Evropská liga (předkola)

AIK Stockholm – Atromitos Atény

1:3

konec (0:2)

30.07.2015, 19:00 • Friends Arena (Solna) [Kapacita: 54 329] • 3. předkolo • Martin Penker

Tipsport: 1.94 3.3 4.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:00:05)
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes zcela zaslouženě vítězí 1:3 a téměř si zaručují postup do další fáze Evropské ligy. Na první branku jsme nemuseli čekat příliš dlouho, už ve 3. minutě se totiž trefil Napoleoni, poté v 15. minutě zvyšoval už na 0:2 Marcelinho. Ve druhém poločase byli lepším týmem domácí, těm se však podařilo snížit až v 70. minutě, když se z penalty prosadil Goitom. Hosté ještě v 80. minutě přidali také z pokutového kopu třetí branku a podařilo se jim tak dnes zvítězit 1:3. Domácí to tam budou mít hodně těžké na půdě Atromitosu.

Držení míče: 60% – 40%
Střely celkem: 13 – 10
Střely na branku: 5 – 7

90+6

90+5

Goitom se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou hosté.

90+4

Gorbunov nyní příliš nepospíchá s posláním míče znovu do hry.

90+3

Hosté střídají. Hřiště opouští Napoleoni a místo něj nastupuje Ballas.

90+2

Ofori se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.

90+1

Pavey nyní fauloval jednoho z protihráčů na vlastní polovině a rozhodčí mu uděluje za tento faul žlutou kartu.

90

Ishizaki se nyní dostal skvěle po pravé straně hřiště až do vápna, poté však poslal na svého spoluhráče špatnou přihrávku a míč tak získávají hosté.

88

Napoleoni nyní sice vstřelil branku střelou z hranice vápna, v momentě přihrávky byl však v ofsajdu, a tak tento gól nemohl být uznán.

87

Umbides nyní hledal z levé strany hřiště přízemním centrem ve vápně své spoluhráče, nikdo z nich tam však nebyl a míč tak získávají domácí.

85

Hosté střídají. Hřiště opouští Marcelinho a místo něj nastupuje Brito.

84

Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a příliš nikam s nim nepospíchají.

83

Napoleoni nyní dostal přihrávku do ofsajdu.

82

Domácí jsou nyní u míče a kombinují s ním na polovině soupeře.

80

80. Javier UMBIDES - 1:3

80

Atromitos právě vstřelilo branku!
Hosté vedou opět o dvě branky! JAVIER UMBIDES poslal míč do protipohybu Carlgrena a zvyšuje již na 1:3.

79

79. Sonko-Sundberg (AIK Stockholm) stáhl v pokutovém území svého protihráče k zemi a po druhé žluté, následně červené, kartě musel hřiště předčasně opustit.

79

Hosté budou kopat pokutový kop! Sonko-Sundberg ve vápně fauloval Marcelinha a rozhodčí mu za tento faul uděluje rovnou červenou kartu.