FK Příbram – FC Vysočina Jihlava

3:0

konec (2:0)

01.08.2015, 12:00 • 1. kolo • Karel Milec (@KarelMilec)

Příbramští proti Jihlavě splnili roli favorita a vstoupili do nového ročníku nejvyšší dorostenecké ligy vítězstvím 3:0. Hosty načal hned v úvodu z penalty Jiří Januška, a když ve 14. minutě zvýšil Jan Šrain, bylo jasné, že to bude mít Vysočina těžké. Ve druhé půli pak padl ještě jeden gól, který zařídil opět Januška. (14:05:56)

90

90

Roh domácích nepřinesl nic zajímavého. Zápas se už pouze dohrává.

89

Dobrý zákrok si připsal brankář Rataj, který vyrazil na roh střelu jednoho z domácích fotbalistů.

87

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Šrain, přichází Rataj.

84

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hlavatý, přichází Maršík.
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Ayong, přichází Jandera.

82

Nebezpečnou střelu Sargsyana zpoza šestnáctky zpacifikoval výborný Jedlička.

80

Po faulu na jednoho z příbramských hráčů vznikla menší potyčka. Aktivní v ní byli zejména Vitásek a Laňka. Žlutou kartu si však odnesl jen hostující hráč – tedy Čestmír Vitásek.

78

Další šance dobře hrajícího Laňky, ale míč zase končí nad bránou.

74

Rozhodčí přerušil hru a dopřál aktérům zápasu krátkou pauzu na pití.

72

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Šimončič, přichází Průša.
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lasota, přichází Časta.

69

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Ločárek, přichází Kafoněk.

66

Příbram právě vstřelila branku!
JIŘÍ JANUŠKA otevřel skóre zápasu z penalty a nyní se prosadil také ze hry. Domácí hráč prostřelil Konráda ranou z úhlu a zvyšuje už na 3:0 pro Příbram.

65

Po rohovém kopu přišla zatím největší šance Jihlavských! Domácí podržel brankář Jedlička, který zachytil míč těsně před brankovou čarou.

62

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Malár, přichází Vrzal.

58

Ze 30 metrů se opřel do míče Květ. Domácí záložník zamířil jen do prostoru, kde stál připravený Kondrád.