Liga mistrů (předkola)

BSC Young Boys – AS Monaco

1:3

konec (0:0)

28.07.2015, 20:15 • Stade de Suisse, Bern (kapacita: 31.783 diváků) • 3. předkolo • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 4.3 3.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního večera. (22:11:30)

Ofsajdy: 1 – 1
Po nudném a bezgólovém prvním poločase jsme viděli naprosto rozdílnou druhou půli. Domácí začali velkým náporem a vypracovali si řadu šancí, ty však neproměnili a tak neomylně trestal soupeř. Po gólech Kurzawy a Carrillo sice vzápětí přišlo rychlé snížení v podání Nuzzola, další rychlá odpověď Pašaliće však již dala konečnou podobu výsledku tohoto zápasu.

90+4

90+4

Rohový kop byl poslední akcí tohoto duelu, hlavní sudí píská konec zápasu.

90+4

Tak ještě velká šance Bernu na závěr, když Subašić musel vytáhnout skvělý zákrok proti hlavičce Nuzzola!

90+3

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Dirar, přichází Bahlouli.

90+2

Sulejmani poslal nadýchaný oblouček před branku, pro který si šel Subašić, míč však ve svých rukavicích neudržel a tak mu museli pomoct jeho spoluhráči.

90+1

Pašalić zastavil nedovoleně Gajiće a domácí budou zahrávat standardku z dobré pozice, přibližně osm metrů před šestnáctkou.

90+1

Tak ještě tři minuty se dnes bude hrát.

90

Po centru z pravé strany před branku míč odvracel Fabinho a hlavou jej málem uklidil za záda brankáře Subašiće. Roh pro Bern.

89

Domácím už to nejde. Přetažený centr z levé strany hřiště jen proletěl vápnem a skončil až za autovou čarou.

88

Moutinhovu ránu z halfvoleje zpoza šestnáctky domácí zblokovali, hosté další branku zatím nepřidají.

87

Hosté rozehráli nakrátko dozadu a drží míč. Za stavu 3:1 tři minuty před koncem vcelku logické řešení.

86

Sutter poslal k zemi nalevo od šestnáctky kličkujícího Kurzawu, standardní situace pro Monaco.

85

Po centru Moutinha se však nikdo v bíločerveném neprosadil a hrát tak bude Mvogo od své branky.

85

Monaco však bude i nadále útočit, míč od Von Bergena doputoval z koncovou linii a hosté budou kopat z rohu hřiště,

84

Hosté jsou při vedení o dvě branky více při chuti než před dvaceti minutami a nyní se dostávali do další šance, El Shaarawy však z levé strany minul branku.

1:3

konec (0:0)

Branky: 74. Nuzollo (Sutter) – 64. Kurzawa (Fabinho), 72. Carrillo (Moutinho), 75. Pašalić (Martial)

Karty:   90+1. Pašalić (ASM)

BSC Young Boys: Mvogo – Sutter, Vilotić, Von Bergen "C", Benito (52. Lecjaks) – Gajić, Sanogo (60. Zakaria) – Sulejmani, Kubo, Nuzzolo – Hoarau (76. Afum).
Náhradníci: Wölfli – Hadergjonaj, Lecjaks, Rochat, Bertone, Zakaria, Afum.

AS Monaco: Subašić – Fabinho, Raggi, Carvalho, Kurzawa – Toulalan "C", Pašalić – Dirar (90+3. Bahlouli), Moutinho, Cavaleiro (71. Carrillo) – Martial (83. El Shaarawy).
Náhradníci: Nardi – Wallace, Bakayoko, Traoré, Carrillo, Bahlouli, El Shaarawy.

Rozhodčí: Matej Jug – Matej Žunič, Gregor Rojko.

Odveta: Monaco - Young Boys 4:0