Liga mistrů (předkola)

FC Astana – NK Maribor

3:1

konec (2:1)

22.07.2015, 16:00 • Astana Arena, Astana (kapacita: 30.254 diváků) • 2. předkolo • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 2.3 3.07 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (17:59:20)

Rohové kopy: 2 – 6
Loginovskij odkopl míč od své branky a přesně v tu chvíli hlavní sudí Jaccottet odpískal konec dnešního utkání, ve kterém se domácím povedlo zvrátit nepříznivě se vyvíjející osud druhého předkola proti Mariboru a po výsledku 3:1 postupují do další fáze kvalifikace o Ligu Mistrů! Ve třetím předkole se Astana střetne s finským mistrem HJK Helsinki.

90+4

90+4

Po centru z pravé strany je ale domácí gólman Loginovskij faulován a tak se zdá být o osudu utkání rozhodnuto!

90+4

Nakrátko domácí rozehráli, ale rychle přišli o míč a musí rychle zpět. Hosté mají asi poslední možnost.

90+3

Domácí se blíží k postupu, nyní vybojovali standardní situaci až u rohového praporku. Přijde rozehrání nakrátko a pak jen zdržování.

90+3

Začíná třetí nastavená minuta a přesně na jejím počátku letí balon za autovou čáru po velice nepřesné přihrávce Šulera. Domácí se dostanou k míči.

90+2

Hráči Astany dobře drží míč u pravé postranní čáry a navíc v těsné blízkosti hostující branky.

90+1

Tak ještě čtyř minuty se bude hrát ve druhém poločase. Pro hosty tak málo, pro domácí ještě tolik času.

90

Míč léta sem a tam přes pokutové území domácích, jenže hosté se stále nedokáží prosadit a jediným gólem rozhodnout o svém postupu. Naopak domácí od dalšího předkola dělí již jen nastavený čas!

89

Roh přímé nebezpečí pro domácí nepřinesl, bránit se však budou muset i nadále. Fialoví jsou nastěhováni zdá se již natrvalo před Loginovským.

88

Loginovskij vyrazil povedený pokus jednoho z hostujících hráčů alespoň na roh.

87

Domácím se zatím daří rozrážet útoky soupeře a balon při první příležitosti posílají až k vápnu Mariboru. Slovinci tak často musí začít akci až od Handanoviće.

86

Viler posílal centr z pravého rohu šestnáctky na vzdálenější tyč, Tavares se však k hlavičce nedostal.

85

Slovinci jsou v posledních minutách hry pevně nastěhováni v okolí domácí šestnáctky, jenže Kazaši se zatím velice statečně brání.

84

Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Patrick Twumasi, přichází Abzal Bejsebekov.