Přípravné zápasy staršího dorostu

HC Olomouc – Berani Zlín

3:5

konec (1:2, 2:1, 0:2)

06.08.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tomáš Pavlica (@TomPavlica)

Sledovali jsem vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Týmy své vyložené šance proměňovaly a více se do příležitostí dostával Zlín, hlavně v závěrečné třetině, kdy také dvěma brankami rozhodl. Olomouc už poté nic nevymyslela a tak si připisuje první porážku v přípravě. (14:04:04)

59:43

V samotném závěru střílel Podlaha (OLO) do připraveného zlínského gólmana.

57:40

Olomoucké střely v přesilovce šli daleko od brány, hosté se v pohodě ubránili.

56:55

Sirota (ZLN) dokázal ujet ze zlínského obranného pásma a zakončit. Jeho střelu vyrazil Galuška pouze před Bainara (ZLN), ten však nabídutou šancí pohrdl a bránu netrefil.

55:50

Na dvě minuty si šel sednout zlínský Kočica.

55:26

Zlín právě vstřelil branku!
Zlínští si z levé strany předali až před bránu, kde zakončoval do prázdné brány ŠTASTNÝ. Asistence: Bainar.

54:30

Dravým průnikem se prezentoval navrátilec z trestné lavice Podlaha (OLO). Jeho střelu gólman skryl.

52:20

Skrumáž před svou bránou hasil Galuška.

52:00

Na dvě minuty byl vyloučen domácí Podlaha (OLO)
Do přečíslení se dostali hosté ze Zlína. Před bránu nebezpečně centroval Kotek (ZLN), Bainarovi (ZLN) se však nepodařilo puk trefit do brány.

50:59

Rozehrávku kohoutů sebral v jejich obranné třetině Štastný (ZLN), ke střele se však zlínští neproracovali.

50:30

Kouhoutům se nedaří dostat do útočného pásma, jejich rozehrávku zlínský tým zachytává na své obranné modré čáře.

48:47

Za držení byl vyloučen hráč Dvořáček (ZLN) na dvě minuty.

47:50

Bekhendem se snažil překonat hostujícího brankáře Spatharis (OLO), ten však skryl jeho střelu ve výstroji.

46:38

Domácí nebyli schopni odklidit puk před gólmanem a GHARIBIAR se svými dorážkami uspěl. Bez Asistence.

45:03

Před bránu nahazoval Podlaha (OLO) a těsně před gólmanem Šimonů (ZLN) se snažil tečovat Skopal, puk jen těsně minul.

43:20

Do šance se dostal Wolf (OLO). Jeho střela z mezikruží se však neujala. Hra se přelává ze strany na stranu bez větší šance.

40:40

Křížnou střelou se prezentoval Gharibar (ZLN). Zlínští jsou v náporu od prvních sekund třetí třetiny.

40:01

Ve druhé třetině se hra vyrovnala a takové je i skóre. Ubylo závaru před bránou a hráči se snaží k soupeřově bráně dostat kombinací.

40:00

38:51

Od modré střílel z pravé strany Čechmánek(ZLN) a dorážel Blažek (ZLN), gólman Galuška (OLO) si poradil.

37:46

Šance na obou stranách. Z pravé strany vystřelil Hefka (ZLN) nad bránu. Pak se před bránu opět rval Stražišar (OLO) a opět neúspěšně.

36:20

Dobrou individuální akci předvedli Stražišar (OLO). Protáhl se kolem obránce i gólmana, nedokázal však zakončit.

35:50

Nebezpečnou přízemní střelu vystřelil Sirota (OLO). Tu ještě před Gólmanem tečoval Václavek (OLO), mezi betony Galušky však puk neprocedil.

33:50

Pumelici od modré vystřelil i na druhé straně Marek (ZLN). Bránu však jen těsně minul.

32:10

Olomoučtí obránci od modré ostřelují zlínského gólmana, větší šanci si z toho však nevytvořili.

30:50

Hnde ostrý zákrok před Galušku. Štastný z blízkosti chtěl zavěsit pod horní tyč, Galuška mu tuto šanci roztažením zmařil.

29:50

Střídání v olomoucké bráně. Tobiase Urbana vystřídal Petr Galuška.

29:20

Pěknou křížnou střelu vyslal Stražisar (OLO). Gólman Šimonů betonem vykopl.

27:24

Vyloučení na zlínské straně. Na dvě minuty si jde sednout obránce Padrnos (ZLN).

26:40

Olomouc právě vstřelila branku!
Olomouc hned vyrovnala! Přihrávku zpoza brány od Wolfa zužitkoval JAN JANEČKO a zavěsil do prázdné brány. Asistence: Wolf

26:16

Zlínský obránce vystřelil od modré do skupiny hráčů, ze které puk vylovil Dvořáček a zavěsil do olomoucké brány. Bez asistence.

25:40

Pěcha (OLO) směřoval zpoza brány přihrávku před branku, nikoho ze spoluhráčů však nenašel.

25:03

Po ostrém ale čistém hitu zůstal na ledě ležet Martin Urban (OLO). Po ošetření přímo na ledě odchází do kabiny.

24:42

Střelu od modré od Janáčka ztlumil na plastronu olomoucký gólman Urban.

23:12

Olomouckým se aktivita vyplatila! Z doraážky se prosadil JOSEF PODLAHA po přiťuknutí Janečka. Asistence: Janečko

22:38

Chybu obránce Kohoutů se snažil potrestat Hefko, puk mu však uklouzl.

21:35

Zlínskou aktivitu ukončil Tobias Urban (OLO), který schoval puk do palačky po ztlumení slabé střely jednoho ze zlínských útočníků.

20:22

Nahození zlínského obránce za bránu si našel Urban (OLO), který okamžitě zametal pu pod betony gólmana Šimonů, ten se však šanci pokryl.

20:01

Zlínští měli několik nebezpečných závarů před domácí brankou, ale domácí v čele s gólmanem Urbanem zatím většině jejich šancí odolávají.

20:00

00:10

Do šance se dostal Říčka (OLO), na brankáře Šimonů však nevyzrrál.

00:45

Do šance se dostával Skopal (OLO), zamířil však doprostřed hrudi zlínského gólmana Šimonů.

17:50

Dvě dobré střely od modré vypustili zlínští obránci, dorážky olomoučtí pokryli.

16:58

Za podražení si šel sednout na dvě minuty Zabloudil (OLO).

16:50

Opět závar před domácí bránou hosté nevyužili, tentokrát nebezpečně vystřelil Štastný.

16:12

Před olomouckou bránou zlínští opět doráželi, Urban však odolal.

13:10

Během hry čtyři na čtyři byli aktivnější hosté, Klápkovi (ZLN) v dobré šanci stahovačka nevyšla.

11:06

Současně vyloučení jsou Martin Urban (OLO)za hrubost a Kotek (ZLN) za sekání. Oba si odsedí dvě minuty.

09:23

Gharibiar obkroužil bránu a předal puk VÁCLAVKOVI, který zakončil do odkryté brány,

08:00

Střelou pod vyrážečku překvapil zlínského gólmana MATĚJ ZABLOUDIL. Asistence: Říčka

05:45

Do úniku se dostal Řečínský (OLO), gólmana však nevymíchal.

04:58

Na dvě minuty byl vyloučen Petr Krejčí za podražení.

04:02

Olomoučtí dovolili dvojici Chytil, Václavek kombinovat před domácí bránou a napodruhé už CHYTIL skóroval do odkryté brány.

02:30

Zlínští se dostali před bránou do závaru, nepodařilo se jim však procpat puk až ke gólmanovi.

01:50

První nebezpečnou střelu vyslal hostující obránce od modré čáry.

00:01

HC Olomouc

Navzdory trenéským rošádám v Olomouci zůstal u staršího dorostu trenér Jan Tomajko, který vloni vybojoval se svým týmem čtvrté místo v dorostenecké extralize, což je považováno za jeden z největších úspěchů olomouckého hokeje vůbec. I v následující předsezónní přípravě pokračují ve výborných výsledcích. Porazili Havířov 7:2 a poradili si i se Slovanem Bratislava v poměru 5:3.

PSG Zlín
Znovu pod Robertem Svobodou zahájili přípravu loni bronzoví starší dorostenci ze Zlína. Sézonu začínají s třicetičlenným kádrem včetně tří gólmanů. Trenér Svoboda hodlá dát příležitost všem hráčům v přípravě a podle jeho slov jsou v kádru i tací, o kterých v budoucnu ještě uslyšíme.
Vítám všechny fanoušky dorosteneckého hokeje. Dnes je na programu přípravné utkání staršího dorostu mezi HC Olomouc a PSG Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

3:5

Branky a nahrávky: 8. Zabloudil (Říčka), 24. Podlaha (Janečko), 27. Janečko (Wolf) – 5. Chytil (Václavek), 10. Václavek (Gharibiar), 27. Dvořáček, 47. Gharibiar, 56. Štastný (Bainar)

HC Olomouc: T. Urban, (od 30. Galuška) – Beutl, Rutář, Krejčí, Dajčar, Murla, Holiš, Štreit, Vuk – Říčka, Zabloudil, M. Urban, Stražišar, Pěcha, Adolf, Wolf, Řečínský, Janečko, Skopal, Podlaha, Spatharis

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Padrnos, Sirotka, Budil, Jenáček, Fridrich, Gaba, Klauda, Marek – Gharibar, Chytil, Václavek, Bainar, Štastný, Kotek, Hefoka, Kočica, Dvořáček, Blažek, Čechmánek, Klápek