1:4
konec (1:1)
25.07.2015, 17:00 • Pelhřimov • Zdeněk Plánka
FK Maraton Pelhřimov – 1. SC Znojmo FK
1:4
konec (1:1)
Branky: 8. Krtek – 26. Njire (pen.), 58. Žondra, 76. Nehyba, 87. Ledecký
Karty: 19. Daniel (PEL), 36. Poul (PEL)
Neproměněná penalta:
FK Maraton Pelhřimov:
Čermák – Čížek, Sládok, Vacek, Homolka, V. Poul, D. Poul, Bartoň, Niederle, Kmoch, Krtek (c)
Náhradníci: Duchan, Obranec, Duba, Zelenka, Dvořák
Trenér:
1. SC Znojmo FK:
Doleček – Mezlík, Cihlář (c), Nepožitek, Okleštěk, Odehnal, Nehyba, Hříbek, Šamánek, Njire, Žondra
Náhradníci: Lapeš, Pokorný, Kostorek, Helísek, Ledecký, Veselý
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 230
Sezim. Ústí – Hostouň *17:00 0:0
Jakubčovice – Hranice *17:00 0:0
Petrovice – Petřkovice *17:00 0:0
Přerov – HFK Olomouc *17:00 0:0
Sušice – Klatovy *17:00 0:0
Stará Říše – Vrchovina *17:00 0:0
Motorlet – Nový Bor *17:00 0:0
Štětí – Turnov *17:00 0:0
Provodov – Holešov *17:00 0:0
Ostrá – Admira Praha *17:00 0:0
Proboštov – Neratovice *17:00 0:0
Vysoké Mýto – Čáslav *17:00 0:0
Bzenec – Břeclav *17:00 0:0
Brozany – Chomutov *17:00 0:0
Souš – Ostrov *17:00 0:0
US Praha – Olympia Radotín *17:00 0:0
Frýdlant n/O – Havířov *17:00 0:0
Lomnice – Most *17:00 0:0
Tišnov – Blansko *17:00 0:0
Brumov – Velké Karlovice *17:00 0:0
Č. Lípa – Velvary *17:00 0:0
Svitavy – Letohrad *17:00 0:0
Jeseník – Šumperk *17:00 0:0
Sedlčany – Kladno *17:00 0:0
Mar. Lázně – Rokycany *17:00 0:0
Chotěboř – Pelhřimov *17:00 0:0
Velká Bíteš – Tasovice *17:00 0:0
Nový Bydžov – Chrastava *17:00 0:0
Pustá Polom – D. Benešov *17:00 0:0
Kralice – Nové Sady *17:00 0:0
Aritma – Kolín *17:00 0:0
Holice – Chrudim 10:15 0:1
Admira Praha – Vlašim 10:15 0:3
Meteor – Tachov • po penal. (4:5) 15:00 1:1
Hořovicko – Sokolov 17:00 0:1
Č. Krumlov – Písek • po penal. (4:2) 17:00 2:2
Doubravka – Č. Budějovice 17:00 0:5
Litoměřicko – Varnsdorf 17:00 0:5
Nový Bor – Pardubice 17:00 0:1
Olympia Radotín – Benešov 17:00 1:0
Vilémov – Most 17:00 2:4
Karlovy Vary – Domažlice 17:00 3:1
Chomutov – Štěchovice 17:00 0:2
Neratovice – Brozany 17:00 2:1
Semily – Dobrovice 17:00 0:3
Český Brod – Ústí n. L. 17:00 0:1
Jablonec n. J. – Čáslav • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Dvůr Králové – Táborsko 17:00 0:3
Vysoké Mýto – Union 2013 17:00 0:3
Kladno – Králův Dvůr 17:00 0:4
Zápy – Kolín • po penal. (6:7) 17:00 2:3
Živanice – Převýšov 17:00 2:4
Přerov – Vyškov 17:00 0:2
D. Benešov – Rýmařov 17:00 1:2
Nová Ves – Vel. Meziříčí 17:00 0:6
Velké Karlovice – Brumov 17:00 2:1
Hodonín – Prostějov 17:00 0:4
Líšeň – Kroměříž 17:00 1:2
Pelhřimov – Znojmo 17:00 1:4
Tasovice – Břeclav 17:00 2:1
Hranice – Karviná 17:00 1:5
Mohelnice – Uničov 17:00 4:3
Rosice – HFK Olomouc 17:00 1:0
Nový Jičín – Třinec 17:00 0:5
Slavičín – Zlínsko 17:00 4:0
Petrovice – Vítkovice 17:00 0:1
90
87
87
DAVID LEDECKÝ využil zaškobrtnutí brankáře a měl před sebou prázdnou bránu.
82
80
78
76
76
Střelu Nepožitka ještě stihli domácí vykopnout z brankové čáry. ROMAN NEHYBA ale následně zpoza vápna rozvlnil síť.
69
63
60
58
Favorit se dostává do vedení. LIBORU ŽONDROVI to konečně vyšlo a hlavičkou zamířil do šibenice.
56
52
51
48
46
V Pelhřimově po půli 1:1
45