedá za potlesku hloučku příznivců Jastrzębie na lavičku.

39:08

Chviličku to vypadalo na faul, ale rozhodčí přerušili hru kvůli ofsajdu. Ten označili za úmyslný a hru stěhují do útočného pásma Jastrzębie.

38:55

Blíží se závěr druhé třetiny, Přerov v ní jednou inkasoval a tak se v samém závěru snaží o vyrovnání.

38:23

Zabolotny absolutně netušil kde má kotouč a tak se jak široký tak dlouhý natáhl v brankovišti a doufal, že puk je někde pod ním. To se také stalo a doléhání Přerova tak bylo přerušeno píšťalkou rozhodčího.

37:49

Velmi elegantně se zbavili obránců hráči Přerova, akce na jeden dotek byla zahrána téměř až do kuchyně, v poslední chvíli však střílejícímu hráči přeskočil kotouč hůl a bylo tak po akci.

37:08

Přerovu se podařilo ubránit nepříjemný tlak soupeře, který však nepramenil v ohrožení branky. Následně se z protiútoku neurodila střela ani na druhé straně.

36:13

Po zákroku v obranném pásmu byla Seligovi odebrána helma a tak hráli chvilku hosté ve čtyřech. O faul se dle rozhodčích nejednalo, ale Přerov tuto výhodu nedokázal využít.

35:57

Zakázané uvolnění stěhuje hru zpět před Zabolotného, Jastrzębie navíc nemůže střídat.

35:39

Přerov se snažil o odpověď, ale nic vážného z toho před brankou nebylo.

34:52

Nádherná akce jako z učebnice hokeje! Po rychlé předávce puku ve středním pásmu byla akce dva na dva zakončena přesnou přihrávkou na TOMASZE KULASE, který si položil brankáře a zavěsil pod břevno. Asistence: Leszek Laszkiewicz, Juraj Petro

34:05

Bigos musel zařadit rychlou zpátečku, byl však dostatečně rychlý a stačil tak kotouč dojet jako první. V jiném případě by Přerov uháněl ve dvou hráčích na branku.

33:31

Oba celky střídají, kotouč mají hosté za vlastní brankou.

33:01

Hosté to navíc udělali výborně a zbytek oslabení strávili v útočném pásmu.

32:39

Chyba v rozehrávce připravuje Přerov o útočné pásmo, přesilová hra se blíží ke svému konci.

32:03

Přerov hraje v pěti a začíná pro změnu krátká přesilovka českého týmu.

31:40

Běhal dobře vybojoval puk u mantinelu a těžil z toho Novotný, který vypálil tvrdou ránu. Ta však letěla přesně do míst, kde stál připravený Zabolotny.

31:01

Půjdeme opět do čtyř na obou stranách, Lukasz Nalewajka si pomohl sekáním a to neuniklo hlavnímu rozhodčímu.

30:51

Navíc již jsou hosté v pěti a začíná jejich krátká přesilová hra.

30:39

Hra ve čtyřech zatím vyhovuje více Jastrzębie, které je aktivnější v této pasáži hry.

30:23

Pavesic si najel mezi kruhy a rychlou střelou zápěstím ověřil pozornost přerovského brankáře, ten byl pozorný.

30:03

Přesilová hra je u konce, na dvě minuty za hákování je vyloučen Tomáš Sýkora, který si pomohl lehkým háčkem ve středním pásmu.

29:50

Z čista jasna se před Vojtkem objevil jeden z hostujících hráčů, který jen tak klepl do prostoru a zasáhl puk. Moc nechybělo a byla by z toho hodně šťastná branka.

28:51

Radek Nalewajka je vyloučen na dvě minuty za sevření kotouče a Přerov si tak zahraje přesilovou hru.

28:33

Novotný se hezky obmotal kolem svého strážce a získal trošičku prostoru, nakonec Přerov celou akci zakončil i střelou, ta se jen odrazila o zadní mantinel.

28:03

Polský tým s problémy, ale nakonec dostal přece jen puk do středního pásma.

27:41

Vojtek musel být opět pozorný, ale situaci zvládl a nadále tak na ukazateli skóre svítí nerozhodný výsledek 1:1.

27:09

Po souboji u mantinelu rozhodčí přerušuje hru, ztratil kotouč z dohledu.

26:13

Matula žádal o přihrávku hlasitým zaklepáním o ledovou plochu, Popelka však zkusil vypálit sám a nemířil špatně, vyrážečka Zabolotneho byla ale na svém místě.

25:49

Vojtek máchl lapačkou a nalezl v ní to podstatné, tedy kotouč.

25:09

Také Zabolotny musel být pozorný proti střele z levého kruhu pro vhazování, kotouč se mu podařilo vyrazit ramenem.

24:19

Průnik Danieluka byl hodně drzý, kapitán Jastrzębie si to namířil mezi trojici soupeřů a pouze fakt, že musel zakončovat v pádu mu situaci hodně ztížil.

23:39

Nahození po ledě Vojtek kryl v poslední chvíli, těžko říct, zda nečekal, že takto pomalý puk k němu doputuje nebo si byl svým zákrokem natolik jist.

23:07

Rychlý hokej nahoru – dolů se nyní hraje na havířovském zimním stadionu, druhá třetina má v těchto chvílích výborné tempo.

22:43

Krásnou akci na jeden dotek předvedli hráči Jastrzębie, celé akci chybělo jen přesnější zakončení, takhle měl Vojtek práci usnadněnou.

22:24

Chyba v rozehrávce znamená zakázané uvolnění a hra se tak stěhuje do přerovského obranného pásma.

21:59

Popelka měl na hokejce svůj druhý dnešní gól, ale Zabolotny dvakrát začaroval v brankovišti a zachránil svůj tým. Nejprve musel řešit dorážku, kterou vyrazil na poslední chvíli a ve druhém případě v leže dokázal zastavit puk.

21:49

Hložek nenechal soupeři moc času na rozehrávku a hosté nakonec pouze vyhodili puk do středního pásma. Okamžitě poté následoval rychlý průnik do třetiny a nahození na bránu.

21:24

Běhal se snažil schovat střelu za obránce, ale Zabolotny byl pozorný. Následně právě polský brankář skočil po kotouči a přerušil hru.

20:48

Sýkora se snažil propasírovat kotouč na najíždějícího spoluhráče, ale přihrávka nebyla dostatečně razantní.

20:10

Jastrzębie se dostalo do útočného pásma, přihrávka křížem však nenašla adresáta.

20:01

Hráči jsou již na ledové ploše, druhá třetina klepe na dveře.
První dvacetiminutovka je za námi, Přerov vstoupil do utkání aktivněji, ale byli to hosté, kteří se dostali do vedení ve 12. minutě zásluhou Petra. O tři minuty později však dokázal vyrovnat Popelka a do šaten se tak odchází za nerozhodného stavu.

Druhá třetina začne přibližně v 19:24.

20:00

19:39

Již je Jastrzębie v pěti a první třetina se již pouze dohraje.

19:29

Přerov opět začíná z vlastní obranné třetiny a přesilová hra se blíží ke svému závěru.

19:03

Od modré napřáhl Novotný, jeho ráně chyběla přesnost.

18:41

Polský celek se osvobozuje a ukrajuje další cenné vteřiny z oslabení.

18:00

Výborně dostal nabito Tomáš Sýkora, kapitán Zubrů ale sestřelil před sebou stojícího obránce.

17:39

Kovařík byl zasažen zřejmě hokejkou a přestože si toho rozhodčí nejprve nevšimli, tak přece jen vylučují Lukasze Nalewajku za krosček.

17:34

Vojtek přerušuje hru, ještě si tam něco vysvětlovali dva hráči, ale rozhodčí vše velmi rychle uklidnil.

17:18

Přerov dostal kotouč alespoň do středního pásma, Jastrzębie totiž vysunulo velmi nepříjemně forčeking.

16:29

Přerov propadl na útočné modré čáře a chviličku to vypadalo na protiútok tři na dva, hokejisté ve žluto modrém se stihli vrátit.

15:37

Právě Běhal na druhé straně nerozehrál nejlépe, ale Radek Nalewajka nestačil s pukem nic kloudného vymyslet.

15:22

Jiří Běhal na nic nečekal a od modré napřáhl, jeho dělovka se ale otřela o hokejku bránícího hráče a puk je v hledišti.

15:06

Rychlý přechod do útočného pásma předvedli hosté, nakonec Vojtek nemusel zasahovat, poněvadž první střela letěla mimo a druhá byla zablokována obránci.

14:39

Zabolotny inkasuje lacinou branku, po střele MICHALA POPELKY se kotouč ocitl na zády polského brankáře. Tento gól se jistě dal chytit. Bez asistence

14:27

Navíc je již vyloučený Pšurný na ledě.

14:22

Nyní se již Přerov osvobozuje.

14:04

Vojtek si nerozuměl se spoluhráči a místo přikrytí kotouče se tak dál hraje.

13:04

Dvě zblokované střely předvedli hosté, stále jsou však s pukem v útočném pásmu.

12:51

Polský tým se usazuje v útočném pásmu.

12:27

Jastrzębie po gólu ožilo a výsledkem je přesilová hra, dvouminutový trest za krosček je připraven pro Romana Pšurného.

11:55

Tak to je celkem šok pro Přerov, po vhazování se puk dostal mezi kruhy, kde byl připraven JURAJ PETRO a rychlou střelou zápěstím otevírá skóre zápasu. Asistence: Leszek Laszkiewicz

11:48

Zkušený matador v přerovské bráně opět v akci, secvakl betony včas a s přehledem zastavil další jedovatou střelu.

11:22

Giminski to zkusil z těžké pozice, ale Vojtka jeho pomalá střela ohrozit nemohla.

10:43

Na druhé straně však umí zaútočit také Jastrzębie, takže si Přerov musí dávat pozor na zadní vrátka.

10:16

Přerov pokračuje v aktivní hře, napadá velmi rychle rozehrávku soupeře a to přináší své ovoce.

09:16

Přímočará akce Zubrů volala po gólu, Dostálek si najel do volné pozice, ale v souboji proti brankáři Zabolotnému nedokázal skórovat.

08:48

Laszkiewicz dostal přenecháno do tandemu a zápěstím také zkusil zakončit, Vojtek byl připraven a zblokoval jeho střelu do rohu kluziště.

08:08

Kratochvíl nejprve nahodil puk a ihned potom se vydal atakovat rozehrávku soupeře, obojí se mu podařilo a byl odměněn střeleckým pokusem.

07:44

První vážnější akce na druhé straně, vyhozený kotouč zpracoval Pavesic, který jej okamžitě vypálil na branku. Vojtek si s jeho střelou i následnou dorážkou poradil.

07:03

Přerov výborně kombinuje v útočném pásmu, hlavně Pšurný je hodně aktivní a na konci celé akce to byl právě on, kdo dokázal zakončit. Bylo to však pod tlakem a tak se jednalo spíše jen o nahrnutí puku na brankáře.

06:42

Boj ve středním pásmu probíhá u mantinelu, nakonec to rozhodčí nevydržel a přerušil hru.

06:03

Matula žádal puk, ale nedočkal se. Následně se Jastrzębie osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění.

05:35

Hložek na pravé straně nabral rychlost a stačil kotouč posunout Královi, Přerov pokračuje v útočném pásmu.

04:45

Čárový rozhodčí si musel dávat velký pozor, aby jej u mantinelu nezasáhl vyhozený puk, nakonec stačil uskočit a pokračuje se tak ve hře bez přerušení.

04:16

Skákavý kotouč nadělal polskému brankáři problémy, ale nadvakrát jej přece jen dokázal zkrotit. Přerov je i díky přesilové hře v úvodu aktivnějším celkem.

03:57

Zabolotny s přehledem zastavil nahození od modré čáry a přerušuje hru.

03:48

Jastrzębie již hraje v pěti, ale stále se musí bránit útočným snahám Zubrů.

03:36

Přesilová hra se blíží ke svému konci, vhazovat se bude v útočném pásmu Přerova.

03:13

Michal Popelka stínil před brankou a málem se dostal také k dorážce, ale nestačil se na brankovišti zorientovat a hosté opět vyhazují.

02:32

Hosté vyhazují přes všechny čáry, Přerov musí začít z vlastního pásma.

02:10

Přerov okamžitě v útočném pásmu obstřeluje Zabolotného, který si připsal již dva zákroky.

01:48

Na dvě minuty je vyloučen hrát Pavol Pavesic za nedovolené bránění, když právě on atakoval Šebka při zakončení.

01:45

Z mezikruží pálil Šebek, ale jeho střela mezi tři tyče neletěla.

01:13

Peslar udělal chybu ve vlastní obranné třetině, ale stačil se rychle zapojit do bránění a nakonec nepovolil přerovským hráčům zakončit.

00:59

Novotný zastavil kotouč u mantinelu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:40

Jastrzębie uklidňuje situaci a bude rozehrávat z vlastního pásma.

00:02

Přerov vyhrál buly, okamžitě kotouč letěl do útočného pásma. Z tribuny se ozývají také fanoušci Přerova a tak mají na dnešním zápase fanouškovské zastoupení oba kluby.

00:01

Na dnešní utkání si udělali výlet také hostující fanoušci, kteří se snaží ještě před úvodním buly povzbuzovat své hráče.
Oba celky se již seřazují na modrých čarách, vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní utkání, tak si vyslechneme ještě národní hymny Polska a České republiky.
Rolba již ukončuje poslední kolečko, do startu druhého dnešního utkání v K&K PNEU Aréně již zbývá posledních pět minut.

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Chmelíř (A), Běhal, Novotný, Přindiš, Šnajnar, Grof, Andrýsek, Polák – Pšurný, Sýkora (C), Dostálek – Školoud, Šebek, Stoklasa – Kratochvíl, Král, Hložek – Kovařík, Matula, Popelka

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Tomlsenovic) – Górny, Semrád, Janáček, Peslar, Seliga, Bigos, Giminski, Pavesic, Laszkiewicz (A), Petro, Kulas, Danieluk (C), Nalewajka L., Plichta, Pastryk (A), Zorvan, Nalewajka R., Szczurek, Lehečka, Swierski

Rozhodčí: Šutara – Stonavský, Kuchař.
Reportáž z prvního hracího dne turnaje si můžete přečíst zde
JKH GKS Jastrzebie

Polský tým volí velmi často přípravu v rámci České republiky a nejinak je tomu také letos. V prvním zápase se Jastrzebie dostalo do třígolového manka, které však národní tým Francie do 23 let nedokázal udržet a GKS se podařilo srovnat na 3:3. V samotném závěru třetí třetiny však přišla rozhodující branka, která definitivně rozhodla o tom, že Jastrzebie vstupuje do druhého hracího dne bez bodového zisku.
HC Zubr Přerov

Přerov do Havířova přijel rovnou z tréninku s cílem vyzkoušet co nejvíce hráčů. Právě po tomto turnaji by mělo dojít na hlavní čistku v kádru nováčka první ligy, který zvolil každodenní dojíždění do Havířova, s čímž bude jistě spjata také obměna kádru Zubrů.

V prvním zápase Přerov v úvodu zaspal a pustil Havířov do slibného dvoubrankového vedení, ve třetí třetině však Přerov zabral a třemi góly otočil vývoj utkání a do turnaje si tak zapsal první, velmi cennou, výhru.
Hezký sobotní den z havířovské K&K PNEU Arény, kde je dnes na programu druhý hrací den turnaje O pohár HM Globus. Sobotní program začíná ve 14:30, kdy se proti sobě postaví domácí Havířov a Francie U23. Od 18:30 se poté na havířovském ledě představí Přerov, který vyzve polské Jastrzebie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

2:4

Branky a nahrávky: 15. Popelka, 56. Sýkora (Chmelíř, Grof) – 12. Petro (Laszkiewicz), 35. Kulas (Laszkiewicz, Petro), 51. Lehečka (R. Nalewajka), 58. Laszkiewicz (Kulas)

Rozhodčí: Šutara – Stonavský, Kuchař