Přípravné zápasy juniorů

BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha

1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1)

07.08.2015, 12:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Je dobojováno! Marek Pulkrab v 54. minutě rozsekl do té doby vyrovnaný zápas a rozhodl o těsném vítězství Sparty. Z naší strany je to vše, příště na počtenou! (13:59:40)

59:28

Oddechový čas pro hosty.

59:04

Domácí to zkouší v šesti, Groh odjíždí na střídačku!

59:00

Běží poslední minuta třetí třetiny!

58:38

Němec zkusil štěstí z ostrého úhlu, ale jeho rána se mezi tři tyče nevešla.

57:47

Oddechový čas pro domácí.

57:24

Jan Havel mohl definitivně rozhodnout, ale tváří v tvář Grohovi přestřelil!

56:45

Havel střádá cenné vteřinky v rohu kluziště, Sparťané střeží svou modrou čáru a nepouštějí Bruslaře do šancí.

55:57

Do konce zápasu zbývají nějaké čtyři minuty a Bruslaři se snaží dohnat jednogólové manko.

54:29

Mašek měl na holi vyrovnání, ale ze skvělé pozice trefil jen Brízgalovu lapačku!

53:40

Sparta právě vstřelila branku!
Hosté trestají dvě nevyužité přesilovky Bruslařů a jdou do vedení! Havlův pas našel MARKA PULKRABA, který překonal bezmocného Groha. Asistence: Jan Havel, Martin Jandus.

53:21

52:28

Ani tato přesilovka domácím vůbec nevychází, Brízgala dosud nemusel vytáhnout jediný zákrok.

51:21

Za sekání si jde na dvě minuty odpočinout za katr Procházka (SPA)

50:53

Seniorova zadovka zamýšleného adresáta nenašla.

50:12

49:28

A znovu. Oba celky střídají, do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes deset minut.

49:04

Bruslařům to v této početní výhodě moc nejde, hosté se už několikrát osvobodili.

48:12

Knobloch (SPA) u střídačky sekl do jednoho z boleslavských hráčů a jde si odsedět dvouminutový trest.

47:41

Brízgala si pohlídal pravou tyč a odpálil kotouč do rohu.

46:53

Kuldův pokus na Groha neprošel, hra se stěhuje ze strany na stranu.

45:37

Mattis od modré zamířil přesně do Brízgalovy výstroje.

44:55

Žalud trefil jen prvního hráče před sebou, domácí se neudrželi v útočném pásmu.

44:12

Už už to vypadalo, že by Patrik Rýpar mohl mířit sám proti hostujícímu gólmanovi, ale zaváhání ve sparťanské defenzívě nedokázal potrestat.

43:03

Marček od modré mířil příliš vysoko a hosté se osvobozují.

42:00

41:13

Kadeřávek od modré nemířil přesně, ale hosté pokračují v náporu.

40:37

Pulkrab neudržel puk na modré a Tůma jej rybičkou vypíchl až k Brízgalovi.

40:01

Prokop (MBL) byl ještě v závěru druhé třetiny vyloučen na dvě minuty za podražení.
Druhá třetina mnoho šancí nenabídla, hrál se v ní opatrný, defenzivní hokej. Rozhodne závěrečná dvacetiminutovka o vítězi? To se dozvíme ve 13:29.

40:00

39:03

Už běží poslední minuta druhé třetiny.

38:07

Druhá třetina se pomalu chýlí ke svému konci, v posledních minutách je střel a šancí opravdu poskrovnu.

37:08

Gola obkroužil Brízgalovu svatyni, ale ke střele se už nedostal.

36:15

Pořízek nedosáhl na prudký pas u mantinel, puk doskákal na zakázané uvolnění.

35:26

Jenže ani Bruslařům se nepodařilo založit kloudnou akci, Sparťané jsou v posledních minutách aktivnějším týmem.

34:42

Sparťané se nedokázali usadit v útočném pásmu, domácí zakládají protiakci.

33:40

Němec se k teči z bezprostřední blízkosti nedostal, Brízgala nemusel zasahovat.

32:33

Už se hraje dlouho bez přerušení, hra ze přelévá ze jedné strany na druhou.

31:26

Navrátilec z trestné lavice Vlad vypálil bez přípravy od modré, ale rozezvučel pouze plexisklo za Grohovou svatyní.

30:40

29:26

Pätoprstý na modré uvolnil Tůmu, jehož rána ale nebyla přesná.

28:40

Vlad (SPA) podrazil soupeře a jde si odpykat dvouminutový trest.

28:05

Mattisova rána se neujala, stejně jako následný závar před Brízgalou – hra je přerušena.

27:39

Michnáč se natlačil až před Groha, ale z bezprostřední blízkosti přestřelil!

26:58

Červinský neměl komu přihrát, a tak jednoduše nahodil puk do rohu.

25:50

Hosté vybojovali buly v útočném pásmu.

25:15

Tomáš Jandus to zkusil z vrcholu pravého kruhu, ale o několik decimetrů přestřelil pravou tyč.

24:12

Ofsajd a v něm jeden z domácích, následovat bude buly ve středním pásmu.

23:39

Tůmův projektil od modré byl zblokován, Sparťané vyrážejí do protiútoku.

22:36

Milan Průšek vypálil bez přípravy, Brízgala vytasil skvělý zákrok vyrážečkou!

22:09

Oba týmy střídají, puk je za domácím brankářem.

21:02

Patrik Gola byl povážlivě blízko od rozehrávajícího Brízgali, hostující gólman tak pro jistotu schoval kotouč v lapačce.

20:25

Groh radši po závaru před svým brankovištem přerušil hru, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

20:01

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku vyrovnaného zápasu mezi Mladou Boleslaví a pražskou Spartou. Domácí se ujali vedení už ve třetí minutě, kdy se prosadil Průšek, Pražané však o pět minut později vyrovnali z hole Lojky. Druhá třetina začne ve 12:44.

20:00

19:00

Už se rozběhla poslední minuta první třetiny.

18:00

Další icing Bruslařů. Hosté jsou v posledních minutách jednoznačně aktivnějším týmem.

17:07

Domácí vyhodili puk na zakázané uvolnění, hra se stěhuje zpět před Groha.

16:29

Groh na Knoblochův projektil dobře viděl a bez větších problémů zasáhl.

15:52

Už se hraje dlouho bez přerušení, Sparťané kombinují v útočném pásmu.

14:50

Patrik Rýpar to zkusil střelou zpoza mantinelu, ale Brízgalův beton byl včas na svém místě.

13:52

Groh se neodvážil rozehrát a pro jistotu schoval nahozený puk ve své lapačce.

12:59

Lojkův pokus z pravého kruhu zapadl přesně do Grohovy výstroje, hra je přerušena.

12:12

11:40

Střela Marka Pulkraba neměla gólové parametry, Groh ji bez potíží vytěsnil do rohu.

10:54

Pražanům se v početní převaze vůbec nedaří, Boleslavští pečlivě střeží střední pásmo.

10:12

Vaníček (MBL) hrál vysokou holí a jde si odpykat dvouminutový trest.

09:44

Hosty vstřelený gól očividně nabudil a je jich doslova plný led.

07:45

Je vyrovnáno! Havel našel v mezikruží LUKÁŠE LOJKU, který přesně vymetl pavučinky v horním rohu Grohovy svatyně. Asistence: Jan Havel, Albert Michnáč.

07:26

Tísněný Jan Prokop pálil z bezprostřední blízkosti, ale Brízgala pohotově zasáhl.

06:34

Trma-vrma v útočném pásmu hostí, ale Sparťané se nedokázali propracovat k jediné střele.

05:27

Pätoprstého křižný pas hostující obránci zachytili, Sparta zakládá protiútok.

04:57

Puk vylétl ze hřiště, hra je přerušena a bude se vhazovat v útočném pásmu Boleslavských.

03:48

Prokop si ve vysoké rychlosti najel do mezikruží, odkud vypálil nepřesně. Sparťanský gólman nemusel zasahovat.

03:23

Hosté se snaží o rychlou odpověď, Michnáčův bekhend ale postrádal potřebnou razanci. Bruslaři následně vyhodili kotouč na icing.

02:50

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí po necelé minutě využívají přesilovku a ujímají se vedení. Žaludova rána se odrazila o zadní mantinel do předbrankového prostoru, kde se nejlépe zorientoval MILAN PRŮŠEK a překonal Brízgalu. Asistence: Ondřej Žalud.

02:01

Bruslaři si zahrají přesilovku, Krátký (SPA) si jde odpykat dvouminutový trest.

01:24

Na Žaludův pokus od modré Brízgala dobře viděl a bez problémů přerušil hru.

00:43

Pulkrab se s pukem daleko nedostal, domácí obránci jej odzbrojili ještě před modrou čarou.

00:01

BK Mladá Boleslav: Groh (Kořínek) – Tůma, Červinský, Mattis, Žalud, Mašek, Marček, Mlčoch – Motloch, Brzák, Borovec – Průšek, Pätoprstý, Pořízek – Rýpar, Gola, Němec – Vaníček, Prokop, Veselý.

HC Sparta Praha: Brizgala (Chour) – Kadeřávek, Jandus M., Bednařík, Knobloch, Šťastný, Duben, Vlad, Bureš, Michnáč, Pulkráb, Havel, Procházka, Lojka, Jandus T., Kulda, Klindera, Krátký, Senior..
Svěřenci trenérů Křivohlávka a Žabky stihli odehrát už tři přípravná utkání, z toho dvě vítězná – po nájezdech udolali německý Krefeld 3:2 a v Hradci Králové zvítězili 3:4. Nestačili jen doma na Pardubice, Dynamu Bruslaři podlehli 2:3.
Dobrý den! Vítejte u sledování přátelského zápasu juniorských týmů BK Mladá Boleslav a HC Sparta Praha. Úvodní buly bude ve ŠKOENERGO Aréně vhozeno v pravé poledne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

1:2

Branky a nahrávky: 3. Průšek (Žalud) – 8. Lojka (Havel, Michnáč), 54. Pulkrab (Havel, Jandus)

HC Sparta Praha: Brízgala (Chour) – Kadeřávek, Jandus M., Bednařík, Knobloch, Šťastný, Duben, Vlad, Bureš, Michnáč, Pulkráb, Havel, Procházka, Lojka, Jandus T., Kulda, Klindera, Krátký, Senior.