3:2

konec (1:0)

08.08.2015, 20:45 • 1. kolo • Filip Branšovský (@Filasek1892)

Tipsport: 1.42 4.75 7.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi konec celkem zajímavého fotbalu, ve kterém vítězí domácí Feyenoord Rotterdam.

Domácí i v deseti dokázali vstřelit dvě branky a zvítězit se ziskem tří bodů! Hosté alespoň snížili v poslední minutě nastaveného času a k vidění bylo dnes celkem pět branek.

Doufám, že jsem Vám dnes nabídl pestrý onlajn přenos a přinesl zajímavé informace z dění zápasu. Děkuji za pozornost a někdy příště na shledanou. (22:42:01)

90+5

90+5

90+5. Sébastian HALLER - 3:2

90+5

Utrecht právě vstřelil branku!
SEBASTIEN HALLER s přehledem pokutový kop proměňuje a snižuje alespoň na 2:3 z pohledu hostů.

90+4

Manu fauloval v pokutovém území a je z toho penalta v poslední minuté nastaveného času.

90+3

Manu se po rychlém brejku dostal k zakončení. Jeho střela by byla veliká i pro bránu na rugby.

90+3

Roh pro Utrecht.

90+2

Hosté kombinují ale nestřílí. Možná proto se jim dnes podařilo pouze jednou vstřelit gól.

90+1

Hostům se čas pomalu ale jistě krátí a na snížení stavu to zatím nevypadá. Hosté z Utrechtu kombinují na vlastní polovině a dopředu to nějak nejde.

90

Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby pět minut!

89

Manu nakonec fauloval a hosté mají poslední možnost se dostat do útoku.

88

Domácí vybojovali autové vhazování na půlce Utrechtu a s rozehráním moc nepospíchají.

87

Poslední střídání i na straně hostů. Ze hřiště odchází Klaiber a jeho místo zaujme na hřišti Rubin.

87

Basaçikoglu odchází se zraněním a je nahrazen po zbytek zápasu hráčem Manu.

86

Vilhena za svůj ostrý zákrok vidí žlutou kartu. Tento chlapík za krátkou dobu na hřišti toho stačil docela dost.

86

Pro centr si s přehledem došel Vermeer a v pohodě chytá do svého náručí.

85

Hosté se nevzdávají a zkoušejí ještě s výsledkem něco udělat.

84

Nelom je ošetřován na hřišti a pro svůj tým vybojoval další cenné vteřiny.

82

Na stadionu to žije! Po vstřelení dvou branek domácího týmu se fanoušci baví a pomalu začínají oslavovat, přestože zbývá do konce zápasu zhruba deset minut.