konec (0:0)

14.07.2015, 20:00 • Park Hall (Oswestry) • 2. předkolo • Martin Švejkar

Tipsport: 2.65 3.3 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (21:52:44)
Maďarský Videoton vítězí v prvním zápase ve Walesu 1:0 a vytváří si velmi dobrou pozici pro domácí odvetu. Jediným úspěšným střelcem dnešního zápasu se v 77. minutě stal Ádám Gyurcsó, který dnes dělal domácí obraně velké potíže v průběhu celého zápasu.

90+3

90+3

Hostující obrana si s centrovaným míčem poradila.

90+2

Na konci druhé nastavené minuty uvidíme přímý kop domácího týmu a dá se očekávat centr do šestnáctky Videotonu.

90+1

Hosté už se spokojují s odkopáváním balónu.

90

Nastavovat se budou tři minuty. Domácí sice jsou u míče, ale zatím se jim nedaří zatlačit svého soupeře.

88

Blíží se závěr utkání a hosté si zatím celkem v klidu hlídají jednogólový náskok, s nímž by mohli být před odvetou spokojeni.

86

Edwards se dostal k odraženému míči a zpoza vápna ihned vypálil, ale míč prolétl jen nad hostující bránou.

84

Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Wilde, přichází Draper.

84

Žlutou kartu dostává Quigley (The New Saints FC).

83

Střídání v týmu Videoton FC Fehérvár: ze hřiště odchází Oliveira, přichází Luijckx.

81

Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Seargeant, přichází Williams.

79

Žlutou kartu dostává Trebotić (Videoton FC Fehérvár).

77

77. Ádám GYURCSÓ - 0:1

77

Videoton Fehérvár právě vstřelil branku!
Hosté se nakonec prosazují! Oliveira dobře napadal domácí rozehrávku a čistým skluzem vybojoval míč pro ÁDÁMA GYURCSÓ, který zpoza vápna vypálil přesnou přízemní střelu ke vzdálenější tyči.

75

Žlutou kartu dostává Spender (The New Saints FC).

75

Trebotić teď upadl v domácí šestnáctce hodně ochotně na zem a rozhodčí správně nechává hru pokračovat.