0:2
konec (0:1)
25.07.2015, 17:00 • Mestský športový štadión, Brezno • 2. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove)
Tipsport: 4.8 3.63 1.75 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.8 - 3.63 - 1.75
FK Železiarne Podbrezová – AS Trenčín
0:2
konec (0:1)
Branky: 9. Bero, 59. van Kessel
Karty: 9. Pimpara (POD) – 79. Bero (TRE)
Neproměněná penalta:
FK Železiarne Podbrezová:
Kuciak (C) – Kupčík, Migaľa, Pimpara, Vajda – Andrič, Már. Almaský, Gál-Andrezly (72. Mehanovič), Kochan, Žilák (62. Jur. Pančík) – Melunovič (62. Sabler).
Náhradníci: Ďurčo – Marinković, Jur. Pančík, Kapor, Mehanovič, Sabler.
Trenér:
AS Trenčín:
Šemrinec (C) – Čögley, Rodriguez da Silva, Rundič, Skovajsa – Koolwijk, Bero, Lobotka – de Macedo da Silva (84. Kleščík), da Silva (46. van Kessel), Rabiu (64. Guba).
Náhradníci: Vozár – van Kessel, Holúbek, Guba, Opatovský, Kleščík.
Trenér:
Rozhodčí: Očenáš- Slyško, Rozsbeck
Diváci:
Sezim. Ústí – Hostouň *17:00 0:0
Jakubčovice – Hranice *17:00 0:0
Petrovice – Petřkovice *17:00 0:0
Přerov – HFK Olomouc *17:00 0:0
Sušice – Klatovy *17:00 0:0
Stará Říše – Vrchovina *17:00 0:0
Motorlet – Nový Bor *17:00 0:0
Štětí – Turnov *17:00 0:0
Provodov – Holešov *17:00 0:0
Ostrá – Admira Praha *17:00 0:0
Proboštov – Neratovice *17:00 0:0
Vysoké Mýto – Čáslav *17:00 0:0
Bzenec – Břeclav *17:00 0:0
Brozany – Chomutov *17:00 0:0
Souš – Ostrov *17:00 0:0
US Praha – Olympia Radotín *17:00 0:0
Frýdlant n/O – Havířov *17:00 0:0
Lomnice – Most *17:00 0:0
Tišnov – Blansko *17:00 0:0
Brumov – Velké Karlovice *17:00 0:0
Č. Lípa – Velvary *17:00 0:0
Svitavy – Letohrad *17:00 0:0
Jeseník – Šumperk *17:00 0:0
Sedlčany – Kladno *17:00 0:0
Mar. Lázně – Rokycany *17:00 0:0
Chotěboř – Pelhřimov *17:00 0:0
Velká Bíteš – Tasovice *17:00 0:0
Nový Bydžov – Chrastava *17:00 0:0
Pustá Polom – D. Benešov *17:00 0:0
Kralice – Nové Sady *17:00 0:0
Aritma – Kolín *17:00 0:0
Holice – Chrudim 10:15 0:1
Admira Praha – Vlašim 10:15 0:3
Meteor – Tachov • po penal. (4:5) 15:00 1:1
Hořovicko – Sokolov 17:00 0:1
Č. Krumlov – Písek • po penal. (4:2) 17:00 2:2
Doubravka – Č. Budějovice 17:00 0:5
Litoměřicko – Varnsdorf 17:00 0:5
Nový Bor – Pardubice 17:00 0:1
Olympia Radotín – Benešov 17:00 1:0
Vilémov – Most 17:00 2:4
Karlovy Vary – Domažlice 17:00 3:1
Chomutov – Štěchovice 17:00 0:2
Neratovice – Brozany 17:00 2:1
Semily – Dobrovice 17:00 0:3
Český Brod – Ústí n. L. 17:00 0:1
Jablonec n. J. – Čáslav • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Dvůr Králové – Táborsko 17:00 0:3
Vysoké Mýto – Union 2013 17:00 0:3
Kladno – Králův Dvůr 17:00 0:4
Zápy – Kolín • po penal. (6:7) 17:00 2:3
Živanice – Převýšov 17:00 2:4
Přerov – Vyškov 17:00 0:2
D. Benešov – Rýmařov 17:00 1:2
Nová Ves – Vel. Meziříčí 17:00 0:6
Velké Karlovice – Brumov 17:00 2:1
Hodonín – Prostějov 17:00 0:4
Líšeň – Kroměříž 17:00 1:2
Pelhřimov – Znojmo 17:00 1:4
Tasovice – Břeclav 17:00 2:1
Hranice – Karviná 17:00 1:5
Mohelnice – Uničov 17:00 4:3
Rosice – HFK Olomouc 17:00 1:0
Nový Jičín – Třinec 17:00 0:5
Slavičín – Zlínsko 17:00 4:0
Petrovice – Vítkovice 17:00 0:1
59
Za dlhou loptou za obranu Podbrezovej si nabehol Jairo, ktorého trafil odkopom Kuciak no tak nešťasne, že lopta sa odrazila priamo na kopačku GINA VAN KESSELA a ten z nejakých 30 metrov poslal loptu do prázdnej brány.
9
Ukážková narážačková kombinácia hostí, na ktorej konci bol MATÚŠ BERO a tečovanou strelou spred Kuciaka dokázal poslať loptu presne k žrdi.