Nicole Vaidišová – Stephanie Vogtová

2:1 6:4, 0:6, 6:3

30.07.2015, 17:02 • Čtvrtfinále • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Ve čtvrtfinále budeme sledovat český souboj mezi Nicole Vaidišovou a kvalifikantkou Martinou Boreckou, která postoupila přes Bulharku Karatantchevovou. S tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a omluvte prosím menší technické problémy, které nebyly na naší straně. Na počtenou! (18:00:13)
Náročný zápas sehrála Nicole Vaidišová se Stephanií Vogtovou, kterou přehrála v prvním setu 6:4, ale následně se dostala do herní krize, při níž schytala dokonce kanára v sadě druhé.

Karta se ve třetím setu opět obrátila, ale aby nebyla nouze o zápletku, ani vedení 5:0 a 40:15 Nicole Vaidišové nestačilo k zakončení zápasu. Nakonec duel ovládla po využití osmého mečbolu 6:3 v rozhodujícím setu a postupuje do čtvrtfinále.

Konec zápasu

6:3

Ano, zvládá to! To, co se nepodařilo dříve, tentokrát Nicole Vaidišová dokázala při podání soupeřky! Proměňuje mečbol a postupuje do čtvrtfinále!

40-30

Osmý mečbol české tenistky! Dokáže osmou šanci již konečně proměnit?

30-30

Chybička Lichtenštejnky, ze které těží Vaidišová.

15-30

I přes poryv větru, který solidně zamával s kamerou, se Vogtová dostává k dalšímu fiftýnu.

15-15

Vítr teď hodně zlobí, Vogtovou však příliš nerozhodil.

15-0

Podává Lichtenštejnka, Nicole útokem na síti získává fiftýn.

5:3

Jenže se nedá nic dělat. Nicole skutečně přichází podruhé v řadě o podání a Vogtová cítí, že stále je šance s tímto duelem něco udělat.