CONCACAF Gold Cup

Trinidad a Tobago – Panama

1:1

po penal. (5:6) (0:1)

19.07.2015, 22:30 • MetLife Stadium (East Rutherford, New Jersey) • Čtvrtfinále • Daniel Polách (@DanielPolach)

Tipsport: 3.62 3.0 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Když už to vypadalo, že tu budeme až do svítání, přišlo rozhodnutí. Panama nakonec v penaltovém rozstřelu zvítězila 5:6 a, subjektivně řečeno, zaslouženě postoupila do semifinále Gold Cupu 2015, kde se utká s lepším z dvojice Kostarika – Mexiko, která své utkání rozehraje s menším časovým zpožděním. Já vám po tříhodinovém trháku děkuji za pozornost a přeji pokud možno co nejchladnější noc. (01:32:19)

PELTIER neproměnil, Panama se raduje z postupu do semifinále

9. série 5:6

Hráč Slovanu Bratislava Lester Peltier nechal vyniknout brankáře LA Galaxy Jaimeho Peneda, jenž s vypětím všech sil a pomocí břevna vytěsnil míč mimo brankový prostor a poslal Panamu do semifinále Gold Cupu.

PIMENTEL

Pimentel načal utkání v osmé minutě žlutou kartou a přestože nemá příliš mezinárodních zkušeností, počínal si jako starý mazák, když Phillipa přeonačil střelou doprostřed branky.

BOUCAUD

8. série 5:5

Za T&T přijal zodpovědnost Boucaud. Penedo zvolil skok dopředu a do strany, takže na jeho střelu do horní poloviny branky nedosáhl. Ani zde ale moc nechybělo.

PÉREZ

8. série 4:5

Panama tak přežila vlastní smrt a vyslala k penaltovému puntíku Péreze. Ten měl na kopačce rozhodnutí v poslední minutě základní hrací doby, to ale z voleje těsně minul. Tentokrát trefil pravou Phillipovu ruku, ta ale míči v cestě do branky nezabránila. Pérez pak šel ještě něco poradit Penedovi.

CYRUS

7. série 4:4

Vypadalo to, že na ni půjde zraněný Cyrus, sudí pak ale přišel něco domluvit do chumlu hráčů Trinidadu a Tobaga. Těžko říct, o co šlo, míč si ale nakonec skutečně postavil zřejmě nejlepší hráč T&T v utkání Daneil Cyrus, jenž ale překopl branku.

QUINTERO

Quintero začal sedmou sérii střelou doprostřed branky, kde se vyznamenal Phillip. Trinidad & Tobago je blízko, stačí jedna jediná povedená střela z jedenácti metrů.

Abu BAKR

6. série 4:4

Abu Bakr v prodloužení skvělými zákroky několikrát svůj tým zachránil a učinil tak i tentokrát, kdy podobně jako K. Jones před ním poslal Penedu na druhou stranu.

H. CUMMINGS

6. série 3:4

Šestou rundu zahájil H. Cummings velmi sebevědomě kopnutou penaltou k pravé Phillipově tyči. Brankáři T&T znovu moc nechybělo.