Liga mistrů (předkola)

Club Bruggy KV – Panathinaikos FC

3:0

konec (0:0)

05.08.2015, 20:30 • Jan Breydelstadion, Bruggy • 3. předkolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.76 3.75 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (22:26:13)
Je dobojováno! Sečteno a podtrženo, Bruggy ve druhém poločase rozhodly o svém triumfu a také o postupu do play-off Ligy Mistrů! Domácí byli v celém utkání jednoznačně lepším týmem, což se po přestávce začalo projevovat i ve skóre: postupně se prosadili Cools, Vázquez a střídající Oularé.

90+4

90+3

V poslední minutě nastavení se už ani nehraje, aktéři čekají na závěrečný hvizd.

90+2

Oularé byl sražen u půlící čáry, domácí zakládají jednu z posledních akcí tohoto utkání.

90+1

Míč je sice na obranné polovině Brugg, hráči v černomodrých dresech s ním však v poklidu kombinují a kontrolují komfortní náskok.

90

Nad rámec druhého poločasu se nastavují tři minuty!

89

Nakonec z toho byl velmi nadějný pokus, Bruzzese ale na míč dobře viděl a tygřím skokem ho vyrazil do bezpečí!

88

Mbombův faul znamená volný přímý kop pro Panathinaikos. Jak s ním zklamaní Atéňané naloží?

86

Domácí tráví čas na útočné polovině, hráči Panathinaikosu už se úplně vzdali a do Řecka se budou vracet s prázdnou.

85

Do konce zbývá včetně nastavení nějakých sedm minut a na Jan Breydelstadionu už propukly bujaré oslavy. Bruggy si zahrají o Ligu mistrů!

84

Bruggy naposledy střídají, Vanaken se podívá na hřiště místo Víctora Vázqueze, autora druhého gólu.

82

82. OULARÉ - 3:0

82

Bruggy právě vstřelily branku!
Zřejmě je hotovo! Dion Cools našel v šestnátce trestuhodně neobsazeného OBBIHO OULARÉHO, který přízemní střelou prostřelil bezmocného Kotsolise – 3:0!

82

Vázquez přiťukl míč Diabymu, ten byl ale čistě odstaven Tavlaridisem.

80

Defenzivní val Brugg si opět poradil, míč se stěhuje zpět na obrannou polovinu hostů.

79

Pranjić vybojoval rohový kop, Atéňané se pomalu nadechují k závěrečnému náporu.

78

Bolingoli Mbombo byl poblíž půlící čáry faulován, toto hraje necelou čtvrthodinu před koncem domácím do karet...

77

Tom De Sutter za mohutného aplausu opouští scénu, na jeho místo nastupuje Oularé.