konec (2:0, 0:1, 0:0)

06.08.2015, 17:30 • Budvar Aréna • Matěj Mayer (@Matej_Mayer)

Tipsport: 3.05 4.4 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:33

Tomáš Marcinko, Radoslav Tybor (oba PCE), Jakub Suchánek (CEB) – všichni 2 minuty hrubost. Jakub Svoboda (PCE) a David Kuchejda (CEB) – oba 2+2 minuty za hrubost.

54:58

Patrik Poulíček (PCE) je dnes hodně aktivní a i nyní to byl on, kdo způsobil u branky Motoru rozruch. Vzápětí putuje na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za hrubost. Za to samé je vyloučen také obránce domácího týmu Lukáš Kříž (CEB).

54:25

Přesilovou hru si tentokrát zahrají Pardubice. Lukáš Bohunický (CEB) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

44:12

Hosté jsou znovu vyloučeni. Radoslav Tybor (PCE) dostává menší trest za hákování.

37:44

Michal Šeda (PCE) dostává menší trest za podražení. České Budějovice budou hrát další přesilovou hru.

26:57

Další početní výhodu budou mít k dispozici domácí. Jan Látal (PCE) obdrží menší trest za držení.

24:11

Marek Drtina (PCE) oslabí svůj tým na dvě minuty. Vyloučen je za nedovolené bránění.

15:34

Domácí budou hrát 1:03 v oslabení ve třech! Josef Mikyska (CEB) je vyloučen za podražení.

14:37

Ján Mucha (CEB) oslabí svůj tým. Obránce Motoru odchází na trestnou lavici za vysokou hůl.

05:31

Jihočeši budou hrát druhou přesilovou hru. Ludwig Niederbach (PCE) je vyloučen za držení protihráče.

02:51

Bude se hrát čtyři na čtyři. David Kuchejda (CEB) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

01:31

David Roupec (PCE) je prvním potrestaným hráčem utkání. Dvě minuty si odsedí za podražení.